Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezelések a fogyókúra hatásosságának növelésése fórum

Kezelések a fogyókúra hatásosságának növelésése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kezelések a fogyókúra hatásosságának növelésése

26. kosar
2008. márc. 22. 17:14
Sziasztok! Készüljetek a vasárnapra:-) Most nem csak a húsvétra gondolok elsősorban, hanem a szalonunk napjára!!!!!:-) Ugyanis holnap 10.50-kor, A Tv2 2Testőr című műsorában láthatjátok a Mi kis wellness hangulatú szalonunk szolgáltatásának ízelítőjét!:-)Tapadjatok a képernyőre, majd várjuk a hívásaitokat a további információkért,kérdéseitekért! Mozizzunk Együtt:-))))))Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!!!!!
2008. febr. 11. 11:32

Sziasztok:)

Én is tervezgetem hogy elmegyek egy ilyen kezelésre az arc-alak stúdióba,de még lefogyok pár kilót amennyit megálmodtam magamnak (14-15öt akarok, már megvan 11:)) és utána még formálgatom is magam, de most mondjátok meg, én el nem birom képzelni: hogy lenne már lehetséges az, hogy az embernek mindenhol segít a zsírpárnáktól megszabadulni, de a mell, a mell az dehogyis lesz kisebb? Én ezt nemhiszem el, hát az is a zsírszövettől van és nem hiszem hogy valami intelligens iszap lenne hogy megkülönbözteti a mellem zsírját a fenekemétől!

Vagy ha van valaki hozzáértő akkor avasson be, hogy megy ez:)

Az arc-alakban van térdtől mellig tekercselés,én arra megyek az olcsóbb is meg nem szeretném megkockáztatni, hogy azt mondják miután mégis eltünt az egész mellem, hogy "hát ilyen még eddig sosem történt velünk" mert az rajtam nem sokat segítene..

amúgy ki hogy áll centikkel?

én még legaláb egy hónap mire elkezdem, addigra nagyon felkészült leszek ha beszámoltok, hogy mennyit lehet karcsúsodni:)

2008. febr. 6. 12:58

Sziasztok!

Egyet értek az előttem szolókal.

Ez egy olyan hely ahol az ember ellenne egész nap

de heti egyszer szerintem minden embernek be kéne

térnie és rendbeszedni magát mind lelkileg mind

testileg :)

Nagyon szuper nekem is nagyon tetszik!!!

2008. febr. 6. 12:51

Sziasztok!

Tényleg nagyon bensőséges és ízléses a stúdió hangulatos tiszta nagyon európai mértékű hely.

Én is jól éreztem itt magam és ajánlom mindenkinek.

2008. febr. 5. 20:09

Sziasztok!

Én nemrég voltam iszpos testtekercselésen (UCW) és hihetetlen jó volt. Hangulatos a berendezés, nagyon kedvesen fogadtak, jó hangulatban telt az idő. Nem beszélve arról, hogy szép lettem, de még fogok menni. Ez a tekercselés a vonalaidon javít, tömöríti a zsírszöveteket és nagyon hatékony méregtelenítő. Ezt követően nagyon sok folyadékot kell fogyasztani.

Nagyon jól éreztem magam.

2008. febr. 5. 14:46

Sziasztok!

Én is megyek a stúdióba pénteken konzira,annyi jót irtatók róla,majd irok,hogy mi volt

2008. febr. 5. 13:29
köszi Gaby. Drukkolok, hogy neked is ilyen hatásos legyen :)
2008. febr. 4. 15:58

Sziasztok!

Meg szeretném osztani veletek az arc-alak stúdiót, mivel elmentem, majdnem leesett az állam a helytől először is gyönyörű a kiszolgálás 5* kávé tea ásványvíz, capucinostb.

Igaz én nem ucw voltam, most hanem alakformáló bérlettet vettem, ami 13 kezelést tartalmaz,

Ami 42750ft kerül47500 volt +jóváírtak 4270ft. Én elég sok szépség stúdióban jártam már de ez a hely maga a paradicsom.

Köszönöm Hoxának hogy ilyen igényes cikkeket felrak.

Még jelentkezzem.

Sziasztok Éva

18. Bronzi
2008. jan. 31. 09:41
Hm, annyira fellelkesedtem a beszámolóitok alapján, hogy lehet, hogy fizetés után én is kipróbálom. A hasam a hízás miatt megereszkedett, hátha segítene a bőrömön a kezelés a diéta mellett. :-)
17. Gaby133 (válaszként erre: 15. - Morgana La Fey)
2008. jan. 30. 09:28

Nagyon örülök, hogy neked is jó ez a kezelés. Persze mindenki oda menjen, ami közelebb van és olcsóbb. Én csak azért írtam meg, hogy nálunk mennyi, hogy aki erre fele lakik, neki mergéri:)) Mert a közelünkben mindenhol drágább. Nagyon jól hangzik hogy milyen kedvesek voltak veled, mert ez a mai világban ritkaság.


Én jövőhéten megyek az elsőre, és kíváncsian várom az eredményeket:)


Ha merkérlek leírod, hogy pontosan melyik testrészedről hány-hány cm ment le? Köszönöm

16. 6532c775dd (válaszként erre: 15. - Morgana La Fey)
2008. jan. 30. 01:00

Olvassuk! ;)

Irjál majd még & sok sikert!

2008. jan. 29. 20:07

nos lányok (és fiuk ha olvassak bár kétlem)


Elmentem az első kezelésemre arc-alakhoz. A hely, ahogy elsőre láttam hihetetlenül kellemes, a lányok úgy viselkedtek, mintha mar többször jártam volna náluk és régi jó ügyfél lennek. (azzá is váltam mert törzshelyem lesz :) ), Nem az a uh ülj oda várj azt gyerünk hupsz bele, mert voltam mar egykét ilyen helyen. Hogy az árhoz hozza tudjak szólni én egy ilyen teljes test kezelést választottam ami 13500 Ft (és mivel Budán lakom nekem ez olcsóbb bárminél amit tálaltam ). Plusz kaptam kávét, üdítőt, jó tanácsokat ingyen , és mivel sok érdekes kezelés van náluk a lányok mindent, elmondtak mi miért jó. Ennyit az árról szerintem érdemes őket felhívni és érdeklődni, mert árban és a szolgáltatás minőségében szerintem Budapesten nincs jobb (vidéken lehet de, én nem megyek le ezért vidékre, mert nekem úgy többe kerülne)

Nos lényeg a lényeg 3cm mínusz !!!!! Az első kezelés után dobtam is egy hátast, most ahogy haza értem, de majd reggel amikor megmerem magam akkor latom igazan. Ahogy Gabi mondja, nem kell melle semmilyen fogyi csak a teák, sok folyadék. Ha igy megy ujra bomba formában leszek hamarabb mint gondoltam

2008. jan. 25. 17:24

Lányok leírom a pontos árakat, és ha valakit érdekel akkor üzenjen, és megadom a telefonszámát a barátnőmnek, aki a kezeléseket csinálja.


Szóval: Testrészenként: 2400 Ft( pl:has, vagy karok, vagy comb sbt.


3 testrész: has+fenék+comb: 7000 Ft


Teljes testkezelés-bokától a karokig (láb+fenék+has+mell+kar): 14000 ft.

13. Gaby133 (válaszként erre: 8. - Morgana La Fey)
2008. jan. 25. 16:40
Nagyon örülök, hogy bele is vágtál, és tényleg igazán hatásos módszert választottál, igaz elösször a centik mennek le, de utánna beindulnak a kilók is (persze csak lefele). :) Várom neked is az eredményeidet.
12. Gaby133 (válaszként erre: 10. - 6532c775dd)
2008. jan. 25. 16:38
Ja fogyókúra nem kell mellé. Csak annyi, hogy napi 1.5-2 liter vizet, meg salaktalanító teákat kell inni(van narancsos, meg minden féle ízesítésben) (light cola, meg ilyesmi). Egyél nyugodtan úgy ahogy szoktál, egyedül az esti nagy vacsik helyett, könnyű vacsit egyél. Ezt igazán be lehet tartani:) Sok sikert kívánok, és várom a te eredményeidet is. Puszi
11. Gaby133 (válaszként erre: 9. - 6532c775dd)
2008. jan. 25. 16:34
Igazán nincs mit:) Remélem hamarosan beszámolhatok az eredményeimről. Már alíg várom a fizetést, hogy elkezdjem.
2008. jan. 25. 13:03
ÉSésésés? Ez akkor is hatásos ha nem fogyókúrázom, mert nekem már elegem lett eeszem normálisan és elfogadtam magam, persze jó lenne combiból fogyni de nem kinzom mmagam érte. Sazl ez a kezelés akkor is hatásos?
9. 6532c775dd (válaszként erre: 5. - Gaby133)
2008. jan. 24. 13:44

Huu köszi!

Ez máris picit barátibb. Sztem belevágok :)

Csak kicist késöbb mert most nagyon a s*ggére jártam a pénztárcámnak... Fogszabályozás. De tetszk nagyon és köszönöm hgy megemlítetted Gabi :)

És majd számolj be hogy le kellett-e cserélned a ruhatáradat ;)

2008. jan. 23. 11:33

Éjjel átgondoltam es ma el is mentem venni egy bérletet. (És közben meg kuksiztam a studiot :) )

A studió olyan amilyennek aképek mutatják roppant kellemes hely. De a bejegyzésem lényege, hogy 10%-ot kaptam a hoxa utan és a bérlet árának 10%-át meg felirtak a studional vezetett 'szamlamra' (ezt a weboldalukon nyomon is követhetem) amit aztan legkozelebb levasarolhatok igy vidáman 20% kedvezmenyt kaptam.


Nos majd jelzem a fogyásomat is, le a 15 kiloval project.

7. Morgana La Fey (válaszként erre: 5. - Gaby133)
2008. jan. 22. 15:30

Mivel Budapesten élek az olcsó ár + benzin battara, fölé kerekíti az árat, úgyhogy mivel most megnéztem pár helyet ez tünik árban a leg megfelelőbbnek. Ráadásul a 'sonkáimat' nem kell mutogatni a betérőknek. (szép a studio és zárt bár ezt csak a képek alapján szűröm le)


Amúgy a dolog megfogott nyárig le kéne adni a télen felszedett 15-öt (argh anyám belegondolni is rossz).

2008. jan. 22. 14:11
nagyon jónak találom de ha valaki esetleg vidéki akor hogy menjen fel pestre? van e esetleg vidéken.
5. Gaby133 (válaszként erre: 3. - 6532c775dd)
2008. jan. 22. 13:06

Szia.


Az én barátnőm ennél olcsóbban csinálja, Százhalombattán. A problémás területek: fenék+comb+has=7000 ft/alkalom. Ha valaki + testrészt szeretne, akkor 2400 ft.(pl kar, mell). Még idáie ez a legbarátibb ár:)


Nekem is gyűjtögetnem kellett rá, ezért kezdem el februárban. Ebben a kezelésben az a jó, hogy nem csak centik mennek le, hanem egy kúra(4alkalom) alatt kb 80%-a eltűnik a narancsbőrnek, és akinek eseteleg a melle kissebb, vagy ereszkedett annak felemeli és feszessé teszi+ még a csíkokat is halványítja.

2008. jan. 22. 12:50
Hm bár az árakat elnézve még itt a legolcsóbb itt 80 körüli a 7 alkalmas bérlet mig máshol ahogy nézem az 5 alkalmas bérlet kerül ennyibe.
3. 6532c775dd (válaszként erre: 2. - Gaby133)
2008. jan. 22. 12:39

Wow gartula!

A combomból nekem is jó lenne fogyni és hogy megy egy ilyen kezelés! Amugy az árakat látva inkább marad a hideg meleg zuhany :(

2008. jan. 21. 16:11
Sziasztok. Én februárban kezdem el az Universal Contur Wrap- kezelést. A barátnőmnek már az első alkalom után lement a hasáról 3 cm-er meg a combjáról 2.5-2.5 cm-er és a fenekéről 2 cm-er. Rá egy hétre megmértük, és egy centi sem jött vissza. Azt mondják, hogy egy hónap alatt (heti egy kezelés) egy ruhaméret csökkenés várható.
1. Hoxa
2008. jan. 20. 21:09
Az Arc-Alak Szépség Stúdió különböző masszázsformái és testkezelési eljárásai segítenek sz eredményesebb karcsúsodásban, a salakanyagok eltávolításában és a bőr megszépítésében. Látogatóinknak 10% kedvezménnyel!

Ugrás a teljes írásra: Kezelések a fogyókúra hatásosságának növelésése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook