Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki hogyan fogyott lett 150kg-ról? fórum

Ki hogyan fogyott lett 150kg-ról? (beszélgetős fórum)


1 2
60. pufika
2017. ápr. 23. 21:22

Sziasztok!


Én nagy szénhidrát-függő vagyok. Most próbálom a szénhidrátot minimalizálni, a kalória bevitelét csökkenteni. Úgy gondolom, előbb-utóbb kiürül a májból a tartalék és akkor sikerül könnyebbé válnom.

59. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 57. - Dozsalaco)
2017. ápr. 11. 19:29
azt próbáltad már, hogy éhezés nélkül de megváltozott étrenddel étkezzél és kihagyd a fehér lisztet, cukrot? szerintem sokat segítene.
2017. ápr. 11. 19:26
Én marha sokat eszem ezért vagyok több, de megérdemlem és nem keresek kibúvót. Nem fogytam le és nem valószínű, hogy le fogok.
2012. jún. 19. 21:45

Hát gyerekek itt aztán minden hülyeséget leírtatok.

Én pl.157 kg vagyok.zavar! Persze hogy zavar ! de én sem tudok fogyni.Nekem volt egy tüdőembóliám.Nem gyalgolhatok nem biciklizhetek nem úszhatok....ennyi .Akkor mit tegyek ? Koplaljak ?

Mellesleg aki azt mondta hogy ő a szülei elvesztését megpróbálná magában elintézni az NAGYOT TÉVED !!!! Az apukám 1991 ben anyukám 2005 ben halt meg.Egyikük hosszú betegség után másikuk percek alatt.Lelkileg nem tudtam feldolgozni és a ma napig nem szoktam meg a gondolatot hogy nincsenek.Pedig szerető családom férjem és fiam van.Tehát a fogyás a lelki tényezők miatt is nagyon nehéz.És nagyon könnyű sajnos meghízni.Persze erre tényleg azt mondják hogy nem kell enni.De hogy ?????????

56. 74f8c12b8e (válaszként erre: 55. - Krisz38)
2012. jún. 18. 22:29
Nem rúgtam senkibe(és nem is firtatam,hogy ki mitől túlsúlyos,csak arra reagáltam így,hogy azért nem 10 évesen 50 kiló a nők jó része,((hanem akár élete végéig is ekörül marad)),itt az volt a kérdés,hogy hogyan lehet lefogyni ekkora súlyról,mi motiválhatja az embert.Én elmondtam,hogy engem mi motiválna,ha se egészségi gondom nem volna ezzel a súllyal,se az nem zavarna,hogy nagyon elütök a normális testsúlytól.
55. krisz38 (válaszként erre: 54. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 18. 21:40
Értem én:-) De nem mindenki azért kövér, mert az evés körül forog az élete. Én reggel 5 re jártam dolgozni, és délután sebtiben egy szendvics jutott. Este meg nem az amit szeretek, hanem amit meg tudtam venni. Nem lazacfilé, meg sonka, hanem, párizsis kifli, paprikás krumpli, meg sorolhatnám. A férjem, a fiam ugyanezt ette, mégis vékonyak ,mint a pálcika. Most már megengedhetem magamnak szerencsére, hogy odafigyeljek a kajákra. És persze, hogy mindenkit zavar, ha 3-szor akkora , mint egy átlag, de nem kell rosszízűen fogalmazni, lehet kíméletesebben. Nem kell belerúgni abba, akinek amúgy is a béka segge alatt az önbizalma. Ki lát bele a másik emberbe, honnan tudni, ki miért túlsúlyos? Számtalan oka lehet. Aki nagyon akar persze lefogy.
54. 74f8c12b8e (válaszként erre: 52. - Krisz38)
2012. jún. 18. 21:07

Igen,tudom,hogy érdekes.

Van,aki nem 50 kiló 10 évesen,hanem max 35-40..és az 50 et csak 16 évesen éri el,mert mondjuk nem az evés körül forog az élete,vagy nincs lehetősége annyit enni,amennyit szeretne.És így(50 kilósan) is marad legalább addig,míg nem szül pl

Nem én nem férek el tőlük,nekem mindegy,hogy ki mekkora,ha nem ül az ölembe,hanem engem magamat zavarna ha én annyi helyet fogalnék el,annyi tömegem lenne,mint 2-3 másiknak.

53. 74f8c12b8e (válaszként erre: 51. - 130454e42d)
2012. jún. 18. 21:03

Ugyanmár..ha nem érthető,újra:

"...a normálishoz képest. (ami persze nem feltétlenül 50 kiló, lehet 70 is, és akor máris ""csak"" 2 egészséges felnőtt nő jön ki a húsmennyiségemből. . . )"a húsmennyiségemből,ami 150 kg,hiszen erről beszélünk..hogy HA ennyi lennék.

52. krisz38 (válaszként erre: 50. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 18. 19:42
Hát ha én 50 kg lennék, azon agyalnék, hogy megálltam-e a fejlődésben 4. es koromban. Amúgy szerinted hol foglalják el a helyet a kövér emberek? Hol nem férsz el tőlük? És ha az édesanyád vagy a nagymamád vagy szeretted lenne elhízva, akkor is sajnálnád tőlük a helyet a világban? Vagy ha egy 140 kg os orvos mentené meg a gyermeked életét? Arról is így vélekednél? Érdekes mindenesetre na:-)
51. 130454e42d (válaszként erre: 50. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 18. 18:52
70 kilóból 2 egészséges felnőtt nő? 130 centi magas, vagy hogy? :D
2012. jún. 18. 18:43

Sztem ha én 150 kg lennék,attól kapnék sokkot,.hogy rájönnék: 3 egészséges felnőtt nő kijönne a testtömegemből.

Elborzasztana,hogy ennyi helyet foglalok el a világból a normálishoz képest.(ami persze nem feltétlenül 50 kiló,lehet 70 is,és akor mários ""csak"" 2 egészséges felnőtt nő jön ki a húsmennyiségemből...)

Ez mindenképp tudna motiválni abban,hogy lefogyjak.

2012. jún. 18. 18:32

Sziasztok!

Szerintem elhatározás kérdése. Én 47 kg ot fogytam, immár 3 éve tartom a súlyom. Igaz 2 év alatt ment le, de nem is hízom vissza, mert nem drasztikus fogyással értem el, hanem életmódváltással. Világ életemben kövér voltam, 18 évesen már 115 kg:-(

Aztán állandóan fogytam-híztam, akár 40 kilókat is. De sosem tartottam meg a súlyom, mert rosszul étkeztem. Nem sokat, csak szarokat ettem, és állandóan délután meg este:-(

Még 10 et lenyomok lassan remélem. Már nem megy annyira jó ütemben, csak dekákat vesztek hetek alatt, de így is jó:-)

Érdemes türelemmel kitartással diétázni, és meglesz az eredménye. Bánom, hogy nem 10 évvel korábban kezdtem el.

Mindenkinek hasonló sikereket!

48. de Luca (válaszként erre: 47. - Spinneli)
2012. jún. 13. 09:01
Ezt az elfojtás dolgot "kénytelen" voltam beállítani magamban, mert mondhatom, hogy hiperérzékeny voltam korábban - mégha ezt most senki nem is gondolná rólam - egyedül élek, egyedül kell megoldanom mindent, nem engedhetem meg magamnak, hogy kétségbe essek. Érdekes egyébként - bár logikus is egyben -, hogy mióta csak magamra vagyok utalva, nem ismerek lehetetlen, ez pedig örvényszerűen húz magával, csak nem lefelé, hanem felfelé :-)
47. spinneli (válaszként erre: 44. - De Luca)
2012. jún. 13. 08:47

Szerintem ez a természetes reakció, mi mást kéne tenni?

Ezeket pont "így kell" megélni.


Nem az a felnőttség, hogy elfojtunk mindent, sőt...

46. bzsazsi (válaszként erre: 22. - Mucmuc987)
2012. jún. 13. 07:39
Köszönöm szépen a bíztatás!
45. de Luca (válaszként erre: 44. - De Luca)
2012. jún. 12. 22:42
"...amikor még kicsi voltUNK.."
44. de Luca (válaszként erre: 43. - Spinneli)
2012. jún. 12. 22:39
Lezongoráztam már fejben, és meg tudnám csinálni lelki összeomlás nélkül. Csakhogy ez olyan kaliberű dolog, amit nem akarok tiszta fejjel csinálni, szeretném őszintén megélni minden fájdalmával. Szeretnék órákon át zokogva fényképeket nézegetni, amikor még kicsi voltak, ők pedig átöleltek, vagy mesét mondtak, újra elképzelni az arcukat, mikor egyszer azt hitték, hogy elvesztem, pedig csak önállósítottuk magunkat 4 évesen a barátnőmmel, és elmentünk a nagymamájához, mert nem kaptunk tejfölt egyik boltban sem. Vagy véletlenül kitörtem egy ablakot, és apám csak annyit mondott, hogy aludjak tesóm szobájában, majd holnap feltakarítjuk a szilánkokat, nincs semmi baj... Ilyesmik :-)
43. spinneli (válaszként erre: 42. - De Luca)
2012. jún. 12. 22:32
...és az eddigi tapasztalataid alapján nem vagy biztos benne, hogy sikerülne?
42. de Luca (válaszként erre: 41. - Spinneli)
2012. jún. 12. 22:06

Na jó nem kertelek, de azért ne érezd magad kínosan miatta, komolyan! :-)

A szüleim halála után nem tudom, hogy mi lenne, erre gondoltam. Fel kéne nőni pikk-pakk, elmúlna a feltétel nélküli szeretet, olyan lenne, mintha megszűnne a gyökerem, és szálló magként kéne valahol földet találni, hogy költői legyek :-)

41. spinneli (válaszként erre: 40. - De Luca)
2012. jún. 12. 22:03
A konkrét dolognál nem tudod, hogy működne-e...menj elébe, és próbáld ki-márha ez lehetséges.
40. de Luca (válaszként erre: 39. - Spinneli)
2012. jún. 12. 21:57
Nem tudom, mire gondolsz, de én most tutira nem arra gondolok :-D
39. spinneli (válaszként erre: 38. - De Luca)
2012. jún. 12. 21:56

Próbáld ki.

:)

38. de Luca (válaszként erre: 37. - Spinneli)
2012. jún. 12. 21:55

Én is így szoktam hívni, illetve "kattingatom az agyam" :-D

Ez is egyfajta agykontroll szerintem, ha az ember rutint szerez benne, akkor az életben egy csomó területen marhajól használható. Legfőképp a lelki terheknél, legalábbis engem mindenen átsegít már pillanatok alatt, legyen az normális esetben bármilyen nyomasztó dolog.

Attól félek, hogy egy konkrét dolognál nem segítene elég gyorsan, de remélem, az még nem mostanában lesz.

37. spinneli (válaszként erre: 36. - De Luca)
2012. jún. 12. 21:51
Igen...erre szokták mondani, hogy a "kattanást"...nekem ezekhez több hetes lelki edzőtábor kellett.
36. de Luca (válaszként erre: 35. - Spinneli)
2012. jún. 12. 21:49
Jaja, láttam a leszokós írásaid, tényleg nem nehéz letenni, csak pont úgy kell hozzáállni, mint a fogyókúrához: amíg az ember fejében megreked a "de jó lenne, ha nem így lenne", addig nem megy. Egyszerűen lehet érezni az igazi belső késztetést, az meg már nem a "szeretném" kategória, hanem mostantól így fogom csinálni.. :-)
35. spinneli (válaszként erre: 34. - De Luca)
2012. jún. 12. 21:45

Én nem olyan régen szoktam le...nem volt egyszerű, de sokkal szörnyebre számítottam.

:)


Egyébként a visszajelzések alatt én építő kritikát gondoltam elsősorban.

:)

34. de Luca (válaszként erre: 32. - Spinneli)
2012. jún. 12. 21:44

Mindenki imád :-)

A cigit egyszer akartam letenni, akkor letettem. Asszem, legközelebb akkor mutatnék hajlandóságot, ha babaprojekt volna kilátásban.

A leszokásom első pár hónapjában bátyám mondta nevetve, hogy a süti tetejéről is úgy verem le a felesleges porcukrot, mintha cigiről verném le a hamut (hüvelyk- és középső ujjal fogtam, és mutatóval ütögettem) :-D A megszokás...

33. spinneli (válaszként erre: 30. - De Luca)
2012. jún. 12. 21:20

Pedig az is csak akaraterő kérdése.

:)

32. spinneli (válaszként erre: 25. - De Luca)
2012. jún. 12. 21:18

Akkor figyelj azokra a dolgokra, amiket visszajelez a környezeted.

:)

2012. jún. 12. 21:09
:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook