Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki, hogy csinálja a krumplipürét és a rántott húst, hogy jó puha legyen? fórum

Ki, hogy csinálja a krumplipürét és a rántott húst, hogy jó puha legyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 23. 20:25
A férjem olyan rántott husit süt, hogy hétnyelven beszél a nyolcadikat ugatja de tényleg nagyon finom puha de mégis ropogós a bundája titka egyik ahogy klofizza a húst akkor sózza a másik fedő alatt süti és beleadja szívét is hiszem nekem süti ő vegán.
2011. júl. 23. 20:25
Krumplipürébe van aki tejszínt is tesz, van aki tejfölt is (ettől kicsit savanykásabb lesz). És ha nem szereted, ha darabos, akkor kézi mixerrel dolgozd össze.
2011. júl. 23. 20:24
Krumplipürét főzés után izesítem teavajjal meg tejszinnel.
2011. júl. 23. 20:23
A hust tejben áztatom előtte tuti recept nagy üzemben főzök DD
2011. júl. 23. 20:23
Lehet kapni hús puhító fűszer sót és attól nagyon de nagyon puha lesz a hús,krumpli pürét és só pici bors,tej,vaj,össze turmixolni és kész.
2011. júl. 23. 20:22

A krumplit apró kockákra vágom, sós vízben megfőzöm. Ha puha leöntöm a vizet róla, majd vajat, tejfölt teszek hozzá, és nyomok rá egy gerezd fokhagymát. Az egészet összetöröm.

Yummmmmie!

Rántott húst nem szoktam sütni, de az első oldalát fedő alatt kell....

2. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Noricica1987)
2011. júl. 23. 20:22

Krumplipüré:kifőzöm,összenyomom,szerecsendió,só,kis tej,kis margarin.


Rántott hús:Hagyományos módszer:liszt,tojás,zs.morzsa(ebben viszont válogatok),klopfolva,sózva---én nem kavarok!Ha van zsírom,inkább abban sütöm ki,úgy az igazi :)

2011. júl. 23. 20:18
Ki hogyan csinálja a krumpli pürét és a rántott húst hogy jó puha legyen??
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook