Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
23087. Erzsi..
2011. máj. 22. 23:17
Sziasztok. Most értem vissza, és Cseppike jól írtad mert tényleg a házunknál dolgoztunk. Nagyon fárasztó dolog a sok utazgatás is, de már nem sokáig lesz már így. A Bobeszkát is hamarosan visszük haza, már nagyon várom. Nagyon örülök annak, hogy nem egyedül csinálom ezt a hat után nem eszek dolgot. Arra most büszke vagyok ezt most úgy nézz ki tudom tartani. Igaz hétvégén a kcalt nem volt időm regisztrálnom, de vissza fogtam magam. Holnap viszont már írom, és mint most pár napja tartom nem fogom este hat után enni. Ez most olyan nekem, mintha adna egy kis lelki erőt ahhoz, hogy becsületesen legalább ha már ennyit bakiztam, ezt ne rontsam el. Hű, de álmos vagyok, de annyira hiányoztatok, azért is ide ültem írni nektek pár sort. Camikám nagyon örülök, hogy jól érezted magad, és tényleg ha jól kipihented a fáradalmaidat, (mert tudom fárasztó az utazás is) élmény beszámolót várok. Gondolom sok szép tájat, és sok gyönyörűséges, élménnyel gazdagodtál. Akkor csajok aki még kedved kap a hat után nem eszem dologhoz, az holnap remélem csatlakozik még. Mert szerintem érzem ezzel is sikert érhetnénk el. Cseppike és Dodóka külön dicséret amiért, velem vagytok. Camika ugye holnap már te is tartod? Szép álmokat.
23086. c266838064
2011. máj. 22. 21:38

Sziasztok szépségeim!

Hazajöttem, egyben vagyok.) Nagyon fel vagyok töltődve,(sajna egy plusz kilóval is) gazdag programunk volt, a naplómban majd kicsit bővebben írok. Ma késő délután jöttünk meg, pakolás, fürdés, majd mentem anyukámékhoz, nővéremékhez, széthordtam az ajándékokat, persze a lányaim voltak az elsők.)

Annyira szép volt, hogy el sem tudom mondani, még fel sem fogtam miket láttam, annyira sok volt egyszerre, hogy hagynom kell ülepedni. Több mint 5 ezer km-t mentünk, persze minden nem fért bele 10 napba, de így is nagyon klassz volt.

Köszönöm, hogy gondoltatok rám, emlegettetek, én is alig vártam, hogy tudjak jönni. Sajna a kirándulás alatt nem tudtam net közelbe jutni, mégcsak azt sem tudom, mi történt az országban, mert semmi hírforrásunk nem volt. A családtagokkal pedig csak a saját dolgainkat tárgyaltuk meg sms-ben.:) No de majd pótolok mindent, egyelőre megyek aludni, mert azt az elmúlt 48 órában nem sokat műveltem.:D

Puszi nektek, és holnaptól már én is itt leszek!

23085. Cseppkő
2011. máj. 22. 08:28

Jó reggelt!

Én elég keveset sütüttem az elmúlt egy évben, az a biztos, ha nincs mi kísértésbe vigyen.

Érdekes, hogy ezt pont most mondom, hisz épp az imént raktam be a sütőbe egy kókuszos-kakaóscsigát :) Nyilván megkóstálom, de a gyerekeknek sütöm, nagyon ki vannak éhezve szegények :))

23084. 004e54a7c6
2011. máj. 22. 06:20
Azt észrevettem, hogy sokkal kevesebbet sütök mostanában, mint máskor. Ez egyáltalán nem baj, jó a pénztárcának, jó a kilóknak, meg mindennek. Igaz, helyette inkább fagyizunk, bár én tegnap délután már nem is kívántam, csak annyira csodás fagyizóban voltunk, hogy nem bírtam ki, hogy ne kóstoljak.
23083. 004e54a7c6
2011. máj. 21. 22:08
Dolgoztam ma, de lányok, ez a hamburger micsoda jól néz ki itt mellettünk, neeem???
23082. Cseppkő
2011. máj. 21. 20:04

Camikánk remélem jól érzi magát!

Itt csodaszép idő volt a héten, még napozásra is szakítottam időt, kétszer is, egyedül a kertben.

A kaját igyekszem visszafogni, de ma egy jégrémnek nem tudtam ellen állni.

Erzsikénk biztos a házatáján dolgozgat, csinosítgatja az otthonát.

Dodóka Te dolgoztál ma? be sem köszöntél...


Na szép estét mindőtöknek, akár hol is vagytok !

23081. Cseppkő
2011. máj. 20. 16:37

hú de egyedül maradtam ma :)


Ügyeske vagyok, szépen tartom a diétát.

tegnap esti nemevés, határozottan jól esett.

23080. Cseppkő
2011. máj. 20. 07:33
Jó reggelt!
23079. 004e54a7c6
2011. máj. 19. 20:12
Na most van az, hogy nem vagyok éhes, de ennék valamit csak úúúgy... Jáj azt a beles mindenemet.
23078. Cseppkő
2011. máj. 19. 19:12

Erzsi fél5kor ettem utoljára egy almát.

Ma már nem megyek a konyha közelébe sem!

23077. 004e54a7c6
2011. máj. 19. 09:51
Tegnap este bezabáltam én is, pedig csak húst és párolt zöldséget, és alig tudtam felkelni, és azóta is vonszolom magam. Ennyit az esti zabálásról.
23076. Cseppkő
2011. máj. 19. 08:59

Na jó akkor én is kipróbálom ezt a 6 után nem evést. Ha nem is tudok, most intenzíven fogyózni, arra, jó lesz, hogy ne hízzak.

Az tény, hogy ha nem zabál az ember, akkor sokkal energikusabb. Ha meg folyton eszik, az csak lustaságot, fáradékonyságot, és sok sok plusz kilót eredményez...

Jajj köszönni is illenék!

Szóval sziasztok!


Gyönyörűséges idő van, legszívesebben mennék és napoznék. De nem lehet, túl sok mindent kell még csinálnom nyitásig. Pedig minden nap csinálok ezt azt, de még mindig hatalmas a káosz a boltban.

Dolgozóim létszáma 1 híján megvan... ez legalább már nem idegesít.


No megyek! Pusszancs

23075. 004e54a7c6
2011. máj. 19. 07:24
Na meg az a helyzet, hogyha napközben normálisan eszünk, akkor könnyebb este 6 után már nem enni. Én ha reggelire jókat eszem, akkor csak a lelki zabálhatnékomon múlik, hogy este kibírjam, mert igazából nem is vagyok éhes.
23074. Erzsi..
2011. máj. 19. 07:16
Sziasztok. Dodóka szerintem is működő dolog ez a hat után nem eszem semmit. Nagyon éhes voltam, este 10-kor. Forró vizet kortyolgattam, és nem ettem szépen tartottam tegnap. Most meg nem is vagyok éhes, igen nálam mindig délután és este a kritikus idő.
23073. 004e54a7c6
2011. máj. 18. 20:56

Erzsikém én is sokszor nem eszem 6 után és bizony hatásos. Most fogytam is, nagyon jól érzem magam. Még kéne fogynom 1-2 kilót és akkor teljesen tuti lenne.

Minden vizsgálatom jó lett egyébként. Voltam ma Szfehérváron, Pesten, és közben virágokat is ültettem a ládáimba. Iszonyú fáradt vagyok.

23072. Erzsi..
2011. máj. 18. 20:42
Első napom teljesítve, és túl fogom élni ha nem eszem hat után. Ha nagyon rám törne az éhség, én forró vizet fogok kortyolgatni. Csajok remélem sokat a szabadban vagytok, mert látom ma mindenki elfoglalt. Jó pihenést.
23071. Erzsi..
2011. máj. 18. 12:53

Látom senki nem hajlandó velem koplalni hat után, sebaj. Tudom nagyon nehéz lesz, de már sok embertől hallottam, nála csak ez segített. Ezért gondoltam ezt csinálom, hogy kitudjam magam ráncigálni már, a több éves kövérségem fogságából. Már annyi mindent próbáltam, és mindig oda jutok, fogyni csak úgy lehet, ha nem eszem olyan sokat.

Cseppike mi most fiatalodunk, inkább ezt akartad írni nem? Olyan rendetlen vagyok én magamra, mert az orvosi vizsgálatokat, én rendszeresen elhalasztom, mint Pató Pál uram versikében. Aztán a diétára is igaz ez, mert azt is "majd holnap". Még eddig ügyi vagyok, de nekem a nehéz időszakom az a délután és az este szokott lenni. A délelőtt eddig is mindig jól ment. Most már viszont nagyon csak figyelnem kell, mert ilyenkor szokott valami eszembe jutni, ami az evésre csábít engem. Tornászni fogok felülést csinálok szerintem ma, mert a hasam az katasztrófa ahogyan az kinézz. Na mentem mert ma bizonyára sok volt belőlem.

23070. Cseppkő (válaszként erre: 23068. - 004e54a7c6)
2011. máj. 18. 08:52

Miért halna ki? Minden nap írtunk :)


Én a múlthéten pénteken voltam mammográfián. Fülészetre kéne még elmennem, mert nagyon rosszul hallok. Öregszem no...


Legyen szép napotok!

23069. Erzsi..
2011. máj. 18. 08:25
Sziasztok. Úgy döntöttem eddig semmit nem tudtam normálisan a diétám körül betartani, ezért drasztikus dologhoz fogok folyamodni. A mai naptól kezdem, és 18:00 óra után, nem eszem semmit. Csak vizet fogok inni. Szerintem ez segíthet nálam, mert én esti evő vagyok jobban, ezt már kifigyeltem magamnál. Ha van valakinek kedve velem együtt ezt csinálni, az ne gondolkozzon tovább ezen. Szép napot!
23068. 004e54a7c6
2011. máj. 18. 06:44
Sziasztok! Mire Cami hazajön, addigra kihal a fórum. Megyek ma mammográfiára, aztán egy kicsit vásárolgatni emberek közé. Kicsit sok volt ez az elmúlt egy hónap, nem fogom ezt folytatni, kell a pihenés, ha nem is vízszintesben, de agyilag biztos. Este meg megyek nőgyógyászhoz, lerendezem a dokikat így a nyár előtt.
23067. Erzsi.. (válaszként erre: 23066. - Cseppkő)
2011. máj. 17. 07:57
Jól van Cseppike, amúgy tudom ezer dolog van ami mindig odébb tudja tolni a fényképp készítést. Majd csinálok mindjárt, aztán rendre elszoktam feledni.
23066. Cseppkő
2011. máj. 17. 07:41

Jó reggelt!

Erzsi én mán nem igérek képet, mert a Caminak is igértem a kerítésemről, osztán valahogy sosem jut eszembe, hogy elővegyem a gépet...

23065. Erzsi..
2011. máj. 17. 07:39
Sziasztok. Biztos jó az anyakutya teje, azért fejlődnek olyan szépen. Cseppike majd csináljál róluk képet, biztos gyönyörűek nagyon. Szép napot, Camikánk már javában kirándul, és biztos szupi jó neki.
23064. 004e54a7c6
2011. máj. 16. 19:32
Jaj de édesek lehetnek! A mi kutyánk is nagyon aranyos és nagyon nagyot nőtt.
23063. Cseppkő (válaszként erre: 23059. - Keri123)
2011. máj. 16. 18:17

Sziasztok!

Keri 3kiskutyus született, egyiket agyonnyomta az anyakutyus :( sajna nem vettem észre időben, hogy rajta fekszik....

Így két kicsi van, mindkettő lány, egyik fehér mint az anyja, másik fekete mint az apja... Még csak 5naposak de már duplájára nőttek :)

23062. Erzsi..
2011. máj. 16. 15:53
Látom mindenki a szabadban van, nagyon jó aki teheti az menjen is ki sokat. Szép napot!!!
23061. Erzsi..
2011. máj. 16. 07:57

Sziasztok. Kerikém már most mi úgy vagyunk, hétvégeken ott vagyunk a házunknál. Az albérlet már csak tényleg pár hét, június közepéig. Ablak ajtócsere megtörtént, egy közfal kibontva, csupa ilyen jóságok. Most hétvégén megint bontás, de sietnünk is kell nagyon. A vezetékek életveszélyesek, engem és a férjemet is megrázott az áram. Áramingadozások vannak a házban, szóval elég rossz, sürgős lenne, minél előbb a vezetékek cseréje. Egy kérvényt nyújtottam be, hogy az új bútorok helyett nekünk inkább a pénzt ítéljék meg. Megrendeltük a szigetelő anyagot, kék színű lesz a házunk. 5 cm és ahol vékonyabb a fal, oda 8cm szigeteléssel akarjuk melegebbé tenné a házat. A fűtésnél most viszont elakadtunk, nem tudunk döntésre jutni. Mert mind a két verziónak amit gondoltunk, vannak előnyei és hátrányai is. Ha kandallónál döntünk akkor, mindig a lakáson belül folyna a hamuzás, de energia takarékosságból előnyösebb volna. Ha vegyes tüzeléses kazánnál döntünk, akkor még egy padlást is rendbe kell tennünk a tél előtt, kéménnyel együtt. Most kicsit másról, mert zsong a fejem úgyis a tervektől.

Diétáról nem rontottam el, vagyis nem híztam a hétvégén. Cami remélem nagyon jól fogja magát érezni, kell is néha a kikapcsolódás. Dodóka általában mindig a nő irányít, :) csak a férfiak gondolják azt ők hozzák a döntéseket. A férfi a fej, a nő a nyak,... de szerintem ezt már mindenki tudja. Egy vezető főnöknél bizony ez már cseppet sem jó, mikor más mondja meg neki mit, és hogyan. Mentem mert ezer dolgom van, szép napot.

23060. 004e54a7c6
2011. máj. 16. 06:56
Sziasztok! Kerikém de jó, hogy jelentkeztél. Cami Görögbe ment, remélem jól érzi majd magát. Én most várok, addig, amíg ki nem nyögi a nyári pénzt, ha lefele változtat, akkor azonnal kilépek, ha így hagy mindent, akkor csak úgy hagyom ott, ha már van másik lehetőség. Egyenlőre néma csönd van, ő sem tud semmit, mert a nő irányít a háttérből.
23059. keri123
2011. máj. 15. 21:16

Sziasztok!

Látom mindenki elvan foglalva.

Cseppike,hány kiskutyus lett és milyen színűek?

Cami mikor jön vissza és hova ment?

Pancsi,ügyes legyél és ne izgulj majd szorítunk neked.

Dodóka,mikor hagyod már ott a köcsögöt?

Erzsikém,mikor költöztök már?

Itt elég hűvös volt a hétvége,vettem másik paprika meg paradicsom palántát,mert a múlt héten minden lefagyott.

23058. pancsosz
2011. máj. 14. 10:07
Szép napot lányok!Igyekszem fogyózni.Eddig 3 kg ment le.Ellipszisezek és hasazok.Vizsgaidőszakom van.A stressz is betett egy kicsit.Remélem jól vagytok!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook