Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kézimunka fórum

Kézimunka (beszélgetős fórum)


1 2
2018. márc. 6. 07:37

Horgolássol kezdtem, elégé nehezen indult, de most már egyre jobban megy ;) Majd lassan, türelmesen tanulok :)

A sorazotot, amit Katika90 ajánlott és megnéztem és meg is veszem, sok kreatív ötleteket adnak.

Köszönöm lányok!

7. 12d083b51b (válaszként erre: 6. - Katika90)
2018. márc. 2. 07:58

Majd írd meg, hogy mibe kezdtél bele, és hogyan haladsz? Ha esetleg azzal kapcsolatban valami további kérdésed van/lesz, egész biztosan valaki fog tudni segíteni!


Most ezek után én is kacérkodok a gondolattal, hogy ismét kezdjek horgolni. Csak azt nem tudom, hogy mit! Talán egy ponchót???


[link]


[link]

6. katika90 (válaszként erre: 4. - Orsiiiiis)
2018. febr. 27. 10:26

Nézd meg ezt a sorazotot.

[link]

Szerintem sok kreatív, dekorációs ötleteket adnak :) Babaszabát tudnál szépen berendezni.

2018. febr. 26. 08:50
Színezés! 😉
2018. febr. 25. 18:45

Köszönöm lányok, jó ötletek :)

Nem tudok horgolni, de már a youtubon megnéztem, van pár jó film róla. Kipróbálom :)

2018. febr. 23. 10:31

Ilyenkor szoktak a kismamák kötni-horgolni a babának. Ha kezdők, akkor először csak kis takarót, sálat, később már lehet kiskabátot, kis cipellőt, hasonlókat is. Nem baj, ha eleinte nem tökéletes, otthoni cserének jó az...

Szerintem mintát találsz a net-en, csak keress rá.

2. Keszazsu (válaszként erre: 1. - Orsiiiiis)
2018. febr. 23. 10:05
Horgolni tudsz? Mert csinálhatnál különböző állítokat, babákat, azaz amigurumikat! Nézz utána, ha kell segítek!
2018. febr. 23. 08:14
Sziasztok lányok! Babát várok :) itthon unatkozok és kreatívságokat keresek :) Kézímunkát imádok. Tudnátok ajánlani valamit? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook