Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki hol fog szülni fórum

Ki hol fog szülni (beszélgetős fórum)


2009. jan. 11. 16:28
A 3. kislányom születésekor nem volt fogadott orvosom, a Szt. Istvánba szültem ügyeletes orvos, és szülésznő mellett, de szuperek voltak. Nem volt gátmetszés, ott volt viszont a párom és anyósom. Fantasztikus csapat jött akkor ott össze, Köszönöm nekik. Gond nem volt vele, hogy mehetek-e oda, szó nélkül fogadtak pedig én vidéki vagyok.
2009. jan. 11. 15:52
A Szabolcs utcai kórházban szültem a XIII. kerületben, 2004-ben.
2007. márc. 18. 11:59
Én a fiamat a Szent Imrében szültem és a következőt is ott szeretném. Persze nem abban a kerületben lakom, ki tudja milyen nehézségekbe fogok még ütközni emiatt. A védőnőm azt mondta, hogy még azt sem tudják, hogy melyik a hozzánk tartozó 3 kórház, ahol nem kéne fizetnem.
2007. márc. 17. 18:31

Szia kisJázmin!

Szeretünk és hiányoztok!

2. katalin25 (válaszként erre: 1. - Jázmin7)
2007. márc. 16. 20:52

Szia Jázmin!

Hát ez nem valami jó hír? És fogadott orvosod nincsen, aki tudna neked segíteni ezügyben?

Nálunk egyenlőre még nem tudok ilyesmiről ,de egyébként még kórházat ajánlani sem tudok neked sajna, mert én vidéki vagyok.

2007. márc. 16. 16:49

Sziasztok!

Én 5 hónapos terhes vagyok és idáig a helyileg kijelölt intézménybe jártam a vizsgálatokra, viszont április 1-én megszűnik a szülészet (Újpestu szülőotthon), és kicsit aggódom, hogy nem tudják megmondani, hogy majd melyik lesz a kijelölt kórház. Van esetleg még olyan aki hasonló cipőben jár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook