Ki a kedvenced a médiából? Ha van kedved indokolhatod is:) (beszélgetés)
Nagyon csípem Vágó Istvánt.
Főleg az intelligenciája,sok éves tévés tapasztalata révén,kiemelkedően jó médiás.
Hasonló okokból szímpatizálok Szilágyi Jánossal is.Rendkívül sokoldalú személyiség.
Jakupcsek Gabriella és Alföldi Zoltán!
Indoklásaimat már előttem többen ismertették!!!
Jakupcsek, mert hasonlít hozzám:) életkorban,végzettségben,születési jegyében(Bak),de külsőleg is.
Fanyar humora van, önironikus, laza, de művelt,sportos, nőies. Igényes a szakmájában.
Kepes András Mert kedves,szerény,rendkivül intelligens.
Valkó Eszter Mert olyan életigenlő.Vidám,és igazi egyéniség.
Fábry Sándor-nem kell magyarázni
Jakupcsek Gabi- mert nagyon felkészült,pontos,kedves,és igazi NŐ,nem mű
Csiszár Jenő-mert olyan laza és olyan jópofa
Léderer Ákos-mert régóta ismerem és tudom,hogy mit tett meg azért,hogy most itt tartson!
Fábry Sándor mert imádom a humorát
Bayer Zsolt mert kemény és szókimondó
Pataki Enikő mert érzékeny és okos
Tudtam, hogy eszembe fog jutni:
Fábry Sándor - a humora és a műveltsége miatt
Kepes András - az igényessége, a szelídsége és a műveltsége miatt
Jakupcsek Gabriella - igazi nő. Kedves, stílusos, közvetlen, udvarias, művelt, van humora és képes ember maradni.
Csiszár Jenő - van humora, stílusa, és szintén képes arra, hogy ember maradjon
Szakál Miki - nagyon jókat szoktam szórakozni egy-két játékán
Magos Zoltán - az egyik főzőcsatorna szakácsa. Egész egyszerűen azért, mert csinos pasi, és jó kis olasz kajákat főz.
Biztos eszembe jut még valaki...
Liptai Claudia, mert nőies, érzékeny, és jószívű.
Jakupcsek Gabriella, mert jó szerkesztő-műsorvezető, és intelligens, stílusos nő.
Alföldi Zoltán, tehetséges újságíró, szerk.
Havas, az egyénisége miatt.
Csiszár, a dumája miatt.
Bocskor, a rádiózás fekszik neki.
Szulák, mert több téren tehetséges, amúgy kiváló művésznő.
és a TV2 részéről több riporter
Jakupcsek Gabriella
Valkó Eszter
Szakál Miki
Stahl Judit
Havas Henrik
Sebestyén Balázs
Mónika/show/
Ha még valaki eszembe jut megírom.