Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kezdődő terhesség lehetett? fórum

Kezdődő terhesség lehetett? (beszélgetős fórum)


7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Kolett1980)
2022. máj. 7. 23:31
Nincs mit. Így hogy nem teszteltél simán lehet korai vetélés is. Na de ha szépen kitisztul magàtol, mindegy is.
6. Kolett1980 (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2022. máj. 7. 20:15
Nem teszteltem. Amúgy megérkeztek a görcsök is, fájdalcsillapítóval vészeltem át a napot. Darabos vérzés, szerencsére nem durva. Melleim még mindig nagyon fájnak és érzékenyek. Akkor valószínűleg valami más borította meg a ciklusom. Amint elmegy a mensi meglátogatom a nuniturkaszom. Köszönöm, hogy időt szántál rám, és írtál. ☺
5. Kolett1980 (válaszként erre: 4. - Prokoppeva)
2022. máj. 7. 20:11
Igen.
2022. máj. 7. 12:56
Na és pasi volt a kezed ügyében olyan két héttel ezelőtt?
2022. máj. 7. 09:59
Nem valószínű. Ha bármi miatt tolódik a ciklus, simán okozhat ilyen tüneteket.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Kolett1980)
2022. máj. 7. 07:29
Az inkább erős vérzéssel járna és erős görccsel szerintem de persze bármi lehet. Tesztet csináltál? Pont múlt héten irt itt egy kismama akinek 40 pár évesen már 11 hetes volt amikor kiderült a baba. Menstrualt rendesen. Persze ez ritka de ez is mutatja bármi lehet.
2022. máj. 7. 00:58

Sziasztok!

Nem találtam itt ilyesmit, gondoltam leírom, hátha...

42 éves vagyok, nincs gyerekem, igazolt terhességem soha nem volt. Fogamzásgátlót nem szedek.

Pár napot késett a menstruációm, ami nem megszokott, de előfordult már. Ami fura volt, iszonyatos mellfájdalom, meg a hónaljban is. Farkaséhség, szédülés, puffadás.

Ma délután átlátszó, nyúlós folyással indult, mint peteéréskor. Majd enyhe barna folyás, szúrásérzet, és a barna folyásban pár miliméteres fehéres kerek szövetdarab, majd kis rózsaszín vér. Azóta ismét csak barna.


Kicsit görcsölgetek.


Kb. 7 éve volt hasonló, de csak utólag jutott eszembe, hogy talán korai vetélés lehetett. Lehet, hogy ez is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook