Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki a kedvenc magyar sportolód? fórum

Ki a kedvenc magyar sportolód? (beszélgetős fórum)

2010. febr. 18. 13:55
Madár! Kitartása, embersége, felülmúlja önmagát.
2010. febr. 5. 20:04
Boczkó Gábor! ♥
2010. febr. 5. 19:54
Én kézilabda párti vagyok, úgyhogy a kézilabdások, de minden sportolót tisztelek. Sok sikert nekik!
2010. febr. 5. 14:19
Béres Alexandra
4. d3d94691a4 (válaszként erre: 3. - 73cdbfbb2c)
2010. febr. 5. 13:26
Nagyon szépen köszönöm, kaptam egy jó ötletet!:-)
2010. febr. 5. 13:12

Nekem nincs kedvenc sportolóm, mindegyiket tisztelem a kitartásáért.

Az Én gyermekeim műkorcsolyázók. Nem túl népszerű sport Mo.-on, pedig nagyon összetett és elképesztő aprólékos ( sokszor életveszélyes )munka van mögötte. Ha esetleg egy cikkedhez érdekelne a dolog, bármikor a rendelkezésedre állunk. Az egyesület elnöke, az edzők és persze a versenyzők is.

2010. febr. 5. 12:48

Nekem van több is, de pl. mostegy főzőműsor kapcsán Balzsay Károly viselkedése nagyon nagy rokonszenvet és szimpátiát váltott ki belőlem.

A sportmérkőzéseken is küzd, minden erejével, de most megmutatta milyen lágy, jószívű, emberi is tud lenni. Mindenféle allűröktől mentes, természetes, kedves!

2010. febr. 5. 12:38
Diákújságíró vagyok, és a következő cikkem megírásához sokat jelentene, ha válaszolnátok a mini közvélemény kutatásom kérdésére. Ha szeretnétek, indokoljátok is meg, miért éppen ő a kedvenc! Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook