Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki hol nyaralt (főleg külföldön) gyermekeivel, ahová még egyszer szívesen visszamenne? fórum

Ki hol nyaralt (főleg külföldön) gyermekeivel, ahová még egyszer szívesen visszamenne? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 23. 11:38
Korfu kétszer gyerekkel:)))
2011. febr. 22. 09:54
Nem gyerekkel, de voltam egyszer Párizsban és imádom. Oda nagyon szívesen visszamennék. Viszont barátaim 3 gyerekkel voltak nyáron Törökországban egy gyerekbarát szállodában és oda voltak érte. Azt mondták tökéletes volt és vissza szeretnének menni.
28. jujus
2011. febr. 21. 20:05

Törökország- RIXOS szálloda.

Idén is oda megyünk,annyira jó volt tavaly nyáron.4éves a kislányom.

27. lindi1
2011. febr. 21. 19:46
Rab sziget horvátoszág. Gyönyörű , közel van és gyermekekkel kiválló. Már 6 éve ide járunk és nem tudjuk megunni
2011. febr. 21. 18:41
Svájcban ♥♥♥
2011. febr. 21. 16:56
Belelóg a hsz-be a hirdetés, ha lentebb megy akkor láthatólesz szerintem.
2011. febr. 21. 16:51
.
2011. febr. 21. 16:51

[link]


Ide megyünk augusztus 6. ,most 9 hónapos nekünk is a csemete, akkor lesz 15 hónapos, simán el merünk vele igy indulni.

Bp-ről indul a repülő sajnos kivették a debreceni repülőtérről idén már Korfut.


Olaszországban is voltunk már pár hejyen.

Rosaline mare Villagio Mediterránó apartman villában.


[link]


és Caorléban.itt:

[link]

22. Newgirl (válaszként erre: 9. - Angiii75)
2011. febr. 21. 16:37

Ez velünk is igy voolt, ez a szálloda full extrás tényleg, és minden kiszolgálás kifogástalan.

Viszont aki sporolt, és csak épphogy 4 vag 3 csillagos szállodába mentek, azok panaszkodtak is, hogy majdnem éheztek, mert alig volt kaja, itt meg a bőség állandóan.

Meg koszos volt, tunéziába aki megy, tényleg nem szabad sporolni.

És az a röhej, hogy alig 20-30 ezerrel fizettek kevesebbet,szánalmas.

2011. febr. 21. 16:34
Lido Di Jesolót vagy Zadart ajánlom.
20. 190124133c (válaszként erre: 7. - Mkjudit)
2011. febr. 21. 16:22
Ravenna,Rimini gyönyörű mindkettő,Ravennából átlehet ugrani Firenzébe.Elárulom neked,hogy mi 3-6 évessel voltunk egy hónapos körúton .Lementünk Sorrentóig,át Capriba.Egy hét tengerpart,egy hét Róma,sok,sok tekergés.A gyerekek jobban bírták az utazást,mint mi.Még a Vatikánt is bebolyongtuk velük,bár mindig volt ígérve valami nekik való program is.Az tény,hogy a 3 évesnek nincs emléke az utazásról,ám azt hiszem életem legszebb nyarát töltöttem azon a nyáron.Mi Miskolcról indultunk,kocsival
19. andi6020 (válaszként erre: 4. - Newgirl)
2011. febr. 21. 16:08
Helló! 2x voltam abban a hotelben! Szuper!!!
2011. febr. 21. 15:52
Görögországban pl. Korfun is sok a családbarát szálloda, egészen kis gyerekkel is el lehet menni, mindenhol szeretettel fogadnak.
17. Jk
2011. febr. 21. 15:48

görögország.

és szerintem meg minden egyes nyaralást élveznek a gyerekek. lehet hogy nem fognak rá emlékezni, de nem hiszem, hogy a gyerek miatt ne mehetnénk el bárhová.

2011. febr. 21. 15:46
Horvátországban voltunk Zadar-ban, nagyon élvezték mindketten, egyik akkor 2,5 a másik 1éves volt. Még a városnézést is jól bírták. :)
2011. febr. 21. 15:31
nagyon sok családostól hallom hogy horvátország, de én oda nem indulnék el két gyermekkel, főleg nem szabolcsól..nagyon hosszú út nekem is sok..
14. mkjudit (válaszként erre: 13. - Nemeskata)
2011. febr. 21. 15:04
Igen emiatt ez felejtős,majd ha a gyerekek nagyobbak lesznek,vagy kettesben a férjemmel.
2011. febr. 21. 14:58
Nem gondolnám, hogy a gyerekek élveznék még ennyi idősen Rómát, bár csodás... de mi még akkor csak ketten voltunk mikor ott jártunk, és alég sokat kellett menni, ahhoz, hogy tényleg bejárjuka főbb nevezetességeket, pedig ott voltunk 5 napot. De amúgy csodás.
2011. febr. 21. 14:57
Spanyolországban, costa braván, loret de mar, gyönyörü hely, és nagyon olcsón megusztuk. Mindennel elégedettek voltunk, és annyira csodálatosan szép hely, hogy bármikor visszamennénk.
11. angiii75 (válaszként erre: 4. - Newgirl)
2011. febr. 21. 14:56
ez a korfu dolog is érdekelne, de azóta van egy kétéves fiúnk is, tudsz ajánlani konkrét szállodát is?
2011. febr. 21. 14:56

Tunziában voltunk, akkor 8 hónapossal, és 3 évessel, illetve a követlező évebn mégegyszer. Nagyon szeretjük, és amint tehetjük megint megyünk.


Sarti az nem sziget...biztos arra gondoltál?

9. angiii75 (válaszként erre: 4. - Newgirl)
2011. febr. 21. 14:55
mi is épp itt nyaraltunk:)igaz már 4 éve, 5 éves gyermekkel és csak pozitív élményeim vannak! bőséges kaja választék és finomak is! de érdemes tényleg ezt a helyet, szállodát választani, mert egy ismerősömnek sincs jó élménye tunéziáról, csak nekünk!
2011. febr. 21. 14:54
Horvátország minden évben a gyerek 3 éves korától:o) Vodice.
7. mkjudit (válaszként erre: 2. - -magnólia-)
2011. febr. 21. 14:52
Azért kérdezem,mert tanácstalan vagyok ,hogy hová induljunk.3 és8 évesek a gyerekek,gondolkodom Rómán,oda nagyon rég vágyom ,voltam már egyszer,csak a kicsit még nem fogják érdekelni a nevezetességek.Vagy Sarti szigete,vagy Montenegro. De főleg Olaszországba húz a szívem,ha nem is egészen Rómáig,akkor a keleti partján valami üdülőközpontba.
2011. febr. 21. 14:50
Ljubljanában egy szupi kis campingben.Volt egy élményfürdő része.
2011. febr. 21. 14:43
Görögország- Olimpic Beach! Oda bármikor mennék. A gyerekek nem voltak meg mikor ott voltunk. De oda Velük is bármikor visszamennék. Horvátország- Rab sziget, Vir sziget jó volt, de Görög sokkal jobb volt.
2011. febr. 21. 14:42

Szia!


Tunéziában, Monastirban az El Muradi Skans Beach hotelban, csodálatosan szép szálloda 5 csillag full extra kiszolgálás, és tisztaság.


Vagy a másik Korfu, Sidari város mindenképp az északi vagy a nyugati része a szigetnek, mert a keleti része kavicsos, bűdös hináros.

Sidari viszont lassan mélyülő,homokos, mi ide megyünk ebben az évben 15 hónapos csemetével, szóval merem ajánlani, ideális pici gyerekkel is.

2011. febr. 21. 14:41

Szia! Nekem nincsenek gyerekeim, de voltam egyszer Lido Di Jesolóban Olaszországban, az elég közel van Magyarországhoz 700-800km (tehát egy gyerkőc is kibírja az utat, főleg ha éjszaka indultok, mert mire felébred ott is vagytok). Ott van 15km-es homokos tengerpart, nagyon sok gyerekes volt ott. Vannak gyerekprogramok, élményfürdő is, esti sétához sétálóutca (este lezárják a belvárost).

Horvátországban is voltam sok helyen, az ottani köves-sziklás tengerpart nem igazán gyerekeknek való.

2011. febr. 21. 14:39
Hát én a gyerekemmel eddig csak horvátországban voltam, mert mikor egyiptomban voltunk ő még nem volt meg. Horvátország persze akármikor jöhet, mert közel van, de reményeim szerint ősszel egyiptomba megyünk, ha addig megmarad a béke odakinn. Ja most lesz 1,5 éves. Miért kérdezed? :-)
2011. febr. 21. 14:32
Ki hol nyaralt(főleg külföldön) gyermekeivel, ahová még egyszer szivesen visszamenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook