Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » K&H e-bank telepítésében tud valaki segíteni? fórum

K&H e-bank telepítésében tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

2010. máj. 16. 15:12
Köszi a segítséget,de ez sehogy sem jó.Jártam én azon az oldalon is,amit írtál,úgy csináltam mindent,ahogy le van írva,azt a plugin-t is telepítettem,de se a mozillán,se az exploreren nem jó.Nem tudom telepíteni sem,a zöld sem világít a kártyaolvasón.Az usb működik,a bluetooth jó benne.
2010. máj. 14. 21:15

[link]


Erről az oldalról kiindulva minden segítséget megad a K&H. Ha sehogy sem megy, a telecenterüket lehet hívni segítségért. A szgép alkalmas a telepítéshez? Kiollóztam egy pár sort, azoknak megfelelő-e a gép?


Minimális konfiguráció:

§ hardver:Pentium I 133 MHz, 16 Mbyte RAM

PS2 billentyűzet (soros csatlakozású kártyaolvasó esetén)

1 db szabad RS-232 (soros) vagy USB port (a chipkártya-olvasó számára)

§ operációs rendszerek: Windows 98, Windows NT, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Windows

Vista (a Linux és a Windows 3.1-es operációs rendszerek nem támogatottak)

§ Internetes böngésző: Windows Internet Explorer 5.5 vagy magasabb verzió, Netscape 7.1 vagy

magasabb verzió, Mozilla 1.4 vagy magasabb verzió, Mozilla Firefox 0.8 vagy magasabb verzió . Ez

utóbbi három böngészőnél a telepítést követő első e-bankba történő belépés előtt, a nyitóoldalon válassza

a plug-in „letöltés és telepítés” gombot, mert ennek hiányában nem fogja tudni ezekben a böngészőkben

használni az e-bank szolgáltatást.

§ az e-bank szolgáltatás használatához szükséges a K&H Bank által biztosított e-bank azonosító kártya,

chipkártya-olvasó, valamint a működésükhöz szükséges meghajtó programok.

3. vvicus (válaszként erre: 2. - Nadine81)
2010. máj. 14. 21:09
Telepítetted a kártyaolvasót?
2010. máj. 14. 21:07
Légyszi segítsetek,sehogy sem akar menni!A vállalkozói számlacsomagomhoz kaptam,hogy itthonról is tudjam intézni a számla ügyeket.De nem tudom telepíteni,azt írja ki,hiba a kártyaolvasóban,s a zöld sem világit azon a kütyün.
2010. máj. 14. 21:05
K&H e-bank telepítésében tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook