Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki csinálta végig a 90 napos diétát és mennyit fogyott tőle? fórum

Ki csinálta végig a 90 napos diétát és mennyit fogyott tőle? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 13. 14:21

Sziasztok!


Én február 1-én kezdtem el és április végére 13 kg ment le. Sajnos a vége felé már nem tartottam pontosan és a húsvét is közbe játszott, de nem zavar. Elégedett vagyok vele. Most május elején megint elkezdtem, de nem olyan szigorúan, mint először. De elhatároztam, hogy megint be fogom tartani, mert sokkal jobban érzem így magam, és sokan észre is vették rajtam a változást.


Szóval hajrá!! :)

4. nana00 (válaszként erre: 14. - Ronikutyi)
2010. máj. 13. 12:38
Szia!
3. nana00 (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2010. máj. 13. 12:36
Én mindent úgy főztem, mint alapban. A krumplifőzelékbe tettem tejfölt, ch napon ettem tejfölös tésztát szalonnával, csak jóval kevesebbet, mint eredetileg. Ch napon én nagyon szenvedtem, mert a tészta 10 perc alatt átfut rajtam. Ezért ajánlom, krumplit a ch napon fogyassz inkább, ne keményítőn.
2010. máj. 12. 22:24
Én 2szer csináltam meg.Szépen le is mentek a kilók,de amikor abbahagytam,pontosan a lefogyott kilók kétszerese jött vissza.Így azt mondta,soha többet.Persze,ha az ember mozog,és nem kezd el ugyanúgy enni utána,mint előtte...lehet,h tényleg megmarad.Nem tudom...Sok sikert!
2010. máj. 12. 12:37

SZIASZTOK!!!

Nagyon szigorúan kell szét választani a kajákat???

Pl .: A krumplifőzelékbe keményítőnapon rakhatok tejfölt??

Bocsi a hülye kérdésér csak nem tudom mennyire kell betartani : )

Valaki csinálja a 90 napost jelenleg is?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook