Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kezetmosnak babád megfogása előtt a látogatók vagy szólnod kell, ill. szólsz ha nem? fórum

Kezetmosnak babád megfogása előtt a látogatók vagy szólnod kell, ill. szólsz ha nem? (beszélgetős fórum)


15. vivili
2009. szept. 20. 14:07
bocs, hogy így belekontárkodom, csak mosolygok itt magamban (amúgy nagyon egyetértünk), hogy én mennyire emlékszem, hogy utáltam, ha az öregek puszilgattak, mert még most is érzem a szagukat. brrrr
2009. szept. 18. 10:00
Nekem még nincs babám,de mindnképpen szólnék.
13. Skar (válaszként erre: 6. - Csilla80)
2009. szept. 17. 23:21
És valószínűleg a gyerek is utálja. Valahogy meg sem fordul az idősebbek fejében, hogy egy kölyökemberrel sem illik bizalmaskodni.
12. javorne0727 (válaszként erre: 1. - Zizi29)
2009. szept. 17. 22:46
Most néztem az adatlapod,nem is vagyunk olyan messze egymástól!
2009. szept. 17. 22:43

Én a helyedben ,,most ..nem fogadnék látogatókat!!!


Februárban szültem,amikor szintén influenza járvány volt.Nekünk direkt jól jött,hogy nem kellett egyből vendégeket fogadnom,hanem csak kicsike családommal foglalkozhattam.


Nálunk is itt van a H1N1 vírus már a városban,nem szívesen fogadnék látogatót!


Aki ezt nem érti meg,az ....!

10. Zizi29 (válaszként erre: 9. - Sajert)
2009. szept. 17. 22:22
Jézus, idegenek fogdossák?Na ehhez már pofa kell
2009. szept. 17. 22:21

Hála az égnek, aki hozzánk jött, mindig megmosta a kezét, mondjuk mi eléggé kézmosásos-paranoiás család vagyunk :-))). Sőőőt, olyan is volt, mivel télen (január vége) született, hogy csak az ablakon keresztül nézte meg, nehogy elkapjon tőle valamit a gyerek :-)), pedig semmi baja nem volt.

Én a tömegközlekedésben szoktam a tömeget oktatni, a gyerekem arcához, kezéhez ne nyúlkáljon SENKI a buszon, pedig már elmúlt másfél éves.

2009. szept. 17. 22:15
Az volt a legdurvább mikor mondom az iletőnek erre az épp lelötyökölte vízzel a kezét..szappan nuku
2009. szept. 17. 22:15
szia zizi, szólj is! az én fiam már egy éves, de én mindig mindenkire rászóltam, hogy mosson kezet. azért is szóltam, hogy ne puszilgassák a kezét, mert a szájába veszi... inkább sértődjenek meg az emberek, mint hogy a babád beteg legyen, mert annál rosszabb nincs.
2009. szept. 17. 22:12
En meg azt utalom nagyon,hogy mindenki puszilgatja a kezeit,fogjak meg es puszilgatjak,holott mindenki tudja,hogy szopizza az ujjat... :-(((
2009. szept. 17. 22:12
Nagyon jó a kérdés :)) Én is mindig tiszta fársz vagyok, hogy a gyerek kezét fogják meg elsőre :(( Eddig nem szóltam, de most már fogok. Be is szereztem kézfertőtlenítőt kézmosáshoz. Ráadásul most Szegeden tombol a vírus :(((
2009. szept. 17. 22:11
Volt akinek szoltam... az a vki ahogy belep hozzank rogton megy kezetmosni... van aki mondas nelkul tudja,de van olyan is akinek kibabaja van es nem erdekli...
3. kikata (válaszként erre: 1. - Zizi29)
2009. szept. 17. 22:10
Szia. Sajnos nem mindenki mos. Én célzok rá, de ha az nem hatásos szólok. Elég baj, hogy ezért szólni kell:(
2009. szept. 17. 22:10
Nekünk volt olyan, aki megfeledkezett róla. Én bizony szóltam, ha tetszett jó, ha nem úgyis jó volt. :-)))
2009. szept. 17. 22:09

Kezetmosnak babád megfogása előtt a látogatók vagy szólnod kell, ill. szólsz ha nem?


Szörnyű, h felnőtt embereknek nem jut eszébe,pedig sokuknak már van gyereke..ss itt az új vírus is a nyakunkon.Hát én bizony szólok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook