Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki az aki vaterázik? Mindig elégedettek voltatok? fórum

Ki az aki vaterázik? Mindig elégedettek voltatok? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 10. 13:50

Sziasztok!Eddig én is elégedett voltam,igaz nagyon figyeltem az értékeléseket.

Sajnos decemberben a teszen belefutottam egy emberkébe,aki lóvá tett.Nem ment el a megbeszélt helyre,ahol átvehettem volna a megnyert könyvet.

Csalódott vagyok,egy darabig leálltam róla.:D

14. corby
2011. jan. 10. 13:48
Mielőtt vásárolsz,licitálsz egy termékre,érdemes megnézni az illető értékeléseit.
2011. jan. 10. 09:23
Én most kezdek vaterázni. Van 6 db- eredeti Verne Gyula könyvem, de nem kell, megpróbálom eladni, remélem sikerül.
2011. jan. 9. 09:07
Nekem eddig még nem volt rossz tapasztalatom. Mindig meg kell nézni a véleményeket arról, akitől venni szeretnél. Egyszer volt, hogy utólag néztem meg, és láttam, hogy sokan panaszkodnak arra, hogy sokat kell várni az illetőnél, mire megérkezik a termék, hát én is várhattam 2 hetet, de ennél nagyobb problémám még sosem volt.
11. lilluska25 (válaszként erre: 10. - Elszabadult hold)
2011. jan. 9. 08:45
uh
2011. jan. 8. 14:07
Is-is... Egy ismerősöm ott vett a lányának márkás iskolatáskát: kihozta a postás - és belül egy nagy tintafolt volt benne... :O
2011. jan. 8. 12:58
Én is szoktam vaterázni,teszveszezni.HA esetleg valami nem olyan minőségi(ruhákra gondolok leginkáb)akkor az eladóval megbeszéljük és találunk rá megoldást hogy mind a kettőnknek jó legyen.
2011. jan. 8. 12:38

Sziasztok!


Nekem a bátyám az, aki rendszeresen vásárol vaterán, és még senki nem verte át :) A vatera jó hely, mert regisztrálni kell, és így könnyebben kiszűrhetőek a csalók! Bátyám általában hozzánk azért viszonylag közel lakó emberektől vásárol és mindig személyesen veszi át, amit vesz :)

7. Sopianae (válaszként erre: 5. - Édesmandula)
2011. jan. 8. 11:41
Én műszaki cikkekre mindig adok 1 hét garit.
2011. jan. 8. 11:13

Sziasztok!

Én is sokat adok-veszek mindkét aukciós oldalon. Egyszer-egyszer előfordult, hogy gond volt a kapott termékkel, akkor igyekeztem ezt megbeszélni az eladóval. Legutóbb most tél elején volt egy overall amit visszaküldtem. Az eladó elismerte a hibáját, visszautalta a vételárat és a postaköltség kétszeresét, és pedig visszapostáztam. Néha van vitás helyzet, de ez több száz adás-vételből néhány eset csak.

Ami fontos szerintem: alaposan meg kell nézni kitől vásárol az ember (értékelései, fényképek minősége, leírás pontossága) ill. ha valamiben nem biztos az ember, akkor előre kérdezni.

2011. jan. 8. 10:50
nem mindig, akkor jeleztem, volt hogy az eladó reklamált :D de nem érdekelt, pl. ha veszek egy telefont, legalább térerő legyen rajta :S na az ilyen dolgokat vegye vissza tőlem, ne pampogjon. az, hogy lehúzza az értékelésem, nem érdekelt, mert aki elolvassa a részletes értékelést, legalább látja, hogy nem vagyok hülyegyerek :P :))
2011. jan. 8. 10:47
Én nagyon sokat vaterázok, adok-veszek. Nem, nem voltam mindig elégedett azzal amit kaptam. Olyankor jeleztem az eladónak és mindig találtunk megoldást arra, hogy mindkettőnknek jó legyen. Megbeszélés kérdése.
2011. jan. 8. 10:47

Szia!


Adok és veszek is onnan. Eddig semmi gond nem volt az adás-vételek során. Általában 30-40 ajánlatunk van kint gyerek cucc és számítógép kategóriába. Én nagyon szeretem, mert a feleslegessé vált cuccoktól pénzért meg lehet szabadulni.

2011. jan. 8. 10:45
Én vettem már pár dolgot onnan. Eddig elégedett voltam mindennel.
2011. jan. 8. 10:36
kérdés ua

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook