Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki hogyan oszlatja el magában a kételyeit? (Bizalom-féltékenység) fórum

Ki hogyan oszlatja el magában a kételyeit? (Bizalom-féltékenység) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
151. 63d6abf1d7 (válaszként erre: 150. - Df09bac22a)
2012. jan. 6. 21:03
A tökéletes megfogalmazás.
2012. jan. 6. 20:16

Addig nincs féltékenység, amíg nincs okom rá.

Ha okom van rá, akkor meg nincs már kapcsolat.

149. rockcica (válaszként erre: 8. - 831ad879a7)
2012. jan. 6. 20:01
Ugyanezen a véleményen vagyok!Az a baj,van is egy ilyen közmondás,(vagy valami ilyesmi)hogy a legszebb nőt is unja valaki.És ez azért van,mert tényleg a legtöbb pasi ilyen,mindegy hogy a nője jól néz ki,az újdonság mindig hat rájuk.Erre az én párom azt mondja,ez hülyeség,meg én spirázom túl,stb.De nekem is rosszak a tapasztalataim,és olyan nehéz elhinni,hogy valaki ennyire odavan értem (még két év után is)A naplómban írom a kis élettörténetem,igaz még az elején vagyok,de abba le lesz írva minden.Az a baj,hogy nekem is kicsi az önbizalmam,hiába mond bárki bármit,hiába készítettek rólam glamúr fotókat,amitől ájuldoznak,de akkor is.Ott full sminkben,kipihenve,szexi cuccban teljesen más az ember,de a hétköznapokban nem öltözhetek így.Pedig akkor, ott, volt önbizalmam.De nagyon változó.És azért is féltékeny vagyok,mert tudom hogy a párom minden értelemben jó pasi,szexi,helyes,jó hangja van ,udvarias mindenkivel,és szeret.És ezt az érzést nem akarom elveszíteni....
2009. jún. 12. 12:36

Sziasztok!


Annyira borzalmas ez a féltékenység. Szerintem mindenkiben megtalálható csak ki, hogy dolgoza fel és, hogy kezeli! Én borzalmas vagyok! Az elözö párkapcsolatomban nagyon féltékeny voltam, éreztem, hogy nem őszinte a párom hozzám és mind be is igazolódott idővel. Csak egy kicsit kelett keresnem, persze ő mindent tagadott, és a vége is az lett, minden amit éreztem igaz volt. Új kapcsolatom lett és teljesen új lappal kezdtem, nem féltékenykedtem pedig ott volt a volt nő képe a falon, jelszó a számítógépen a volt nő beceneve, stb...., de egyszer telefonált a volt nő és akkor besokaltam megmondtam a magamét és azt mondta, hogy okés befejezték. Na és ez volt 2 éve, ez éve áprilisában találtam olyan leveleket amiket mikor elolvastam az újra felépített bizalmamat teljesen szétrombolta. Állítja, hogy ez régen volt és lezárta örökre a dolog, de nem tudok bízni. Most vagyok terhes a 2 gyerekünkkel és teljesen kivagyok borulva, hogy mitévő legyek, nem tudok bízni benne és nem tudom, hogy bízhatnék megint.

2008. nov. 14. 22:04

Nincs őszinte férfi.Egyszerűen nem létezik.



Mellesleg spinnelinek üzenem itt és most hogy boldog párkapcsolatban élek már pár éve.De tapasztaltam eleget.A mostani is füllent néha.Elviselem,mert ellensúlyozza más jó tulajdonsága.El kell dönteni hogy elviseljük e vagy sem a dolgot.Ennyire egyszerű.Mérlegelni kell hogy együtt tudunk e élni a hibáival vagy sem.

De hogy őszinte férfi,meg szent ember aki soha...na ez vicces lenne.

Persze a hit szép dolog.

146. beto (válaszként erre: 56. - Metalllady)
2008. nov. 14. 20:39

Szia!

Nagyon tetszik a véleményed :-))

Nálam az a gond, hogy én már egy filmre is féltékeny vagyok, az "olyan" filmekre....

És, hogy bele is tudnék makkanni, az is biztos. De hogy lehetek ilyen idióta????

145. adri25 (válaszként erre: 119. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 8. 21:11
Hidd el akadnak még őszinte férfiak.
144. 4b2f94d8ef (válaszként erre: 143. - Spinneli)
2008. aug. 8. 20:39

nemcsoda,Buxa véleményét én sem osztom,-de veszem,h ő így gondolkodik..:(


....

143. spinneli (válaszként erre: 141. - 4b2f94d8ef)
2008. aug. 8. 11:16
bocsi, vannak témák aminek az ilyen pritiív módon való megközelítése, engem is primitívségre sarkall.
142. 4b2f94d8ef (válaszként erre: 140. - Cukilany)
2008. aug. 7. 22:56
min-den-ben kipipálom ezt a hsz-ást:)))
141. 4b2f94d8ef (válaszként erre: 116. - Spinneli)
2008. aug. 7. 22:48

:))))-olvasgatom a hsz-okat ,és ez kiverte a biztit:)))

olyan jót vihogtam rajta,h köszi neked!!!


egyébként már kezdett az éles stílustól nyíladozni a bicskám:((

2008. aug. 7. 15:03

A féltékenység csak saját magunkról szól, soha nem a másikról, akire féltékenyek vagyunk. Csak saját magunkat látjuk olyankor és semmi mást, a saját egónkat féltünk! Ezen kéne túllépni, átlépni a korlátokon és megérteni azt hogy azt a szerelmet, amit itt bent a szívünkben tápláljuk sosem veszítjük el, azt már soha senki nem veszi el tőlünk. Lehet, hogy a szerelmünket (az embert) elveszítjük, de az érzelmet nem. Féltékenységet hagyni kell, hadd teljesedjen ki, nem szabad elnyomni, minél jobban megpróbálja valaki elnyomni ezt az érzést, annál többet fog foglalkozni vele és annál több szerepet fog játszani maga a féltékenység az életében.

Ha néha féltékeny vagyok, akkor azonnal magamban keresek próblémát, mi válthatja ki ezt belőlem... szerencsére egy ideje nem tapasztalom a jelenséget, pedig pár hónapja még el nem tudtam volna képzelni ezt!


Minden férfi hazudik? Hát... akikkel én találkozok azok nem... hogy miért nem? mert hiszek abban, hogy nem... ha valaki mégis, hát aztán akkor mi van, van még egy csomó őszinte pasi ezen a világon, majd megtalálnak, vagy én őket!

139. spinneli (válaszként erre: 137. - 2250724d1a)
2008. aug. 7. 14:46
ebben egyetértek.
138. spinneli (válaszként erre: 135. - Kakukkfű)
2008. aug. 7. 14:46
nem feltélen rószaszín, de kikiáltani azt, hogy minden férfi hazug nagyon nem reális gondolkodásra, hanem megkeseredettségre vall.
137. 2250724d1a (válaszként erre: 136. - Kakukkfű)
2008. aug. 7. 14:45
Bocsánat Buxa a kielemzéséért, de sajnos az a véleményem hogy a te hozzáállásod semmiképp sem óvatosságnak nevezhető, hanem már a megkeseredettség kategóriába tartozik. Az ahogy mi hozzáállunk az igen, az óvatosság, mert mi is azért léptünk fel erre a fórumra, mert igenis sokat csalódtunk. Lehet nem annyit mint Buxa, lehet egy nap mi is megkeseredve fogjuk nyitogatni a fiatalok szemeit, de nekünk sem fog sikerülni. Mindenki a maga bőrén tanul.
136. kakukkfű (válaszként erre: 134. - 2250724d1a)
2008. aug. 7. 14:35
Lehet,hogy a sok csalódás tette óvatossá!
2008. aug. 7. 14:34

Lányok!huszonévesen az ember még nem kapott pofonokat az élettől.Rózsaszínben látja a világot.

Mentem.További szép napot mindenkinek!

134. 2250724d1a (válaszként erre: 133. - Kakukkfű)
2008. aug. 7. 14:31
Biztos hogy igaz amit ír, csak az a baj hogy ha az ember így áll hozzá akkor soha nem lehet boldog. Szinte önként lemond a boldogságról, azzal hogy nem bízik senkiben. Ó, boldog tudatlanság!
2008. aug. 7. 14:29

Közben megnéztem,hogy ki hány éves.

Gondoltam,hogy a Buxa a legidősebb hármótok közt.

Sajnos van némi igazság abban,amit ír!

132. spinneli (válaszként erre: 131. - Kakukkfű)
2008. aug. 7. 14:25
bocsánat, ennyi sületlenség és önbecsapás kihoz a sodromból,de igyekszem visszafogni magam, elnézést.
2008. aug. 7. 14:23
Sziasztok,spinneli:nem kéne durvának lenni!
130. spinneli (válaszként erre: 127. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 7. 14:20
ebbél őszintébb kapcsolatban és férfival élek, de mindeki annyit kap, amennyit ad, gondolkozz el a tiednek miért van szüksége hazugságra.
129. 2250724d1a (válaszként erre: 127. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 7. 14:19

Én is tudom hogy nem őszinték, senki sem őszinte, mindenki hazudik. Ami viszont érdekes hogy megvettem egy könyvet aminek a címe A testbeszéd enciklopédiája, abban leírja hogy bármit mond a száj a gesztusokat még ha tudatosan irányítjuk is apró jelek leleplezik a hazugokat.


A múltkor voltunk strandon a párommal, és utána megjegyezte hogy egyetlen lányt sem látott aki nálam szebb lett volna. Érdekes módon láttam hogy nem hazudott. Egyetlen gesztus sem volt ami azt mutatta volna. Az a legrosszabb amikor látom hogy egyes gesztus nincs a helyén és mégsem bírom elviselni az igazságot.

128. 2250724d1a (válaszként erre: 121. - Spinneli)
2008. aug. 7. 14:13
Az egyetem alatt változott meg minden. Mikor a város legnehezebb szakára beiratkoztam, és nem az elsők között jutottam be és sirva hazamantam akkor elmondta hogy nagyon büszke rám, így is. Persze 3dik évre már a legjobbak között voltam, sok munkával, vérrel verítékkel. Azóta tudom hogy büszke rám. Sőt anyu néha elárulja hogy meséli apu hogy mikor megyünk az utcán sokszor nem tudja elképzelni miért bámulnak az emberek, talán ki van nyitva a slicce vagy mi a baj. És akkor jön rá hogy engem bámulnak. És meséli hogy néha rácsodálkozik hogy milyen szép is a mi lányunk. De nekem soha nem mondaná meg.
127. 20eebe3d4c (válaszként erre: 124. - Spinneli)
2008. aug. 7. 14:09
Bocsi de most nem párkapcsolatról van szó,hanem a firfiak hazugságáról!Élhetsz jó párkapcsolatban attól még,ha akár minden nap a szemedbe hazudják,hogy gyönyörű vagy anyukám és fantasztikusan jól áll neked a tulipános pongyola és a rózsaszín hajcsavaró:)))
126. spinneli (válaszként erre: 125. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 7. 14:08
ha elmész akkor tartok, na meyiket választod?
125. 20eebe3d4c (válaszként erre: 122. - Spinneli)
2008. aug. 7. 14:08
Miért?Fáj az őszinteség,vagy zavarlak a porhintéssel?Esetleg PRÉDIKÁCIÓT akarsz tartani a férfi őszinteségről?DDNa mert akkor tényleg húztam!)
124. spinneli (válaszként erre: 123. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 7. 14:07
szerintem menj szépen valamelyik partneredhez, vagy a pasid partnereihez fene tudja hogy nyomjátok, nem is érdekel, csak ne hirdesd igazságként azt, hogy te képtelen voltál egy értelmes párkapcsolatot összehozzni.
123. 20eebe3d4c (válaszként erre: 116. - Spinneli)
2008. aug. 7. 14:06

DDDDDDDDD

köszi spiné az osztályzatot,de az egyes is jó,ha jó oldalról nézzük.DDD

122. spinneli (válaszként erre: 119. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 7. 14:06
a moderálást megkockáztatva: nem húznál innen a picsába?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook