Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
23057. Cseppkő
2011. máj. 14. 07:04
szép reggelt! Jó hétvégét!
23056. c266838064
2011. máj. 13. 12:10

Helló csajszik, akkor most köszönök el (anélkül el sem mentem volna), jót ne halljak rátok, és vigyázzatok magatokra!

Ahogy hazaérek, jelentkezem, nagyon fogtok hiányozni! Pussssz!

23055. Erzsi..
2011. máj. 13. 07:40
Sziasztok. Hú Camikám, de jó lesz neked akkor most. Puszika és nagyon-nagyon jól érezzétek magatokat.
23054. Cseppkő (válaszként erre: 23053. - C266838064)
2011. máj. 13. 05:59

Jó reggelt!


Camika, érezzétek nagyon jól magatokat!

Puszi!

23053. c266838064
2011. máj. 12. 22:31

Sziasztok!

Ma lélegzetvételnyi időm sem volt, amióta pedig itthon vagyok (késő este) egyfolytában pakolok. Igy is valami fontos dolog biztos itthon marad, de ez mindig így van.

Holnap még megyek dolgozni, de ahogy megcsinálom ami igazán égető, már jövök is haza, mert kettőkor indulás van.

23052. 004e54a7c6
2011. máj. 12. 06:38
Sziasztok! Ma főzés-takarítás-sütés a programom délelőtt. Igazából kifeküdnék a napra és olvasnék, de nem tehetem, akkor meg idegesítene, hogy nincs elég tisztaság. A hét végére a kisfiam ugyanazt a csúnya kis egyszerű sütit rendelte, amit a múlt héten csináltam, az ízlik neki a legjobban. Kevert tészta alap, lekvár, és a tetejére tojásfehérje cukorral, ez megy a tepsibe. Borsófőzeléket csinálok pörkölttel, nekem tükörtojással, már napok óra kívánom.
23051. Erzsi..
2011. máj. 11. 22:14
Csajszik mi a fene van velünk?? Három napot nem birok végig csinálni, ez már szörnyű. Holnap jó lesz ha nem is állok a mérlegre. Camikám nekem még cukiba sem kell mennem, én olyan baca vagyok, megsütöm azt a hülye palacsintát, és végem.
23050. c266838064
2011. máj. 11. 21:02
Na, ma minden voltam csak jó nem, össze-vissza zabáltam.:( Most nincs is kedvem a diétához, szívem szerint előbb egy kínaiba, majd egy cukiba mennék...
23049. Cseppkő (válaszként erre: 23048. - C266838064)
2011. máj. 11. 07:55
megmagyarázásban én is jó vagyok mostanában :)
23048. c266838064
2011. máj. 11. 07:50
Szép napot, csodaszép napsütéses idő van, végre! A diétám most nem az igazi, mert nehéz napjaim vannak, ezért egy kicsit több energiára van szükségem. Jól megmagyarázom, ugye? :DDD
23047. Cseppkő
2011. máj. 11. 07:45
Már fel is borult a napom. Fiall a kutyám.... az első épp most bújt ki, gyönyörű hófehér pulika :)
23046. Erzsi..
2011. máj. 11. 07:31
Sziasztok. Tegnap délután háromig szépen tartottam a diétámat. Aztán elmentünk Veszprémbe a moziba Ádikával, meg még páran és megnéztük a Thort 3D-ben. Nagyon tetszett, de kukorica, cukros ital, szóval ott ez bukás volt számomra. Igaz csak csipegettem belőle, mert ez inkább Ádámka örömére szólt jobban. Előtte meg bementünk a McDonald-ba és ott én picike lángost ettem, salival, diétás cola. A fagyi viszont már kiverte bizonyára a diétám biztosítékát. Ma kíváncsi szemekkel lestem a mérlegemet, örömömre nem híztam legalább. :)) Annyira tetszett a tegnapi nap, legjobban meg annak örültem az Ádámka boldog volt. Ma megyek anyuhoz, és ha már ott leszek, legalább ki tudok menni apám, és testvérkém sírjához. Jó volna ha sikerülne evészetileg szépen tartanom a napomat, igyekszem, nem strucc politikát folytatni. Szép napot kívánok.
23045. Cseppkő
2011. máj. 11. 06:42

Jó reggelt!

Jót aludtam, most úgy érzem, van energiám a dolgaimat végezni. Amiből akad bőven.

Ma ha felébrednek a szomszédok, akkor füvet kell nyírni (már megint) gyönyörű a kertem, de nincs időm élvezni, pedig imádom a tavaszi színeket. Ha végeztem a fűvel, akkor az üzlethez megyek, s a vendég vécét takarítom ki, és a csempe felett a falat is ki kell festeni.

Egyébként a hétvégén megtaláltam a személyzetem nagy részét, úgy érzem okésak lesznek. Sok fiatallal beszéltem, s aki kicsit is nem passzolt az elképzelésemhez, azt szanáltam. Még egy ember kell, egy sok szempontból nehéz posztra, remélem oda is megtalálom a megfelelőt.


Mivel ez egy diétás fórum írok arról is. Igyekszem nem zabálni. Tegnap délután kicsit többet ettem a kelleténél, szerintem azért tört rám az a mérhetetlen fáradtság.

Na pusszancs! Legyen szép napotok!

23044. 004e54a7c6
2011. máj. 11. 06:17
Szevasztok! Tegnap olyan igazi nyári meleg volt itt, de tegnapelőtt még megfagytunk reggel. Bevásároltunk a főzőversenyre, kisfiam kapott egy mesefigurás alsónadrág szettet, nagy a boldogság, csak megkértük, hogy az oviba azért ne mutogassa mindenkinek. Este már olyan fáradt voltam, hogy nem volt erőm futni menni. Tegnap nem tartottam a fogyókúrát, de nem is zabáltam sokat, szét vagyok esve, de ma csak salátát eszem, és gyümölcsöt.
23043. c266838064
2011. máj. 10. 21:52
Nagyon gáz az időjárás is, mindenki panaszkodik, hogy kedvetlen, nincs energiája. Én sem vagyok toppon, nem rég értem haza, de már kezd elegem lenni. Holnap ugyanilyen szép hosszú napom lesz.:(
23042. Cseppkő
2011. máj. 10. 20:01
basszus! én olyan fáradt vagyok napok óta, hogy csuda, és fogalmam sins, hogy miért.
23041. keri123
2011. máj. 10. 09:53
Napot
23040. keri123
2011. máj. 10. 09:51

Szép napoz mindenkinek.

Úgy látom ma szét takarítom az agyamat,na én sem vok normális az mán biztos.De a gyereket elzavartam a suliba,én meg gyorsan felforgattam a szobáját na meg az egész emeletet.Elég szép idő van,remélem ilyen is marad.Ablakot pucolok,gondolom ma nem fog esni.Bár ez merész gondolat.

23039. Erzsi..
2011. máj. 10. 07:10
Jó reggelt! Cami egyik variációm sem jött be. Mert a nővérem jött el hozzám. Így nem sétáltam, és nem is aludtam. Már nem szeretem írni,(jojo miatt) mert nálam nem nagy szenzáció az egy kiló fogyás, de ma egy kilóval mutatott kevesebbet a mérlegem. Lehet most kéne komolyabbra vennem, és nem engedni azt, hogy visszajöjjön már az a kiló, amit sikerült magamról leadnom.
23038. c266838064
2011. máj. 10. 06:40
Szép napot!
23037. Cseppkő
2011. máj. 10. 05:29
Madárcsicsergős, szép, jó reggelt!
23036. c266838064 (válaszként erre: 23032. - Keri123)
2011. máj. 9. 21:16
Szegénykém.:( Szégyen, ami most van, de úgy általában. Már a turikban is kezd visszaesni a forgalom. Dolgozik egy ismerősöm a L..l-ben, tőle tudom, hogy ott is katasztrófa, a néhány évvel ezelőttihez képest óriási a visszaesés. Mindenhol küldik el az embereket, mi lesz ennek a vége??? :(
23035. c266838064 (válaszként erre: 23034. - Erzsi..)
2011. máj. 9. 21:12
Na, mit csináltál, aludtál vagy sétáltál? Mostanában nagyon el vagyok kényelmesedve, semmi mozgás, semmi gyaloglás. Majd a hétvégétől minden megváltozik, asszem meglesz a km-em minden nap.:)
23034. Erzsi..
2011. máj. 9. 18:50

Sziasztok. A hétvége ismét a sok munkáról szólt, meg ezután szerintem jó sokáig arról is fog szólni. A férjem falat bontott, hogy nagyobb tágasabb legyen majd az otthonunk. Most megint csak a poros munkák folynak, és az ablakosunk meg egy hetet késik. Mikor végre valahára sikerül a port eltüntetnem, ismét következik a következő poros meló.

Olyan éhes voltam, éreztem kezdek megint össze-vissza eszegetni. Mikor már többfélét is ettem, és még mindig az "úgy ennék valamit" motoszkált a fejembe, hát erőt vettem magamon. Fogtam egy üveg ásványvizet, és jöttem hozzátok írni. Most meg elmúlt már az éhség. Eléggé fáradt vagyok, de lehet el kéne egyet mennem, a nővéremhez. Csak messze lakik, és nekem már most fáj kicsit a lábam. Álmos is vagyok, szóval kicsit nyűgös :)) Pedig már a kávémat is megittam. A Bobika sokszor eszemben van, nagyon hiányzik. Lesz még nekünk képzeljétek két aranyos cicánk is. Most születtek, és azt mondja a gazdijuk, hat hét múlva lehet őket az anyjuktól elválasztani. Az egyik szürke, a másik fekete cídus lesz. Nevük még nincs, majd az Ádámkával ezt jól megbeszéljük. A Bobika nagyon irigy tudom, és tudom majd ellopja az enni valójukat is. Nem bántja szerintem őket, mert Devecserben sem bántotta a szomszédból átjövő cicákat, csak a tejet lopta el tőlük. Majd ott leszek, és elbeszélgetek a Bobikával, hogy ő is kap tejet. A férjem még nem tudja, de ez meglepi lesz neki. Mert tudom ő engem lebeszélne róla, de én a cicákat is szeretem, és nekem nagyon kellenek. Ádika nagyon örült ma mikor elmondtam lesznek cicáink. Eddig nem tartottam mert az Ádám allergiás rá, de lehet valamennyire ezt elnőtte már. Mert a sógornőmnél is vannak macskák, de mostanában nem vettem észre Ádin, hogy folyna az orra.

Keri biztos azért a rossz idő is arra kényszerítette az embereket, ne menjenek vásárolni, de a pénztelenség a legfőbb ok. Mindig nehezebb a megélhetés, pedig mindenki már a jót várná. Jó munkahelyeket, normális fizetéssel. Csak most ott áll az ország, nincs normális munkahely. A fizetésekről meg szerintem kár bármit is mondanom. Mert most akinek munkahelye van, annak is féltenie kell. Stressz mindenhol, mert legtöbb munkahely csak kizsákmányol, pénz meg a munkához viszonyítva gyér. Az árak meg a plafont érik. Így már sokszor nem csak a nagy bevásárlást kell, megszervezni, hanem már a kicsit is. Nem lehet könnyelműnek lenni, mert hamar ott van 10000 Ft-int is akár, mikor fizetni kell a pénztárnál. Amit könnyen haza lehet aztán vinni, és lehet számolgatni mi is került ennyibe??? Most mit csináljak??? aludni vagy sétálni menjek????????

23033. Cseppkő (válaszként erre: 23032. - Keri123)
2011. máj. 9. 14:58
Drága Keri, tudom jól, hogy nincs az embereknek pénzük, nem is várok nagy durranást a nyártól. De ha már itt az üzlet, és fizetem rá az adókat, muszáj vagyok kinyitni. Aztán ősztöl lehet megyek én is munkát keresni.
23032. keri123
2011. máj. 9. 11:38

Szerbusztok drágáim.

Megjöttem,ilyen szar vásáron még nem voltam,esett az eső,viharos szél fújt majd el vitte a sátrunkat,az embereknek nincs pénzük,alig vásároltak.Szét fagytam elfáradtam és alig kerestem valamit.Na mindegy.Remélem cseppike neked jó nyarad lesz,itt még a kajások is panaszkodtak,hogy nem esznek az emberek,pedig aztán voltak olyan illatok,na meg persze ízek,mert azért én ettem ha nem is sokat de mindenből egy kicsit,persze csak az izéért.Itt most is hűvös van meg fúj a szél,lefagytak a paprika meg a paradicsom palánták is.

23031. c266838064
2011. máj. 9. 08:33

Sziasztok!

Igyekszem én is folytatni a fogyit, de a hétvégén azért lazítottam. Még pár kilót kell fogynom, oszt jó, és nem is ezzel van a bajom, hanem majd a súlytartással lesz, már előre parázok.

23030. 004e54a7c6
2011. máj. 9. 06:40

Jó reggelt! A hét végén nem jönnek vendégeim, csak az anyósom a másik unokáival, úgyhogy nem lesz semmi különös. Állítólag holnap és holnapután szabadnapos leszek, hát erre kíváncsi vagyok, lehet, hogy mindkét nap be kell mennem.

A fogyit ezen a héten is folytatom.

23029. Cseppkő
2011. máj. 9. 06:08
jó reggelt!
23028. Cseppkő (válaszként erre: 23026. - C266838064)
2011. máj. 7. 08:22

Jó reggelt!

Igen festettem a padokat a parton. Nagyon szép idő volt, úgyhogy ki is használtam az egész napot. Aztán este anyáknapi ünnepség volt a suliban este, oda mentünk a kicsimmel.

A festéssel lassacskán végzek is, de ma meglesem, hogy kell-e a padokat mégegyszer festeni. Aztán elkezdek a büfében pakolászni, rendet tenni, kezdve a tetőtéri szobákkal.

Tegnap elég sok érdeklődő volt munka ügyben. sokukkal találkozom most a hétvégén, illetve a jövőhét elején, aztán választanom kell. Hát én még ekkora bizonytalanságot sosem éreztem magamban mint most a dolgozók kiválasztásánál, az a baj, hogy magam sem tudom, hogy pontosan mit akarok. Tapasztaltat, vagy tapasztalatlant, fiút vagy lányt, idősebbet, vagy rugalmasabb fiatalt. Eddig mindig úgy volt, hogy az előző évi dolgozóim szinte mind jöttek, s csak egyet egyet kellett betanítani. Most meg mindenki új lesz, és a Gábor sincs mellettem, hogy segítsen a betanulásnál. Úgyhogy most ezen jár az agyam éjjel nappal, szó szerint éjjel is ám.

Mindenesetre a jelentkezők közt vannak ígéretes jelentkezők, máramennyire telefonon ilyesmit meg lehet állapítani. Jó lenne, ha nem nyúlnék mellé a választáskor, hiszen hogy milyen is a leendő emberkém, az csak munkakezdés után, úgy egy-két héttel fog kiderülni.

Na nem csacsogok itten tovább. Szép hétvégét mindenkinek!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook