Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? fórum

Ki dobna le tényleg jelentős súlyfelesleget 2012-ben? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1771. szambea
2012. ápr. 20. 05:15

Sziasztok!

A súlyállás természetes,sőt jó dolognak tartom,mert stabilizálódik az eredmény.


Mai súlyom:86.7kg,pedig 3napja jóval kevesebbet ettem mint előtte.Csak ez meg belassítja az anyagcserét...nem csüggedek,erre a hónapra a 87alatt maradni a célom.


Nori38:Gratulálok neked én szeretném a blog elérhetőségét ha lehet:)

Azt mondom,hogy megtartani kell tudni és nem leadni.Nekem a -20kg már megvan.Egyre többen dícsérnek,most egy nagy stílusváltás is történt,levágattam hajam így aztán tuti,hogy nem fog senki megismerni.

Legutóbb a boltba-ahová gyerekekkel is járok-de egyedül voltam személyit kértek a borhoz:)

1770. 130454e42d (válaszként erre: 1768. - Natalinka)
2012. ápr. 19. 21:57
Nyugi, én 75-76 közt ingadozom. Időnk van, majd megindul lefelé :)
1769. Niitoo (válaszként erre: 1768. - Natalinka)
2012. ápr. 19. 21:27
Nem megálltál, csak belassítottál :D Én is álltam egykor 79-en! Ne aggódj, egyszer csak elindul lefelé!
1768. Natalinka
2012. ápr. 18. 22:47

Mindenkinek gratula Csajok:)

Nagyon jók Vagytok. Én megálltam a 79-en:)nagyon gáz-de ez van.Üdv::))

1767. Niitoo
2012. ápr. 15. 13:46
73,8 kg! Megint elindult lefelé. Ma tuti nem tornászom, olyan dög vagyok. Kicsit sok volt tegnap a pálinka :D
1766. szambea (válaszként erre: 1765. - Puppi4)
2012. ápr. 12. 16:55

Ügyes vagy te is!

Egyébként az önbizalom a legfontosabb.

Engem újabban meg sem ismernek az ismerősök,főleg ha gyerek nélkül vagyok.

Én is ezt érzem amit te,tartsam ami eddig lement!

Most 87felé nem menni a célom.Ma 85.5kg voltam így ez meg is van.


Mondjuk mostanában leginkább az ideget eszem az is és a fáradtság is elveszi az étvágyamat,de nagyon.

1765. Puppi4
2012. ápr. 12. 09:13

Sziasztok!


Nem volt gépem, egészen tegnap előttig.

Telóról meg nem mindig tudtam követni az eseményeket.


Niitoo neked gratulálok az új munkahelyhez, ennyi azért lejött telón keresztül is :)


Mostantól talán gyakrabban tudok jönni....


Még nem adtam fel, küzdök a nőiességemért, és jó úton haladok midenki szerint.


A tavaszi "levetkőzéssel" megérkeztek az első dícséretek, sőt volt aki nem ismert meg az utcán :)


Most pár napja megint "kattantam" egyet, újra nagyon szigorú vagyok magammal.

És meg is látszik az eredmény.

Remélem fogom tudni tartani magam a szigorhoz. Már az is eredmény hogy szülinapom+húsvét idején nem hogy híztam vagy stagnáltam hanem fogytam.


Igaz hogy nme olyan ütemben haladok mint ahogy elterveztem, de nem bánom. Azt hiszem ezért eredményesebb a mostani fogyásom, mert az elvárásaim nem szigorúak. Mindegy mennyi idő kell. Nem érdekel, hogy más ugyanezzel a módszerrel 1 hónap alatt ennyi erőfeszítéssel 4-5 kilót adott le, mert nem futok versenyt az idővel. A fő hogy ha nem hagyok fel az étkezési szokásaim megváltoztatásával, akkor előbb-utóbb lemennek a kilók, a centik is lemorzsolódnak. Kizárt, hogy ennyi erőfeszítéssel ne érjem el a céljaimat. Sőt, ha úgy érezném hogy mégis kevés amit beleadok a dologba, akkor még többet igyekszem tenni érte.

Mert ez most fontos nekem.

És a célokat csak azért tűzöm ki hogy legyen valami cél, de ha nem érem el őket a kitűzött időpontra vállat vonok, és kijjebb tolom a határidőt.


Úgy tapasztalom a hozzáállásom az ami főleg segít. Egy lényeg van, felfelé ne menjen. Nem érdekel, ha hetekig stagnál. Csak felfelé ne menjen....


HAJRÁ!

1764. szambea (válaszként erre: 1763. - Niitoo)
2012. ápr. 12. 07:39

Szerintem minden új dolog nehéz elsőre,de hidd el 2hét sok idő beletanulsz:)

Nagyon ügyes vagy az edzéssel.

Nekem ma reggeli súlyom 85.5kg.El sem hiszem.Mondjuk a napokban sokkal kevesebbet ettem és sikerült este nem enni.

1763. Niitoo
2012. ápr. 11. 20:24

Nnna, túléltem. Nem lesz könnyű meló, nagyjából még semmit sem értek :D A vámolás nem volt sosem az erősségem, itt meg az is megy dögivel. Meg csomó be- és kitárolás, szállítók, cmr-ek... Huh! De csak bele tanulok 2 hét alatt. Bár kevesellem az időt, de május 1-től 2 műszakban nyomulunk. Kész vagyok! Eddig is zizi voltam, hát még ezután a meló után:)

De ma edzettem egy jó egyórásat, úgyhogy fitt vagyok.


Veletek mizu? Mindenki jól áll? Mozgás?

1762. szambea (válaszként erre: 1761. - Niitoo)
2012. ápr. 11. 14:08

Sziasztok!

Milyen volt az első munkanap?


Engem annyiba motivál az esti mérlegelés,hogy ne kezdjek zabálni este.Ma 86.1kg vagyok.Most a 85öt annyira szeretném elérni,de nem szeretnék koplalni ám.Most is párolt zöldséget ettem reszelt sajttal,meg utána házi sütiket de nem sokat:)

1761. Niitoo
2012. ápr. 9. 21:45

Jujj, ne ám! Esti mérlegelés? Isten ments :) Még a reggeliektől is félek :)

Amúgy 1,5 kilót szedtem fel az ünnepek alatt. Most 76 vagyok. De nem aggódom, mert szerintem hétvégére megint 74,5 leszek. Ma már edzettem jó 50 percet, meg vacsira is csak pár villa párolt káposztát ettem 1 főtt tojással. Holnap meg 5-ig melózok, utána próba a fiúkkal, este meg már úgysem eszem. Csak az a baj, holnap az edzés is kimarad. Este 9 körül nem fogok nekiállni :S Na majd szerdától meg futok.

Akkor holnap jövök este a beszámolóval (vagy maximum szerdán, mert lehet, tényleg későn érek haza)

Legyetek jók!

1760. szambea (válaszként erre: 1759. - Niitoo)
2012. ápr. 9. 20:40

Majd gondolok rád holnap!

Amugy meg nem főnök alapján hanem fizetés alapján vált az ember melóhelyet gondolom én:)

Majd gyere és mesélj:)

Újabban rászoktam az esti mérlegelésre is,lehet függő leszek :D

1759. Niitoo
2012. ápr. 8. 20:21

Izgulok a kedd miatt, nagyon. Remélem nem lesz semmi gáz. Persze első nap még csak papírmeló lesz, meg üzemorvos, de akkor is. Nekem már most magas a vérnyomásom :)

Majd írok ám, hogy milyen volt. Egyébként a főnököm egy 40-es oltári jóképű faszi :D Persze Attilának "elfelejtettem" ezt megemlíteni ;-) Így nem kell feleslegesen aggódnia...

1758. szambea (válaszként erre: 1757. - 130454e42d)
2012. ápr. 8. 16:34

Így már értelek.

A szénhidrát utáni vágyat jól csökkenti a króm.

1757. 130454e42d (válaszként erre: 1756. - Szambea)
2012. ápr. 8. 14:58
Hogy pontosan mit és mennyit nem szabad ennem, azt még ki kell kísérleteznem. Szülés után depressziós voltam, és ez néha visszatér, az édesség után 2-3 órával nagyon erősen. Pl. egy kis adag somlói már sok... Hivatalosan nincs érzékenységem, erre magamtól jöttem rá, megfigyeléssel.
1756. szambea (válaszként erre: 1755. - 130454e42d)
2012. ápr. 8. 12:38

Sziasztok!

Konkrétan mit nem bírsz?A lisztes kaják?Van valami féle érzékenységed?


Én most a szénhidrátot csökkentettem,vagyis inkább délelőttre raktam.És így nagyon megindultam megint lefelé.

Ma 86.8kg vagyok.Pedig tegnap még este is anyós féle pogit ettem.Mondjuk utána tekertem 10percet.

Egyre többet fáj a térdem,ami gyerekkoromban is mindíg vacakolt,így most azt fogom megnézetni.

Nagyon szeretnék úszni járni az uszoda itt van 10perc sétára,csak én egyedül nem mehetek...


Tegnap túrós pogit sütöttem magamnak teljeskiörlésű és graham lisztből.Picit ugyan fűrészporos az íze de azért jó :)


NITOO:ügyesek vagytok azért:)

Gondolom várod a keddet?

1755. 130454e42d (válaszként erre: 1754. - Niitoo)
2012. ápr. 8. 10:04
Az a baj a szénhidrátmegvonással, hogy rosszul bírom, alapvetően édesszájú vagyok. Eddig simán ment normál kajával is a fogyás, azzal nincs gond, a szénhidrát "mellékhatását" nem bírom sajnos...
1754. Niitoo
2012. ápr. 8. 09:47

Sziasztok!

A nagytakarítást véghez vittük 1 egész nap alatt. Még a függönymosás is belefért :)

Pihenni nagyon nem tudtunk, de szerintem ez így van mindenhol ünnepekkor. A csajok melóznak... Most épp az ünnepi ebédet csinálom: disznóleves, csülök Pékné módra, gombával, sajttal töltött karaj, párolt káposzta, meg steak krumpli.

Csináltam sütit is: magamnak epres tiramisut cukormentes), apunak citromos túrótortát (ami végülis szintén cukormentes, csak a kekszes alja nem). Ma megyünk anyósékhoz, remélem nem akarnak majd rámerőszakolni mindenféle édességet :)

Az edzéssel viszont igen mostohán bántam a héten. A hét elején futottam 2x, aztán ennyi. Szar is a kedvem miatta, de egyszerűen először történik meg velem, hogy nincs kedvem semmihez. De jövő héttől maxi erőbedobással fogok küzdeni :)


Egyébként PMS a szénhidrátmegvonással hamar tudsz szerintem fogyni és látványosan. Nem is fogsz éhezni, ha jól csinálod. Nekem ez jött be a legjobban eddig! De meg is akarom tartani, úgy kb. az életem végéig :D


Szambea, én is salikat eszem esténként (na jó, nem most hétvégén). Már van retek meg jégsali, meg fejes sali a fóliákban, úgyhogy dorbézolok :) Én teszek bele 3 főtt tojást, kis reszelt sajtot, retket meg hagymát, aztán nyakon öntöm egy kis pohár fűszeres tejföllel. Az az igazi! Szinte korlátlanul lehet enni.


Na futok csajok mert a csülök nem sül meg magától :) Jó főzést mindenkinek!

2012. ápr. 7. 12:11
itt vagyok én is, csak hét közben teljesen be vagyok havazva. Visszajött 1 kiló... bár tudom mitől, úgyhogy jövő héten leadom. A szénhidrátot erősen csökkentenem kell, nem csak a fogyás miatt. Észrevettem, ha tömény CH-t eszem utána 2-3 órával nagyon szarul vagyok, levert, kedvetlen, félig-meddig depressziós. Mivel nekem a 2. szülésem óta a depi vissza-visszatér erre figyelnem kell, nem akarok folyamatosan gyógyszert szedni. Tehát CH csökkentés indul. Jövő hét mensi előtti hét lesz, kipróbálom, ha most működik akkor esélyes, hogy máskor is fog :D
1752. szambea (válaszként erre: 1751. - Niitoo)
2012. ápr. 7. 07:02

Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki:(

Meghal a fórumunk?


Nitoo:Kész a takarítás,hogy vagytok?Mostmár remélem pihensz is az új meló előtt:)


Ma 87kg vagyok!

Pedig eszek,csak visszavettema szénhidrátokból és este próbálok nem enni,vagyis amx jégsali,light joghurt.Szerintem 1500kcal körül simán megeszek egy nap.

1751. Niitoo (válaszként erre: 1750. - Szambea)
2012. ápr. 4. 09:08
Ja, kihasználom a pihenést... Most állunk neki anyuval kiganalyozni a házban :D Tavaszi nagytakarítás. Eddig nem volt rá idő, most van rá egy egész napunk! Bárcsak már este lenne! Ma futok is, átlépek a 3. szintre: 4x2 perc futás, 3 perc séta.
1750. szambea (válaszként erre: 1749. - Niitoo)
2012. ápr. 4. 06:54

Akkor használd ki a pihenést!

Ügyi vagy a futással!

1749. Niitoo
2012. ápr. 3. 16:01

Csak 10-én kezdek, úgyhogy most pihi van. Tegnap voltam utoljára a régi munkahelyemen, de csak összepakolni, meg elintézni a papírokat. Kész voltam! Majdnem ríttunk a kollégákkal összeborulva:( Vagyis én itthon sírtam is egy sort utána...


De ezentúl is együtt járok velük majd tekézni :) Izgulok nagyon az új meló miatt, mert 10-étől május elejéig betanulok (kb. 2 hét), utána meg teljesen egyedül fogok vinni egy műszakot. Tiszta para vagyok!


Viszont mostanában már többet futok, mint tornászok :)

1748. szambea
2012. ápr. 2. 22:22

Még nekem is csak ma volt az első tudatos napom :D

Szóval elméletben könnyű...


nitoo:Milyen az új munkahely?

1747. 130454e42d (válaszként erre: 1746. - Szambea)
2012. ápr. 2. 21:49
Én nem kötöm időhöz, amikor épp jólesik és alkalmam van rá. De érdekes, egyre kevesebbszer kívánom és egyre kevesebbel beérem. Lehet, nálam ez a titok, a mértékletesség? Akkor piszok nehéz dolgom lesz a továbbiakban :D
1746. szambea
2012. ápr. 2. 21:45

Reggel én is pékséges tarjás szendviicset ettem és délbe almás rétest de csak 1et.Aztán jégsaláta kockasajttal.Délután light joghurtital és répa.

Úgyhogy én is bűnözök csak 12előttre próbálom tenni.

1745. 130454e42d (válaszként erre: 1743. - Szambea)
2012. ápr. 2. 21:34
na, ehhez nagy erő kellett, nekem nem megy :) Ma négercsókot vettem, meg is ettem... Tudom, nem kéne, de nem nagyon erőlködöm, hogy megálljam.
1744. szambea (válaszként erre: 1741. - 130454e42d)
2012. ápr. 2. 21:29

A sikerélmény nagyon fontos.

mostanában nekem is van.Sok ismerős nem ismer meg az utcán,mert fogytam,más lett a hajam és az öltözködésem is.

1743. szambea (válaszként erre: 1742. - 130454e42d)
2012. ápr. 2. 21:27

Nagyon ügyes vagy!


Most büszkélkedek kicsit én is.Tegnap 30percet tekertem a szobabicajon,közben tanultam.

Ma egész jól sikerült a kajálásom is sőt sikerélmény,hogy a boltba nem csábultam el csokira inkább répát vettem.

2012. ápr. 2. 21:21
Futni voltam, 2 km megvan, ebből az első tempósan séta nélkül :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook