Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki hisz a védőangyalokban? fórum

Ki hisz a védőangyalokban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
135. Zizisicc (válaszként erre: 134. - 0c97fbb607)
2008. febr. 1. 10:18

Minden relatív, így van! :o))

Az is, hogy mi jön belülről, és mi jön kívülről. Mert hogy nem lehetünk igazán biztosak benne. A lényeg, hogy van VALAMI/KI, amire támaszkodhatunk, ha szükségét érezzük.

2008. febr. 1. 10:05

Védő angyal?

Amerikában úgy hívják,"képzeletbeli barát":DDDD

Szerintem az angyalok bennünk vannak,csak mindig kívűlről könnyebb elfogadni a segítséget,mint belülről.

Ez aféle placebó effekt.

Nekem is van.Úgy hívják Szita.

Ő az elképzelt angyalom,fél évembe telt ,mire kimondta a nevét:)))

Egyszer csak a fejemben visszhangzott,szita ,szita,és nem tudtam mire véllni,aztán úgy éreztem Ő az.

Persze hogy csak egy képzeletbeli barát,vagy angyal,vagy nem is létezik ,csak magam erősítem a képzetével,nem tudom .

Csak azt ,hogy sokat segített.

Hogy mi a valóság ,relatív.

Hogy mi külömbözteti meg a kényszerképzeteket,a valóságtól ,az is relatív.

Szita ,én vagyok.

133. Zizisicc (válaszként erre: 132. - Direne)
2008. febr. 1. 09:11
Igen, mi is éltünk már át hasonló "csodát"! :o))
132. direne
2008. jan. 31. 23:44
Tavaly elkezdtünk házat keresni.Rengeteg utánajárással, hihetetlen pocsék kinálattal szembesültünk.És, akkor leültem, és írtam egy levelet a védőangyalomnak.Egészen pontosan leírtam, nagyjából hol lenne jó találni, milyen paraméterekkel, mekkora kerttel,hogy tudjanak játszani kint a gyerekek, én pincemániás vagyok, kértem, legyen pince, padlás, kamra...leírtam, milyen áron szeretnénk.A végén megköszöntem. Nem sok idő múlva megtaláltuk azt a házat.Pont akkora kerttel, ami füves, nem beépített:gyerekeknek ideális.Teljesen alápincézett, rendezett, gondozott, száraz pincével!!Nekem maga a Paradicsom!A nappali és a konyha összenyitható. Nem túl nagy, de elég nagy szobák, jut mindenkinek.Stb. Mikor megláttuk, annyira megtetszett,hogy egyből raktam rá gondolatban egy angyalpecsétet.És,érdekes volt, mert mi voltunk az egyetlen érdeklődők, utánunk már nem is jelentkezett rá senki...A házikó olyan, amilyet kértem, igaz, "csak" 95 % ban:egy szintest szerettem volna, de kétszintes lett belőle, kisebb alapterülettel.Mit mondjak, gyorsan elfogadtam ezt a kis kompromisszumot.:-)))
2008. jan. 31. 20:37
en is hiszek bennuk, jobaratok vagyunk, segitenek, ha kerem, mindenfele ritualis tett nelkul
130. Zizisicc (válaszként erre: 129. - Zsu48)
2008. jan. 31. 20:31

Szia!

Egy őrangyalnem duzzog, nem leckéztet, legfeljebb elnéző mosollyal nézi csetléseinket-botlásainkat. Ahhoz, hogy felvedd vele a kapcsolatot, nem kell semmiféle szertartás, hókusz-pókusz. Lát, hall téged, egyszerűen kérd meg. Hidd el segít, csak hallgass rá! Az igaz, hogy ez nem jelenti azt, hogy nem lesznek nehézségeid, de ő mindig melletted lesz, hogy segítsen.

129. Zsu48
2008. jan. 31. 17:15
Gondoljátok,hogy ha megkérném a védőangyalomat,hogy újra vegyen a védelmébe, és törődjön kicsit velem, megtenné? Hogyan próbáljam elérni?
2008. jan. 19. 10:31
Én. :) bár ők nem mindenhatóak és ha tanulnunk kell valamiből, akkor hagyják a történéseket menni a maguk útján...
127. Zsu48
2008. jan. 19. 10:28
Sziasztok.Szerintem segíteni csak azon az emberen lehet,aki hagyja.Én nem figyeltem eléggé az olyan jelekre,melyek egy helytelen döntés előtt figyelmeztettek.Lehet,hogy az őrangyalom próbált megvédeni,de több elgondolkodtató dolog is történt velem.Én -bár furcsállottam a sok véletlent- rosszul döntöttem.Most sokszor úgy érzem,meg akar leckéztetni,mert nem hallgattam rá.
2007. dec. 30. 16:43
Én már találkoztam vele élőben. Amikor nagyon meg voltam zuhanva, egyszercsak megjelent és életet lehelt belém, felemelt, szeretett és ringatott. Szóval visszarángatott az életbe, ahogy megjelent, úgy el is tünt. Még magyarul se tudott. Olyan volt, mint egy csoda.
2007. dec. 30. 16:39
Én hiszek,bár már hagytak cserben!
2007. dec. 30. 15:07
Léteznek. Éjjel például a gondoktól nem tudsz aludni, gyújts meg egy fehér gyertyát és feküdj vissza. Kis idő elteltével érezni fogod, hogy könnyebb vagy. Ötösöd nem lesz a kottón, de a lelked megnyukszik. Tiszta lélekkel és aggyal a próblémákra is fogsz megoldást találni.
2007. dec. 16. 20:23
Én hiszek benne
122. Kék
2007. dec. 16. 10:11
Én hinnék,ha érezném,hogy vannak!
121. edka
2007. dec. 12. 18:16

Sziasztok!

Én is hiszek bennük,már többször is megsegítettek.

2007. dec. 12. 13:35

Sziasztok!

Én is hiszek benne, mivel már többször megtapasztaltam a jelenlétüket. Az az igazság, hogy én nagyon ritkán kérek tőlük bármit is, csak akkor, ha már nagyon nagy a baj. Viszont a szeretetemet többször is kifejezem, szeretettel rájuk gondolok, szerintem ezt ők is érzik. Nekem már sokszor segítettek kérés nélkül, ez annyira jó érzés, mert tudom, hogy van aki vigyáz rám.

Egyszer álmomban megjelent egy valaki, nem tudom, hogy angyal volt-e szerintem az. Nagyon-nagyon ronda és ijesztő volt, de én rögtön tudtam, hogy nagyon szeret engem. Érdekes álom volt.

119. Eyre
2007. dec. 11. 13:26

SZiasztok!

Biztos, hogy léteznek és segítenek. Nagyon várják a kérésünket tőllük. Sokszor megtapasztaltam a jelenlétét és segítségét. Ami fontos!! Amit kértetek és segített benne azt meg kell köszönni nekik!!!!!

Naponta töbször is kérem a segítségét, legyen az kicsi vagy nagy segítség, de mindig megköszönöm. Én mindig úgy kezdem, hogy Istenem és Őrangyalom kérlek segítsetek.....

Nem vagyok templomba járó, de nagyon hiszek Istenben és a hozzám rendelt őrangyalomban!!

118. 01c8755c79 (válaszként erre: 117. - Szilvana)
2007. dec. 11. 12:19
.. én így "tudományosan" nem tudom, hogy hol léteznek... meg mit csinálnak... nem olvastam róla könyveket... egyszerűen tudom, hogy van. ...és még amikor rosszul döntök, és jelez előre, hogy nem úgy kellene, de éééén akkor is... még akkor is tőlem függetlenül, hogy ne avatkozhassak bele (úgymond hátulról mellbe :o)), de enyhít a dolgon, hogy nekem jobb legyen. :o)
2007. dec. 11. 12:15

Amikor az angyalok jelen vannak, s érezzük csodálatos lényüket a közelünkben (meditációnál, inkorporáció révén vagy szenzitív azaz erre érzékeny egyén egyszerű kérésnél is érezheti), akkor hihetelen, mindent elsöprő erővel árad a béke és szeretet érzése, s a pillanat gyönyöre egyszerűen lélegzetelállító.


Nyugodtan mindennapi életünk részévé tehetjük őket, türelmetlenül várják, hogy szólítsuk őket és a rajtunk segítéssel szolgálhassák a mindenségben a jót. Az angyalok az égi birodalmakban, különböző szférákban léteznek, de lélekben mindig velünk vannak. :)

2007. dec. 11. 12:10
... nekem is van... :o) ... van, amikor jobban érzem. Pl. ha válaszút előtt állok, vagy kicsit padlóra kerülök valami miatt... akkor azonnal érzem a jelenlétét... és ki tud húzni a bajból nagyon gyorsan. SZerintem nevetős és vidám... biztos vagyok benn. Ha gyalog megyek hosszú útra, akkor folyamatosan érzem, hogy jön mellettem, és jókat mosolygunk magunkban. Jóban vagyunk! :o))))
2007. dec. 11. 11:56

én hiszek...

Mindannyiunknak megvan a maga különleges őrangyala, aki velünk együtt utazik minden megtestesülésünk során. Ő feltétel nélkül szeret és kívül-belül ismer minket.

De ezen kívül van még egy másik kísérőangyalunk, aki együttműködik az őrangyalunkkal, de ez a kísérőőrangyal minden életünkben más-más lény, azaz csak egy inkarnációig van velünk az egyik, de következő életünkben kapunk egy másikat. Attól a perctől velünk van, amikor a lélek úgy dönt, hogy leszületik azaz reinkarnálódik - addig a pillanatig amíg meg nem hal.

Életeink során mindig olyan angyalt kapunk, mely hozzátartozik a felvállalt életúthoz és feladatokhoz. Sok embernek segítenek megélni, vagy tudat alatt emlékezni az előző életben összegyűjtött tapasztalatokat, ezért van az, hogy néha úgy érezzük: olyat tudunk amit eddig nem is tanultunk.

2007. nov. 25. 18:37
Mindíg melletünk van csak ha bajvan akkor keressük.
113. mylene
2007. nov. 25. 18:33
Én hiszek a védőangyalokban. Nekem kettő is van. Drága édesanyám és édesapám.
112. anyoca69 (válaszként erre: 111. - Rozália)
2007. nov. 14. 12:37
kérd meg, hogy újra álljon melletted, ha valóban így érzel!
2007. nov. 7. 05:32
Én hiszek....., de az enyém elvesztett engem.
2007. nov. 7. 02:01
Mindenki tapasztalja letezesuket, max sokan szerencsenek hivjak ezt is, minden ismeretlen okot.
109. sate
2007. nov. 7. 00:58
Nekem is van, és most is velem van!
2007. nov. 4. 22:35
nekem is van
107. Zizisicc (válaszként erre: 105. - Anita123)
2007. nov. 4. 22:20
Az őrangyaloknak az a feladatuk, hogy segítsenek, ha kéred, ill beavatkozzanak, ha idő előtt életveszélybe kerülnél. De ha itt az idő, menned kell, akármilyen fiatal is vagy, az angyalok ilyenkor abban segítenek, hogy minél könnyebb legyen a léleknek az elmenetel.
106. Anita123 (válaszként erre: 105. - Anita123)
2007. nov. 4. 20:26
?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook