Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kézimunkázás mint hobbi fórum

Kézimunkázás mint hobbi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
15. b46d5f17a9 (válaszként erre: 9. - Kismazsi)
2008. ápr. 9. 17:24
küld el email-ben és úgy ki lehet nagyítani
2008. ápr. 9. 17:22

Sziasztok!

Az eggyik barátnőmmet van egy tervünk amit szeretnénk megvalósítani, de ahoz sok-sok gyöngyös minta kellene. Ha valakinek van mintája akkor szívesen megnézném és kipróbálnám én is. Bármilyen minta jó. Pl.: gyöngyből állatkák, nyakláncok, karkötők, lógathatós díszek stb... Remélem sok gyűlik össze és megvalósulhat a tervünk. Előre is köszönöm.

2008. ápr. 7. 19:46
Én gobelint szoktam varrni, bár az utóbbi évben elmaradt. Nagyon szép, csak elég drága!
2008. ápr. 7. 19:27
Én eggyet raktam a képeim közé de oda csak 12 képet lehet berakni. Kéne valahol lenni valaminek ahol a mintákat is belelehet rakni.
2008. ápr. 7. 16:24
Láttam olyat, hogy cikkek - kreativságok. Ott ki lehet nagyitani a képet. De a gépem még nem jó igy nem tudok kisérletezni.
2008. ápr. 7. 16:19
A kedves Moderátor még mindig nem méltatott válaszra.
9. kismazsi (válaszként erre: 8. - Rozsazsa)
2008. ápr. 6. 21:47
Hogy kell feltenni a mintát, ill. hova? Szerintem , ha képként teszem fel, akkor nem tudjátok leszámolni. Van ötletetek?
2008. ápr. 6. 20:20

Én is remélem,hogy beindulunk.

Aki tud feltenni mintát/bármilyet/ az tegye meg, mert az én gépem még mindig nincs kész.

2008. ápr. 6. 16:08

Sziasztok

Nagyon szeretek kreatív dolgokat készíteni. Szoktam rajzoloni, fűzni, keresztszemezni és ritkán horgolni. REmélem sok jó dolgot találok ezen a helyen.

2008. ápr. 5. 18:47
Én is szívesen csatlakoznék hozzátok. Szeretek kötni, bár azt már régen műveltem, mostanában keresztszemezek, s persze gyűjtöm a mintákat. Nekem is van egy pár, szívesen megosztom veletek!
5. rozsazsa (válaszként erre: 2. - Mandala.47)
2008. ápr. 4. 18:06

Gyere te is, és mindenki, a tapasztalatodat a kezdők biztosan szivesen veszik majd.

Sajnos még nem jó a gépem és nem tudok mintákat feltenni.

A moderátor sem válaszolt, hogy hogyan lehet ilyen oldalt késziteni. Nem vagyok még ügyes a számitógépkezelésben. Valaki tudna segiteni ebben?

4. rozsazsa (válaszként erre: 3. - Ea9bff1b44)
2008. ápr. 4. 18:00
Mért is ne, lehetnétek többen és egymásközt megoszthatnátok a mintákat, tapasztalatokat, nekem is van sok mintám.Lehetett kapni régebben lefüzhető füzetet havonta.
2008. ápr. 4. 10:49
Beszálhatnának keresztszemezősök is? :-) Partner lennék!
2008. ápr. 3. 22:44
Én is szeretnék egy ilyen közösségbe tartozni. Sokféle kézimunkát szeretek régebben sokat kötöttem, de sem időm, sem kedvem nincs semmihez. Na azért apénz sem kisebb ok a többinél. Nagyon drágák a jó minőségű fonalak. Jó lenne egy ilyen közösség ez a lényeg!
2008. márc. 30. 18:21
Keresek horgolni-kötni szerető hölgyeket egy egymást segitő csapat kialakitásához. Pl. minta csere, tanitás, segités. Gondolom mindeféle kézimunkát szerető és készitő lányok asszonyok csatlakozhatnának. A választék végtelen......
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook