Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki hogyan készíti a karalábé levest? fórum

Ki hogyan készíti a karalábé levest? (tudásbázis kérdés)


21. globus (válaszként erre: 19. - Bnedora)
2012. jan. 27. 18:49
Én is,de krumpli nélkül, és a végén mehet bele pici tejföl,vagy tejszín.
20. icuri
2012. jan. 27. 18:35
Az apró kockára vágott karalábét vajon, csakis vajon addig dinsztelem, amig olyan nem lesz, mint a vaj: majdnem puha. Megszórom liszttel, kicsit meg is piritom. Én zöldséget nem teszek bele, esetle egy kis zöldpaprikát. felengedem vízzel, teszek bele húsleves kockát, aztán nokedlit, a végén friss zöldpetrezselymet. De azzal már nem forralom, mert elveszti az aromáját. Aztán egy kanál tejföl még bele. Három férfi van az életemben, mindegyik imádja.
2012. jan. 27. 00:33
A karalábét, zellert csíkokra, a sárga- és fehérrépát karikára vágom, majd zsiradékon puhára párolom. Szórok rá kb. 2 ek. lisztet, picit pirítom, teszek rá pirospaprikát, majd felengedem vízzel. A krumplit kockára, petrezselyemzöldet, zellerzöldet kicsire vágva teszek még bele, és hozzáadom a zöldpaprikát, paradicsomot. Ízesítem sóval, borssal, leveskockával.
2010. ápr. 13. 15:46
Elöszőr is kell hozzá egy csomó karalábé...................................................................................................+van?
2009. jún. 7. 22:04
Egyszerűen: Sós vízbe megfőzöm a kockára vágott karalábét, majd világos rántást készítek, mely ha kicsit hűl, tejjel felengedem, tejszint teszek bele és apróra vágott petrezselyemzöldet, majd felforralom.
2009. jún. 7. 18:06
Megdinsztelem kis etolajon a kockara vagott karalabet, es a felszeletelt sargarepat, ptrezselymet, megszorom kis vegetaval, kis soval, teszek hozza egy karika paradicsomot, kis zoldpaprikat, 2 gerezd fokhagymat, egy pici fej voroshagymat. Mikor az egesz megpuhult, megszorom liszttel, teszek bele,2kanal tejfolt, es felengedem vizzel.A vegen vajgaluskat szaggatok bele.
15. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - Doxikri)
2009. jún. 6. 10:15

Nálunk ugyanígy készül, de a petrezselymet csak én szeretem, ezért nem tehetek bele, csak a tányéromban. De ott jó sokat! :-)



Egyébként anyósom 100 évig iskolai menzás-konyhán dolgozott és elárulhatom, hogy ez az igazi menzás karalábé leves, csak ott nem tejföllel, hanem tejjel habarják be. Nem lesz olyan sűrű és olcsóbb is :-P (meg persze a petrezselymet is kihagyják.)

14. 'szti (válaszként erre: 13. - Ea9bff1b44)
2009. ápr. 27. 08:34
hú, tényleg a szelet zöldpaprikát kifelejtettem, pedig szokltam tenni bele
2009. ápr. 25. 19:37
Megdinsztelem a tisztított és csíkokra vágott karalábét, megszórom pici borssal és delikáttal. Kevés vizet engedek hozzá, és dobok bele egy vékony darabka zöldpaprikát, és egy adag rízst(ezt csak úgy szemre szoktam, függ a leves mennyiségétől is)Végül felöntöm tejjel, vagy tejföllel. Egyet forralok rajta, és elzárom a gázt.
12. 'szti
2009. ápr. 25. 18:56
vajon megpárolom a felkockázott karalábét, felengedem vízzel, teszek hozzá egy leveskockát, kicsi sót, csipet cukrot, galuskát szaggatok be és petrezselyemzöldet (hamar megpuhul a gyenge karalábé, nem kell sokáig főzni), végül tejfölben elkeverek egy tojássárgát, ezzel sűrítem (már nem forralom, csak épphogy forrásig hevítem, nehogy összekapja)
11. 2104cc91e8 (válaszként erre: 9. - Doxikri)
2009. ápr. 25. 15:12

Igen, még a receptek olvasása is szórakoztat :)

Minden újdonság érdekel (megcsinálni már nem mindíg van lehetőség!)

2009. ápr. 25. 15:02
Én amikor megdinszteltem a hozzávalókat megszórom egy kevés liszttel, majd felengedem vízzel. Tésztát szaggatok bele .
9. doxikri (válaszként erre: 8. - 2104cc91e8)
2009. ápr. 25. 09:10

mi mindig valami kaja közelében találkozunk?

Én nem is szeretem a pirospaprikát, ha nagyon muszály, akkor piros aranyat használok helyette.

Nincs is itthon...

8. 2104cc91e8 (válaszként erre: 6. - Doxikri)
2009. ápr. 24. 20:39

Hasonló az ízlésünk, Én sem teszek paprikát bele.

(majdnem minden levesünk piros, örülök, hogy néha más színű az étel)

2009. ápr. 24. 20:07

Kevés vajon sárgarépát és kockára vágott karalábét dinsztelek, felöntöm vízzel, bele egy leveskocka, megborsozom, kevés pirospaprikát szórok bele, vagy pirosaranyat nyomok bele és puhára főzöm a zöldségeket.

A végefelé megszórom perezselyemmel.


Előfordul, hogy tejföllel behbarom, de ez pillanatnyi kedvem kérdése.

Utánsózom, ha szükséges.

Anyukám daragaluskát is tesz bele.

2009. ápr. 24. 19:55

Szia!

Én habarva csinálom, a kockára vágott karalábét egy kis leveskockával ízesített vízben puhára főzőm, sózom, borsozom, majd tejföllel, kevés liszttel behabarom. Vajas galuskát szaggatok bele és a legfontosabb, tálalás előtt sok, friss, vágott petrezselymet teszek bele. Én így szeretem.

2009. ápr. 24. 19:51
Sárgarépát,zöldséget karikára vágom.Zsírban fedő alatt dinsztelem.A karalábét kockára vágom azt is rá dobom.Ha már szép a színe pici lisztet szórok rá ezzel egy kicsit hagyom pirulni persze kevergetve majd pirospaprikával megszórom és felengedem vízzel.Teszek még bele kockára vágott burgonyát és egy fél vöröshagymát,sózóm és készre főzöm. Én grízgaluskát szoktam bele szaggatni.
4. Maruszja (válaszként erre: 1. - Anyagi)
2009. ápr. 24. 19:22

Szia!

Nagyon egyszerű.

Én kicsit hosszúkásra összevágom a megtisztított karalábét, sárgarépát, zöldséges tisztítok, amelyeket szintén összevágom ezeket karikára, majd zsírban, vagy olajban (régebben főzőmargarinban) megpárolom, kis vegetát szórok rá, felengedem vízzel, összevágott zöldpetrezselymet szórok bele, megsózom és főzöm. 1 tojásból, kicsi sóval és liszttel ún. csurgatott tésztát csinálok, majd kiskanállal beleszaggatom a levesbe és készre főzöm. (A tésztával vigyázni kell, csak kicsit szabad beletenni, mert megdagad!)

Nekem ez a módszer bevált és isteni fincsi.

2009. ápr. 24. 19:22
Az én kisfiam is szereti, de olyan finomat sose tudtam készíteni, mint amit az apukáméknál eszünk. Én csak megfőzöm benne a karalábét, meg a többi zöldséget, ízesítem és kész. Nem szoktam behabarni.
2009. ápr. 24. 19:16
Én egy kanálnyi olajon kis darab sárga és fehérrépa karikát pirítok (hogy az olaj szép sárga legyen) majd rádobom a kockára vágott karalábét, tovább pirítom (éppen csak, nehogy megégjen!) forróvizet teszek hozzá, 1 db. leveskockával (só, bors ízlés szerint) ízesítem, fedő alatt puhára főzöm! 1 db. tojásból+lisztből (lágy tészta legyen) galuskákat szaggatok bele és tejfölös lisztes habarást öntök hozzá, kiforralom majd a tűz lezárása után friss, vágott petrezselyemmel megszórom. Jó étvágyat :)
2009. ápr. 24. 19:06

Ki hogyan készíti a karalábé levest?

A kisfiam nagyon szereti, de bárhogy kísérletezem nem olyan, mint a menzán, pedig szerinte az az igazi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook