Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki hogy segítette át a babáját a fogazásos időszakon? fórum

Ki hogy segítette át a babáját a fogazásos időszakon? (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. Minya (válaszként erre: 16. - Kszilvi)
2007. márc. 15. 08:19
Alul van 2 felül most bújik az alsóval nem szenvedett annyira mint a felsővel kicsit nyűgösebb volt meg jobban bújt hozzám mint általában.
16. kszilvi (válaszként erre: 15. - Minya)
2007. márc. 14. 21:26
Hány fogacskája van már? Nagyon megszenvedte míg kibújtak?
15. Minya (válaszként erre: 14. - Kszilvi)
2007. márc. 14. 07:43
A fiam nagyon rafkós nem fogja meg a rágokát ha hideg megvárja míg megmelegszik pegig a lényeg az lenne hogy hűsítse az ínyét
14. kszilvi (válaszként erre: 13. - Minya)
2007. márc. 13. 18:54
szerintem a műanyag kanál is megteszi. Meg persze a rágókák. Bár az én kisfiam volt, hogy ráharapott a rágókára és megnyomta az ínyét---repült a rágóka. Néha meg rágicsálja.
13. Minya
2007. márc. 13. 18:07
A védőnő ajánlotta a Dentinox ecsetelőt nem igazán hatásos neki.Anyósom azt mondta adjak neki aluninium kanalat mert azt úgy teszi a szájába ahogy neki jó.
2007. márc. 12. 17:55
Nekem a védőnőm nem ajánlotta még a panadolt. Most 6 hónapos.
11. sugaro
2007. márc. 12. 10:42
Nálunk is a nurofen jött be éjszakára. Próbálkoztam még homeopátiás szerekkel is , kisebb-nagyobb sikerrel. Ezek a Viburcol és a Camomilla nevű kézítmények. Érdemes megpróbálni ártani nem árt, és lehet hogy hat.
10. 737f507a35 (válaszként erre: 8. - Doki1)
2007. márc. 4. 12:46

Ezt érdekesnek tartom és azt szeretném megkérdezni, hogy ilyen láncot hol lehet kapni egész pontosan? Kimondottan fogzásra van? Van neki vmi speciális neve?

Bocsika a sok kérdésért, de nagyon kíváncsivá tettél és lassan nálunk is aktuális lesz a dolog!!!

2007. márc. 3. 13:58

Panadol, Nurofen. Én is adtam valamikor a Dentinoxot, de nekünk se nagyon volt hatásos. Még ordított is a fiam miatta, mert nem érezte rendesen a tej ízét. A cici jobban megnyugtatta, más kérdés, hogy engem kicsit megviselt az éjszakai, félóránkénti ciciztetés...

A Panadoltól meg egész jókat aludt.

2007. márc. 3. 13:41
Én Ausztriából hozattam a kicsinek nyakláncot.Ha jóltudom kis borostyánkövecskékből van.Kb 2500 Ft volt az ára.Első alkalommal a napra kelett kitenni és úgy a gyerek nyakába.Mindig rajta volt,mert nagyon szép! Kis barnás színű szépen csiszolt kövecskékből van.Divatos!A fogzási időszakban néha úgy aludt a Tündi,hogy a szájában volt a lánc.Nagyon sajnáltam amikor 2 éves korában elszakadt.Nemtudom a lánctól-e, de csak a laza széklet jelezte hogy jönnek a fogacsák.Nem volt átvirrasztott éjszakánk.
7. kszilvi (válaszként erre: 5. - DOMI740)
2007. febr. 12. 09:25

Szerintem ugyan arról beszélünk.

Igen, megnéztem a gyógyszeres üveget:-)

2007. febr. 12. 09:24

Sziasztok!

Nekünk a doki néni gyógyszertári lötyit írt fel receptre.Csak 104 Ft!!! Kicsit zsibbaszt. Pici fiam 5 hós, most kezdett duzzadni az ínye. Este-éjszaka, ha nyűgös, kicsit bekenem, és utána ált. alszik tovább.

2007. febr. 2. 11:37
NEKÜNK A GYOGYSZERTÁRI: SUSP ANAESTETHICA VÁLT BE:)
2007. jan. 16. 22:12

Szóval csak az idő fogja ezt megoldani. A gyerekorvosunk is azt mondta, hogy sajnos a fog akkor is fáj ha jön, meg akkor is ha megy.

Amúgy lehet olyan fogzás könnyítő gélt kapni a patikában (legalábbis nálunk), amit ők kevernek ki és több benne a lidokain és jobban elzsibbasztja a kis ínyét, de azt hallottam róla, hogy eléggé káros az egészségre, úgyhogy inkább szenvedünk kicsit. :-(

3. Jutta (válaszként erre: 2. - Gyurmi)
2007. jan. 16. 21:57

Nálunk a panadol szirup soha nem vált be. Sem mint fájdalomcsillapító, sem mint lázcsillapító.

És is dentinox géllel kenegettem, talán 1 picivel jobb volt, de nem vettem észre, hogy sokkal jobb lett volna neki.

2007. jan. 16. 21:55
Én dentinox géllel kenegettem a kisfiam ínyét, de neki nem vált be. Amúgy hallottam más kismamától, hogy az ő gyerekét meg teljesen "kiütötte", úgy látszik van akinek jó, van akinek nem. Mi nagyon sokat szendvedtük és szendvedünk most is, ha már nagyon nem bírja akkor egy fél kanál Panadol szirupot adok neki.
2007. jan. 16. 19:09
Sziasztok!Tippeket szeretnék kérni fogazás ügyben?Van valami kenőcs folyadék,ami tényleg segít?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook