Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kezdődő visszér fórum

Kezdődő visszér (beszélgetős fórum)


8. timycat (válaszként erre: 7. - Jaxxx)
2012. szept. 16. 23:05

Én 29 vagyok, még egyáltalán nem vészes nálam a helyzet.


Mikor terhes voltam -24 évesen- akkor volt a jobb térdhajlatomnál egy olyan 7-8 centis érszakasz ami rondán kéklett át a bőrömön, dudorodni nem dudorodott és mákomra injekciózással el lehetett tüntetni... azóta nagyon figyelek, igazából most nálam még csak a boka környékén van néhány csúnya lila erecske :S

Ami tanácsokat leírtam azt a plasztikai sebészem ajánlotta, meg neten is utánaolvastam. A fáslit a sebész nem ajánlotta vagyis csak akkor ha már nagy a gáz és meg kell tanulni a technikáját is, mert ha rosszul csavarod fel többet ártasz vele, mint használsz. Ő a kompressziós harisnyát ajánlotta, vannak belőle már mindenféle színek, minták, mutatósak, sőt combfixek is. Én télen mikor egyébként is harisnyáznék akkor ilyet húzok. Ha épp nincs olyan színem akkor alulra húzok egy kompressziós kisebb DENeset és rá egy normált színeset, mintásat, de ezt tényleg csak akkor amikor már hideg van.


Ami a cipőt illeti a nagyon magas és a tök lapos sem jó, az ajánlott sarokmagasság olyan 5-6 centi

7. Jaxxx (válaszként erre: 6. - Timycat)
2012. szept. 16. 22:54

Hát ez bíztatóan hangzik:(

Köszi a választ.

Neked hány évesen kezdődőtt? Én már magassarkút nem is veszek fel, mert attól is tartottam.

Illetve ajánlották még hogy fáslizzam a visszeres lábamat, ez hatásos valmennyire?

6. timycat (válaszként erre: 1. - Jaxxx)
2012. szept. 16. 22:45

Szia!


Visszafordítnai a folyamatot sajnos nem tudod :(


Ha ülő munkát vgzel akkor csempéssz be az asztalod alá egy kis széket amire felteheted a tappancsaidat, már ez is sokat számít. Van visszér-torna, keress rá neten, ajánlott még a hideg-melegvíz váltogatása zuhanyozáskor, kompressziós harisnya viselése, valamint Detralex-kúra, de ezt csak kúraszerűen szabad szedni, általában úgy szokták ajánlani, hogy 2 hónap szeded-2 hónap szünet és így tovább váltogatva


Ami már megjelent magától el nem tűnik, viszont a fenit módszerekkel kicsi időt nyersz amíg a többi is előjön, mert akármit csinálsz idővel előjön :(

Sajnos én beörököltem a hajlamot

2012. szept. 16. 22:44

Nekem nagyon rossz genetikám van ebből a szempontból, 20 évesen már sajnos van egy-két kidudorodó erem. :S Mondjuk, állómunkát végeztem egy évig (napi 5-6 óra álldogálás, ugyanennyi ücsörgés az egyetemen), ami csak olaj volt a tűzre. :/


Vadgesztenye-krém, mozgás (legalább séta - sok séta), meg mintha valami szőlőmagos készítményt is ajánlottak volna a bioboltban, de nem emlékszem pontosan.

2012. szept. 16. 22:38

Szia!

igen nálam még korábban kezdődött mint nálad.sajnos ez örökletes dolog, lehet kapni rá krémet, nekem sajnos már nagyon csúnya a lábam, mindenhol viszeres és van ahol kidudorodik , ezt örököltem jó kis örökség, persze szültem már két gyereket ugy hogy cipeltem is súlyt nem keveset sajna, az is rásegített:(((

3. Jaxxx (válaszként erre: 2. - 5b49e589d2)
2012. szept. 16. 22:35
Seprűvéna volt eddig, és most a bal lábamon kedett kicsit kidudorodni. És igen számítógépes melót végzek, ülőmunka. Kb 3 hónapja
2012. szept. 16. 22:34

Mondjuk visszeres lábra nem jó órákig ülni a sz.gép elött:)

Viccet félre téve: nem véletlenül seprűvénákra gondolsz, vagy frankón kidudorodnak az erek a lábadon? Mert az előző csak esztétikai hiba, a másik már komolyabb...

2012. szept. 16. 22:30

24 éves vagyok és most kezd visszeres lenni a lábszáram. Nem tudom mit tegyek vele, visszafordítható még. Valami ötlet?

Más is volt így, hogy fiatalon jött elő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook