Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? fórum

Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1681. kacsa118 (válaszként erre: 1679. - 130454e42d)
2012. márc. 11. 17:06

Sziasztok!

Hát azt hiszem induló súlyban messze én viszem a prímet, jelenleg 138 kg vagyok :( az első célom nyárig a 116, ennyi voltam terhesség előtt, majd év végéig a 100. Aztán majd folyt köv jövőre, de az még messze van, egyelőre ezek a célok. :)

1680. honeywald
2012. márc. 11. 15:25

ezt valaki ismeri? használta már?

[link]

2012. márc. 11. 15:25

Sziasztok, vagyok én is :)

Kacsa, üdv köztünk. Mennyiről indulsz, milyen magassággal és mi a cél?

Találtam egy oldalt, a srác nem kicsit elvakult, de rohadtul ért ahhoz, amit csinál, érdemes megnézni.

[link]

Olvasgatom, jópár ötletét hasznosítani szeretném majd.

1678. kacsa118
2012. márc. 10. 21:37

Sziasztok!

Tudom, elég későn csatlakoznék, Ti már régóta fogytok, de mégis szeretnék, ha lehet! :)

Nagyon nagyon nagy súlyfelesleg van rajtam, s hétfőtől szeretnék belevágni a saját kis diétámba. Hogy nagyon trendin fogalmazzak, életmódot szeretnék váltani! :)

Örülnék, ha csatlakozhatnék hozzátok! :)

Köszi!

1677. szambea
2012. márc. 9. 11:41

Sziasztok!

Puppy:az a fő,hogy jobban érezd magadat a bőrödben!A többi másodlagos!

Én most ritka szarul vagyok,enni is össze vissza ettem,hiába keveset de nagyon hízlalókat.

Ma emgint megyek vissza a kórházba,na ott meg lopva lehet enni bent a szobában,kimenni esélyem sincsen a két fiútól max este 10után ha alszanak...akkor meg már csak nem eszek.

Igazi főttkaját is régen ettem már.

Tegnap itthon csináltam káposztás tésztát.

Most sajttal,joghurttal,korpovit kekszel felszerelkezve megyek.

1676. Könyvmoly 25 (válaszként erre: 1672. - Niitoo)
2012. márc. 8. 16:17

igen azaz, jóra gondolsz:)nekem már rég tetszenek ezek és most elhatároztam hogy amint be tudunk szerezni ruhafestéket, ami elméletileg jövő héten lesz , akkor elkezdem:)


még a férjemnek szeretnék csinálni egy pólót, de nem konkrétan mintával hanem egy 23 mas számmal júliusra, a szülinapjára, de nem tom hogy kivitelezni. egyenlőre a sablon és a szórófejes megoldás jutott eszembe..:)

1675. Puppi4
2012. márc. 8. 11:33

Sziasztok!


Én is haladok-haladgatok. A mozgás eben a szép időben minden nap séta. Alig várom hogy még egy kicsit melegedjen az idő, akkor egész nap kint leszünk Botival.


MOst már sokkal jobban érzem magam a bőrömen mint 2 hónappal ezelőtt. Szerintem elkezdeni nehéz, aztán majd amikor elérem a célt akkor megtartani.

Most nem érzem nehéznek a dolgot, mert látom hogy van értelme, érzem a változást, és ez erőt ad a folytatáshoz.


Már nem is kell odafigyelnem annyira, a szervezetem teljesen ráált erre az új életmódra.


Most egy iciripicit nehezebb, mert megjött, én ilyenkor sokat ZABÁLOK. De nem megy feljebb a mérleg yelve, csak stagnálok. De tegnap észbekaptam, és nem fogom hagyni hogy menstruációm bezavarjon és visszahízzam amit kemény munkával ledolgoztam magamról.


Ja és nem rég hallottam valamelyik műsorban hogy a legegészségesebb a következő napirend: délelőtt az ember ehet amit csak akar, egészen délután 4ig.

Utánna 6ig lehet enni, lightosabb kajákat


Viszont az az egészséges ha az ember úgy fekszik le, hogy egy kicsit (nem nagyon, csak picikét) éhes. Mert álmunkban is dolgozik a szervezetünk és így lehet látványos fogyást egészségesen elérni.

1674. szambea (válaszként erre: 1673. - 130454e42d)
2012. márc. 8. 08:02

Sziasztok!

Én ma 88.5kg vagyok.4napig alig ettem akkor is este10után és persze hízlalókat..de 3nap alatt -1kg

Nem is nagyon leszek még,mert kórházban vagyunk a fiukkal.

2012. márc. 8. 06:17

Sziasztok, benézek, elég nagy a csend.

A fogyás halad, bár a mozgással hadilábon állok, egyelőre marad a séta. Jó lenne jövő hétre 77 alá menni, remélem, sikerül.

Ti hogy álltok?

1672. Niitoo (válaszként erre: 1671. - Könyvmoly 25)
2012. márc. 7. 22:59

Hú, tesómmal mennyit batikoltunk régen. De van vagy 15 éve :) Konkrétan nem emlékszem, hogy kellett, de megkérdezem, ő biztos emlékszik rá. Az olyan, amikor mindenféle ilyen foltok, meg minták lesznek a ruhán, ugye? Na majd utánajárok...


Én szeretnék már venni végre egy normális farmert, de ami tetszik nekem, az a pénztárcámnak nem jön be annyira :S Szóval, nem tudom mi lesz, szeretném már kicsit frissíteni a ruhatáram.

2012. márc. 7. 13:14

sziasztok.


mindenki rendben van? rég jártam erre, nem volt rendben a netem.

a fogyásom egyenlőre halad. 10,6 kg minusz eddig, szilveszter óta. nem tudom ez jó fogyás e, lassú, de legalább történnek a dolgok. a gyógyszerektől már csak ritkán vagyok rosszul. ezzel is kevesebb probléma van hálistennek.

a mozgásom is megy, nagyon megszerettem:)


velem ezek történtek, és még valami. láttam ruhákról volt szó. szóval megemlítem hátha valakinek tapasztalata is van. régóta érdekel a batikolás, és most ezen agyalok. Szeretnék később ilyesmiket hordani. Egyenlőre csak itthon, hogyha lefogytam akkor pedig rendesen utcán is. alig várom hogy beszerezzem a cuccokat hozzá.


csinált már ilyet valaki?

1670. 130454e42d (válaszként erre: 1669. - Niitoo)
2012. márc. 4. 21:40
Én is hordok miniszoknyát, rövidnadrágot, mert a lábam vékony szerencsére :) Legalábbis a többi részemhez képest. Csípőtájékra rakódik a felesleg, meg mellre, és onnan megy le utoljára sajnos. De a futás sokat segít, már próbáltam :)
1669. Niitoo (válaszként erre: 1668. - 130454e42d)
2012. márc. 4. 14:26

Huh, én csak 166 cm körül vagyok, de nekem már a 65 kg is frankón bejönne. Egyébként én 75 kilósan is hordok miniszoknyát, mert a sok sport miatt hála isten a lábam nem olyan vastag :) Csak a seggem ne lenne ekkora :D

Ma viszont megleptem magam. Elmentünk az Attilával Tesco-ba nagy bevásárlásra, és láttam egy egyszerű passzos fekete hosszú ujjút 900,- Ft-ért. Szeretem az ilyeneket, mert lehet rá venni mindenféle színes trikót vagy rövidujjút. Fel lehet dobni mindenfélével.

Szóval most már csak az a legnagyobb problémám, hogy hogy fogok taposózni este. Nem akarok több kárt tenni a szobabútoraimban :D

1668. 130454e42d (válaszként erre: 1667. - Niitoo)
2012. márc. 4. 11:59

Tényleg jó a fórum, nem a páromat zsibbasztom a fogyásos hülyeségeimmel. Eléggé az agyára tudok menni vele, de jól viseli :)

Ma ruhapróbát tartottam, van pár nadrág és szoknya, amin mérem a fogyást. Meglepően jó eredménnyel zárult, mire miniszoknya szezon lesz lesz mit felvennem :)

Te milyen magas vagy ekkora súlyhoz? Én 172, és 60 körül szeretnék majd lenni.

1667. Niitoo (válaszként erre: 1666. - 130454e42d)
2012. márc. 4. 11:12

Na, akkor mi egy húron pendülünk :) Meggyőztél, a 75,8 az 75! Punktum! Szóval akkor hajrá, menjünk 75 alá!

Jézusom, de régen voltam már annyi. De sikerülni fog, most valahogy érzem. Eddig nem használtam fórumot, mikor súlyt akartam leadni, de isten az atyám, használ!

1666. 130454e42d (válaszként erre: 1665. - Niitoo)
2012. márc. 4. 10:56
Nem, 75,8 az 75 és kész :) Én reggel 77,8 voltam, már többedszerre mutatott a mérleg ennyit, így a mérlegelőmet is átállítottam. A célom március végére 75 alá menni, remélem, összejön. heti 1 kilót kéne hozzá leadnom.
1665. Niitoo
2012. márc. 4. 10:34
Hét elején azt mondtam, elegem volt a 77 kilóból és megcsinálom a 75-öt vasárnapig. Na, reggel mérlegre álltam. 75,8 kg. Tudom, az majdnem 76, de akkor sem 77 :D
1664. szambea
2012. márc. 4. 10:01

Sziasztok!


Időnként én is vágok földhöz ezt-azt..de figyelek rá műanyagból legyen!

Ügyik vagytok a mozgással,na nekem az nem megy.

Olyan vagyok mint a mosott szar..ráadásul két beteg fiam mellé holnap kapok egy 20hóst is és csajomnak is folyik az orra....

De pozitív vagyok!Mert muszáj!KErüljük el a kórházat a többi nem számít!

1663. 130454e42d (válaszként erre: 1662. - Niitoo)
2012. márc. 4. 08:21

Én egyszer borospoharat vágtam falhoz :) Utána szedegethettem a szilánkokat. De időnként jót tesz az ilyesmi :)

Rajtam a taposógép fog ki, béna vagyok hozzá. Próbáltam mindenfélét, egyszerűen nem megy.

1662. Niitoo
2012. márc. 3. 20:55

Huh, de jó Neked! Futás?!! Na, az az egy kifog rajtam :)

Ma meg képzeljétek el, hozzávágtam a taposógépet a szekrényemhez. Majdnem leborultak a boros üvegek a tetejéről, és ráadásul a nyoma is ott maradt. Csak egy kicsit voltam ideges... (És ráadásul nem is menstruálok:)

2012. márc. 3. 19:25
jöttem dicsekedni, voltam ma futni. 2 km-t futottam, és csak egyszer sétáltam bele, ez kezdetnek nem rossz. Ha rávenném magam, hogy rendszeres legyen sokat segítene :)
1660. Niitoo
2012. márc. 3. 16:55

Nekem 85-ös a hasam, de nem tudom, mennyi volt előtte, meg azt sem, mekkora mérettől jó :) Szóval ennyi.


Viszont ma elővettem egy régi piros melegítőmet, ami szerintem vagy 5 éve nem volt rajtam (amúgy találtam egy papír 200-ast a zsebében:). És jó lett! Csajok, ezekért a pillanatokért érdemes csinálni ezt az egész hercehurcát. Puppi, ahogy olvasom a bejegyzésedet, Te már csak tudod!

Ma este olyan kedvvel állok neki tornázni, mint még soha. A mérlegre meg megint sz.rok egy darabig, mert az csak elveszi a kedvemet...

1659. Puppi4
2012. márc. 3. 11:10

Sziasztok!


Nekem továbbra sincs gépem, ezért nem jeletkezem, de nem adtam fel.


Sőt jó idő, friss levegő= több mozgás kint a szabadban, több az energiám, derűsebb vagyok.

Kilóra 83.6 kiló vagyok jelenleg.

A ruháimból szép lassan kifogytam, ugye eddig enm centiztem most mértem, de nem nincs nálam a papír amire felírtam, szóval nem tudom, de nem is lényeges, mert ugyse tudom mennyi voltam előtte.

Most viszont egy hónap múlva azt is mérem újra, kíváncsi vagyok lesz e változás.


:)


Én tavasszal és nyáron fogyok könnyen, szóval remélem most is így lesz. Nme nem is remélem, hanem TUDOM!!!

2012. márc. 3. 09:48

Sziasztok, újra itt.

Mostantól újra belefekszem a fogyiba, több időm és energiám lesz rá, mint eddig.

Most 78,2 vagyok, remélem, március végére 75 alá megyek. Lassan elkezdem a futást is, itt a tavasz, lehet menni végre.

Tamra, gratulálok, nagyon szép eredményt értél el.

1657. snukika (válaszként erre: 1656. - Tamra86)
2012. márc. 1. 11:52
Szia Tami! Üdv a csapatban! Gratulálok a -16 kg-hoz, nagyon szép eredmény.
1656. tamra86
2012. márc. 1. 10:14
Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok! Nekem már december eleje óta pörögnek a kilók lefele, szeptember 27-én kezdtem el írni, hogy napi mérlegeléssel mennyi vagyok, akkor voltam 78,5 kg. Akkor még igazából nem fogyókúráztam, csak tudtam hogy szükséges (160cm). Majd november végén szakítottunk a barátommal, na majd 10 nap alatt 5 kilót leadtam, annyira nem volt étvágyam. De sikerült kibékülnünk 10 nap alatt, és azóta is folyamatosan harcolok a kilók ellen, sikeresen, ma reggel a mérleg 62,6 kg-ot mutatott. Első célom, hogy 60 kg alá menjek, második hogy max. 55 kg legyek (sosem voltam annyi). Nekem a bevált taktika, hogy 4 után nem eszek. Hazudnék ha azt mondanám, hogy mindig betartom. A 7 napból 5-öt igen. Hétvégente találkozunk a párommal, és akkor egy kicsivel többet eszek, de nem sokkal... Az 55 kilót augusztus 31-re tűztem ki, akkor megyünk nyaralni, és jól szeretnék kinézni! Mindenkinek kitartást és sok sikert! Tami
1655. szambea
2012. márc. 1. 09:22

Sziasztok!

Ilyenkor szoktam centiket mérni:

február 1én:

Mai súly:89.8kg

derék:90cm

has:113cm

comb:65cm

mell:112cm


ma:

súly:90kg

derék:89cm

has:112.5cm

comb:61cm

mell:109cm


Ebben a hónapban a legtöbb amit mutatott a mérleg 91.2kg volt.Egyébként nem figyeltem oda egyáltalán..de azért sikerült stagnálni!

Mozgás nulla volt.


Na majd mostantól figyelek:)

1654. 117b1693d0 (válaszként erre: 1653. - Niitoo)
2012. febr. 28. 13:31
Na, majd tesztelem.:)
1653. Niitoo (válaszként erre: 1650. - 117b1693d0)
2012. febr. 28. 13:29
A kínai kel nagyon finom, és sokkal olcsóbb, mint a saláta. Én most azt untam meg. Bár nemsokára lesz a fóliában, úgyhogy nem kell rá költenem :)
1652. 117b1693d0 (válaszként erre: 1651. - Zsöcelék)
2012. febr. 28. 11:20
Bár csak a jövő hétre terveztem, de el kezdtem újra edzeni. Majd figyelek, ha romlik a derekam, akkor visszaveszek és csak szaunázom.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook