Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki a kedvenced a médiából? Ha van kedved indokolhatod is:) fórum

Ki a kedvenced a médiából? Ha van kedved indokolhatod is:) (beszélgetés)


1 2
24. csillubaba (válaszként erre: 22. - A71279ddbb)
2008. jún. 3. 23:08
Már nem csípem, elszaladt vele a ló. De a barátnőjét Ábel Anitát bírom. Na meg a Bochkort!!! Róla mondjuk már tettem említést különböző topicokba. A másik nagy kedvencem Csiszár Jenő.
23. corinna (válaszként erre: 22. - A71279ddbb)
2008. jún. 3. 21:27
nekem is ő
2008. febr. 16. 15:28
Liptai Klaudia
2008. jan. 28. 14:41

Nagyon csípem Vágó Istvánt.

Főleg az intelligenciája,sok éves tévés tapasztalata révén,kiemelkedően jó médiás.

Hasonló okokból szímpatizálok Szilágyi Jánossal is.Rendkívül sokoldalú személyiség.

2008. jan. 28. 14:35

Jakupcsek Gabriella és Alföldi Zoltán!

Indoklásaimat már előttem többen ismertették!!!

2007. szept. 18. 18:08

Jakupcsek, mert hasonlít hozzám:) életkorban,végzettségben,születési jegyében(Bak),de külsőleg is.

Fanyar humora van, önironikus, laza, de művelt,sportos, nőies. Igényes a szakmájában.

2007. szept. 16. 00:52
a magyarok közül Kepes és Jakupcsek
2007. szept. 15. 23:28

Kepes András Mert kedves,szerény,rendkivül intelligens.

Valkó Eszter Mert olyan életigenlő.Vidám,és igazi egyéniség.

2007. szept. 15. 16:26

Fábry Sándor-nem kell magyarázni

Jakupcsek Gabi- mert nagyon felkészült,pontos,kedves,és igazi NŐ,nem mű

Csiszár Jenő-mert olyan laza és olyan jópofa

Léderer Ákos-mert régóta ismerem és tudom,hogy mit tett meg azért,hogy most itt tartson!

2007. szept. 15. 16:09

Fábry Sándor mert imádom a humorát

Bayer Zsolt mert kemény és szókimondó

Pataki Enikő mert érzékeny és okos

2007. szept. 15. 15:05
Szabó Kristóf, imádom a humorát!
13. Loni
2007. aug. 14. 18:42

Tudtam, hogy eszembe fog jutni:

Fábry Sándor - a humora és a műveltsége miatt

Kepes András - az igényessége, a szelídsége és a műveltsége miatt

2007. aug. 14. 17:09
Váczi Gergely-jó pasinak tartom és tetszik a stílusa.
11. mandella (válaszként erre: 8. - Suzy1983)
2007. aug. 14. 13:04
és az RTL-ből?
10. Loni
2007. aug. 14. 12:59

Jakupcsek Gabriella - igazi nő. Kedves, stílusos, közvetlen, udvarias, művelt, van humora és képes ember maradni.

Csiszár Jenő - van humora, stílusa, és szintén képes arra, hogy ember maradjon

Szakál Miki - nagyon jókat szoktam szórakozni egy-két játékán

Magos Zoltán - az egyik főzőcsatorna szakácsa. Egész egyszerűen azért, mert csinos pasi, és jó kis olasz kajákat főz.

Biztos eszembe jut még valaki...

2007. aug. 14. 12:56
Boross- Bochkor- Voga trió a kedvencem. Így együtt. Nagyon jó a humoruk.
2007. aug. 14. 12:53

Liptai Claudia, mert nőies, érzékeny, és jószívű.

Jakupcsek Gabriella, mert jó szerkesztő-műsorvezető, és intelligens, stílusos nő.

Alföldi Zoltán, tehetséges újságíró, szerk.

Havas, az egyénisége miatt.

Csiszár, a dumája miatt.

Bocskor, a rádiózás fekszik neki.

Szulák, mert több téren tehetséges, amúgy kiváló művésznő.

és a TV2 részéről több riporter

2007. jún. 6. 11:55
Annyira nagy kedvenc nincs. Talán Szulák Andrea. Csípem, mert van humora, tudja viselni, elfogadta a súlyfeleslegét.
2007. jún. 4. 22:53
A Sebestyén Balázst nagyon csípem,mert olyan jó showkat csinál,hogy tök jókat szoktam rajta nevetni!
2007. ápr. 24. 08:29
Dombovári Vanda,mert gyermekien tiszta lelkü embernek tartom...
2007. ápr. 23. 18:07

Jakupcsek Gabriella

Valkó Eszter

Szakál Miki

Stahl Judit

Havas Henrik

Sebestyén Balázs

Mónika/show/

Ha még valaki eszembe jut megírom.

2007. ápr. 23. 14:26
Nekem több is van,ki ezért,ki azért,ki másért.Nagyon hosszú lenne felsorolni:)
2007. ápr. 23. 13:58
Nekem Jakupcsek Gabriella .Szeretem a humorát,emberiességét, közvetlenségét,természetességét.
2007. ápr. 22. 13:17
Az indoklás szólhat, h miért pont ő? Az egyénisége? Vagy az egyedisége?? stb..stb..
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook