Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki hogyan választ orvost? fórum

Ki hogyan választ orvost? (beszélgetős fórum)


2018. jan. 8. 18:45

Én csak a hivatalos, körzeti, akihez tartozom területileg, aki ügyeletes, akihez beutalnak stb. orvoshoz járok.

Maximálisan megbízom a magyar egészségügyben.

Igaz, nem szoktam beteg lenni.

5. babyapocakban (válaszként erre: 4. - Babyapocakban)
2018. jan. 8. 16:43
Mármint úgy értem, hogy költséges volt, de megért minden forintot.
2018. jan. 8. 16:42
Rokonok, ismerősök ajánlása alapján, plusz az interneten minden fellelhetőt elolvasok. Volt már, hogy magánúton mentem orvoshoz és nem bántam meg.
2018. jan. 8. 14:26
Ha műtét előtt állsz, mindenképpen érdeklődj ismerősöktől, Nézz utána a neten is, hiszen ott vélemények is vannak. Nyilván aki sok csillagot kap vagy nagyon dicsérik, az azért jelent valamit. De nyugodtan megkérdezheted a háziorvosod is, persze ha lehet vele ilyenről is beszélni, hogy kit javasol. Az én háziorvosom elég szemellenzős, hímelt-hámolt amikor én anno kérdeztem. De amikor én kerestem szakorvost, akkor már szó nélkül írta a beutalót. Persze a beküldő orvos nevénél az ő neve volt már. Egyébként a "rang" nem igen számít nálam, inkább a tudás. A főorvosi státuszt gyakran a kor is adja, szinte automatikusan. Én ismertem egy magától nagyon elszállt gyermek ortopédust, akinek a modora nagyon sok kívánni valót hagy maga után és akkor még finom voltam. Hála az égnek már nyugdíjas, de én azt a hangnemet amit velem szemben megütött, kikértem magamnak. Szóval ne a beosztás után válassz. Ahogy az öregek között is van aki a korával nem lett bölcsebb úgy az orvosok között is van olyan főorvos, akinél egy osztályos orvos sokkal többet tud. Csak azt tudom tanácsolni, tájékozódj.
2. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Jeti)
2018. jan. 8. 12:53
Én tavaly váltottam háziorvost.A régit nem igazán érdekelte mi van velem.Az újjal meg lehet beszélni mi a gondom.Mivel járnom kellett(kell) vizsgálatokra így abban is segített melyik szakorvoshoz menjek.Eleve oda ad beutalót.
1. jeti
2018. jan. 8. 12:34
Gondolok itt arra, hogy pl. ha tudod h műtét lesz lehet a vége, hogyan kezdesz neki orvost választani,magánúton, v kivárod a sorod, és sztk alapon, mennyire számít h mi a beosztása, osztályos orvost, v főorvost, esetleg oszt. vez, főorost , melyikkel mi a tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook