Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kézimunkázás mint hobbi fórum

Kézimunkázás mint hobbi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
75. rozsazsa (válaszként erre: 74. - E178e93bc0)
2008. okt. 8. 22:30
Mármint mi? A kötés, horgolás pl. csipke, vagy a keresztszemes macis karácsonyi naptár? Ugye te is erre gondoltál. Férfi létedre melyikben gyakorlod magad? Megmutatnád az elkészitett műveket, és a mintákat is kérjük, ha tettszik. Az Apukám nagyon szépen himzett és varrt. Sok férfiről tudok aki szeret kötni, külföldön természetes.
2008. okt. 8. 17:03
ja, az nem rosst hobbi!:-)
73. kerinezsuzsi (válaszként erre: 68. - Rozsazsa)
2008. okt. 8. 16:54
Szia! Összekerestem a ház kevésbé eldugott részeit, találtam pillangós-számos, lufis, karácsonyi díszes, virágos, gesztenyés, madárkás mintát, de macikásat nem!Pedig határozottan emlékszem, hogy volt ilyen. Egyetlen egy macisat találtam ahol a maci egy karácsonyi koszorú közepén trónol. Kénytelen leszek magam összehozni egy számos-macis verziót! Ahogy készül berakom a naplómba!
72. kerinezsuzsi (válaszként erre: 71. - Rozsazsa)
2008. okt. 3. 13:14
Akkor úgy látszik egy az utunk, mert holnap én is utazom,de az unokáimtól el! Egy napra még úgyis szükségem van, hogy kiszuszogjam magam! Tehát találkozunk hétfőn!
71. rozsazsa (válaszként erre: 70. - Kerinezsuzsi)
2008. okt. 3. 12:08
Szia ...köszi ne siess, hétfőig nem is jutok a géphez, utazom. Megyek az unokámhoz vasárnap meg Istentisztelet és egyéb..
70. kerinezsuzsi (válaszként erre: 68. - Rozsazsa)
2008. okt. 3. 07:01
Szia! Van róla mintám úgy emlékszem! Csak föl kell érte mászni a fölső régiiókba! Ha lesz ma egy kis időm akkor előkotrom és felrakjuk, ha sikerül!
69. rozsazsa (válaszként erre: 66. - 9bbaa658f2)
2008. okt. 2. 19:48
Gyere te is, lassan megismerjük egymást. Lehet,hogy most kellett volna inditani a fórumot?
68. rozsazsa (válaszként erre: 67. - Kerinezsuzsi)
2008. okt. 2. 19:46
Szia.... Van mintád róla? Szivesen megnézném, én most horgolok, csipkéket, meg elkezdtem a karácsonyi harangokat.Találtam a picasán egy gyönyörű angyalt de nem lehet kinagyitani a mintáját. Találtam egy egyszerű de nagyon cuki bébi vagy ovis sapkát is kötve, most ezek a kedvencek.
2008. okt. 2. 13:33
Most gondoltam rá, hogy új keresztszemes adventi naptárt csinálok! Olyant ahol a számok mellett kismacik vannak!
2008. okt. 2. 13:24
Én kötni és horgolni szoktam,ha lehet csatlakozni mert úgy látom nyári szabin vagytok.
2008. szept. 20. 23:48
Háááát igen, lassan lehet folytatni a két évvel ezelőtt elkezdett pulóverem kötését.
64. rozsazsa (válaszként erre: 62. - Mandala.47)
2008. szept. 20. 22:39

A nyárnak sajnos vége lett, részemről elkezdtem a karácsonyi harangokat horgolni, meg találtam egy csodás hópihe mintát, megcsináltam gyönyörü lett.

Horgoltam kosárkát is, lehet tenni bele bármit a fára akasztva. Unom már a zoknikat...

63. 1366d1807f (válaszként erre: 62. - Mandala.47)
2008. júl. 7. 19:48
Hát tényleg nem! Befőzés, befőzés, befőzés....
2008. júl. 7. 18:23

Sziasztok!

Mostanában sehol senki?

Mit csináltok?

Az ismerőseim, azt mondják, a nyár nem a kézimunkázás ideje. Nekem most van időm, és nagyon jó csinálni.Jó lenne, ha lennétek és mesélnétek, hogy miket csináltok mostanában!

Aki szabadságon van, annak jó pihenést, jó munkát mindenkinek!!!!!!!!

2008. jún. 7. 09:30

Sziasztok!

Én mostanában orgamit szoktam csinálni, de inkább virágokat. Ha valakinek meg lenne a rózsának a leírása vagy a képek hogy, hogy kell meghajtogatni akkor azt szívesen várom!

Előre is köszönöm!

Timi

(priviben megírom a címem)

60. mandala.47 (válaszként erre: 50. - Kismazsi)
2008. máj. 7. 20:32

Köszi a segítséget!

Mostanában nem nagyon volt kedvem kézi munkázni, de igyekszem megnézni, elindítani.

Mindenkinek szép estét kívánok, aki holnap jár erre szép napot!

2008. máj. 2. 20:28
Megtaláltam és ha feltudok tenni jelentkezem, mert nem tudom, hogyan kell.
2008. ápr. 30. 20:38
J,egyébként kereszt szemesek
2008. ápr. 30. 20:38
Hát pontosan nem tudom én sem. Úgye vannak az RR minták,ez is olyan csak JJ. Gondolom Valami rövidítés lehet,mert az RR a Round Robin rövidítése
56. rozsazsa (válaszként erre: 54. - 3a903e18a5)
2008. ápr. 30. 16:36

Sok mintát ismerek de JJ mintát még nem láttam.

Kötik, horgolják, varrják, fűzik, hogyan készül és miből?

2008. ápr. 30. 08:43

Tegnap megkaptam egy könyvet, a címe: A hímzés bibliája. Hallottatok már róla? Nagyon szép, és számomra teljesen ismeretlen hímzési tetchnikák, öltések vannak benne. Érdemes átböngészni.

Ani! Milyen mintákat keresel?

2008. ápr. 30. 07:24
Valaki tudan nekem segíteni? JJ mintákat keresek!
53. kismazsi (válaszként erre: 52. - Ea9bff1b44)
2008. ápr. 24. 19:33

Örülök, hogy sikerült behoznod az oldalt. Én nem találtam rendelési lehetőséget itt, de csak lehet, hogy én nem néztem meg jól. Ha a képet megtalálod, általában minta is meg van hozzá, amit el tudsz menteni!

Találtasm egy újabb oldalt:

www.keresztszem.hu

criss-cross de sign

Itt minták is rendelhetők!

Jó kutakodást!!

52. ea9bff1b44 (válaszként erre: 50. - Kismazsi)
2008. ápr. 24. 18:05
Hála neked, gyönyörű dolgokat találtam én is azon az oldalon. Kacérkodom a rendelés gondolatával is, és jó lenne talán katalógust is kérni.
2008. ápr. 23. 14:52

Hali... mit keresel? Én sem vagyok jobb angolból, de a horgolást úgy találtam meg, hogy csak annyit irtam be a google-ba:picasa horgolás., és kiadta

ugyanigy a gyöngy-öt. a sabrinagrick nél csak ezt irtam be és bejött a gyöngy, rengeteg.

50. kismazsi (válaszként erre: 49. - Mandala.47)
2008. ápr. 23. 14:46

Írd be a google-ba:picasaweb

Az első amit kiad:Picasa Web Albums

Erre rákattintassz és bejön az oldal. Utána már csak az a dolgod, hogy beírd mit keresel. Általában én a fotók kereséséhez azt írom:xszemes

Akkor rögtön azokat az albumokat adja be, amiben rengeteg kézimunka van

Tanács: Tedd be az érdekesnek vélt oldalt könyvjelzőbe, és akkor utána elég onnan megnyitnod!

2008. ápr. 22. 23:06

Sziasztok!

Gyenge vagyok angol nyelvből. Kerestem, ezt a Picasaweb oldalt. Sajnos nem találtam semmit, amit értenék. Kérlek, aki tudja a pontos címet írja meg, le. Köszi!

48. kismazsi (válaszként erre: 47. - Ea9bff1b44)
2008. ápr. 17. 09:44
Nézz körül a Picassaweb oldalon, és ott ha beírod, lehet,hogy sikerrel jársz! Oda újságokat is töltenek fel, teljes egészében4 Csak időd legyen rá, mert ha elkezded a nézelődést, nagyon nehéz abbahagyni a sok szép dolog láttán!
2008. ápr. 17. 09:11
Keresek egy korábbi keresztszemes magazint, szerintem még a tavalyi évből. Pontosabban egy mintát, Munkácsy Rőzsehordóját szeretném megcsinálni, s egy ilyen újságban láttam azt hiszem gobelin mintaként. Ha valaki tud, segítsen légyszi!Köszi
46. kismazsi (válaszként erre: 45. - Rozsazsa)
2008. ápr. 16. 21:05

Picassa tényleg nagyon jó oldal, sok hasznos kreatív dolgot lehet találni!

Ha nagyon szép keresztszemes mintákat keresel,érdemes az "xszemesek" albumban nézelődni, ott a mintákat is feltöltik! NAGYON JÓ!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook