Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdő és nem kezdő futók ide! fórum

Kezdő és nem kezdő futók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
16369. eandi78 (válaszként erre: 16368. - Lilibell)
2015. ápr. 22. 21:53
Keress rá neten első 5 km-re és ad jó edzésterveket. De akár mobilra is van ilyen alkalmazás. Eleinte séta is lesz benne, de mindenki úgy kezdi. Kezdetnek a jó cipő megteszi, nőknek egy jó sportmelltartó se árt.
16368. Lilibell
2015. ápr. 22. 17:54

Sziasztok! Én most kezdem el a futást. Volt kondibérletem de nem jártam le normálisan.Van egy nike futócipőm és ennyi. Nem csinálok divatkérdést belőle :D

Mit ajánlotok, mennyivel kezdjem? És milyen ütemben növeljem a távot? Dukan diéta-gluténmentes diéta mellé csinálnám.

16367. lany1992
2015. ápr. 16. 15:51

Sziasztok!:)

Szívesen indulnék futóversenyen, de egyedül nem annyira szeretnék, van itt esetleg olyan aki ugyanilyen helyzetben van mit én?

Nyári időszakot célzom meg, nem igazán néztem milyen versenyek lesznek, bztosan lesz több is, a lényeg hogy meg van a motivációm.

Ha csapat van, oda is csatlakoznék szívesen!

Szép napot mindenkinek! ;)

16366. ella87
2014. szept. 10. 12:54
sziasztook, olvasgatlak titeket már egy ideje. Csak gondoltam bejelentem nagy örömömben, hogy két napja megvolt a 10 km :) :) :) nagy a boldogság!
16365. lwebber
2014. szept. 9. 20:11
Üdv Nektek. Újra kezdtem a futást, de sajnos nem sok sikerrel. Adidas Lite Arrow2 futócipővel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Mert azt vettem de vélhetőleg ez miatt fáj a térdem, minden futás után.
16364. vtkati (válaszként erre: 16357. - Madonna13)
2014. júl. 8. 08:38
Szerintem sokan átélték már a flow élményét futás (vagy más mozgás) közben. Én is, amikor már átestem 1-2 holtponton, akkor jön az elégedettség, boldogság, szabadság érzése. Csak élvezd a futást, mozgást, és jön az!
16363. énisfutok
2014. júl. 8. 08:32

ÓÓÓÓ Drágaságom!


Anno Debrecenben is voltatok. :) Lesznek nagyon jó programok a VIDOR-on, meg persze mi. :)

16362. secret!
2014. júl. 7. 13:39
Drágaságom, közelebb gyere, és máris ott vagyok.
16361. énisfutok
2014. jún. 30. 11:17

Drágaságaim!


Szeptember 6-án a VIDOR fesztivál keretében félmaraton szervezünk!

Gyertek!

Részletek holnaptól a www.nyifuse.hu weblapon.

16360. secret! (válaszként erre: 16358. - Kangaroo Island)
2014. ápr. 17. 08:10
Szia, igen, az jó hozzá, én is ittam, szuper!!! Hajrá, hamar menni fog több is!!!
16359. Kata7555 (válaszként erre: 16358. - Kangaroo Island)
2014. ápr. 16. 20:24

Szia!


Én az ultra loss-t túróval szoktam keverni és imádom :) Az étcsokisat tudom ajánlani :)

Sok sikert a futáshoz :) Csak vissza kell rázódni :)

2014. ápr. 16. 20:08

Na szevasztok!

újra futok, mert le kell fogyni, meg mert imádok futni :-D heti 3x megyek, még nem megy több 4,5 km-nél, de alakulgat. Azt tervezem, hogy nem eszem este 6 után, csak minimál dolgokat, meg szeretnék majd venni valami light shake-et, a pink fit ultra loss shake-re gondoltam, de hátha van valami hasonló ami nem horror árú és esténként megihatok egy adaggal ami telít is. Nem tudtok valami jót?

16357. Madonna13 (válaszként erre: 16352. - Madonna13)
2014. ápr. 16. 14:13
szóval senki semmit a flow ról??
16356. Kata7555 (válaszként erre: 16355. - Secret!)
2014. ápr. 15. 13:54
Köszi :)
16355. secret!
2014. ápr. 15. 13:53

Kedves Kata7555, örömmel és szívesen fogadunk itt a kis csapatban. Sokan már évek óta ismerjük egymást, amit a hoxának köszönhetünk.


Ultrabalaton nagyon közeledik, ki hogyan készül rá. Én lassan kijövök a mélygödörből és elkezdek felkészülni.

16354. Kata7555
2014. ápr. 14. 15:41

Sziasztok!


Voltam a tegnapi Vivicittán :) igaz, most csak 7 km-es nevezéssel, de az 37 perccel sikerült. Amire nem vagyok túl büszke, mert sokkal jobban is meg tudtam volna csinálni, de hát ez most így alakult..

Volt valaki még tegnap? :)

16353. Kata7555
2014. ápr. 11. 16:32

Sziasztok :-)


Én is futok :-D

Szóval örülök, hogy rátok találtam :-D

16352. Madonna13
2014. ápr. 11. 14:52
Sziasztok! Nektek volt már flow élményetek futás közben? nekem nemrégiben volt, és azóta is azt várom,hogy legyen ismét, de nem jön újra. Én az újpesti rakparton szoktam futni, a Duna mindig nagyon szép..
16351. klisenko32
2014. márc. 23. 12:09
Ez pontosan egy Saucony powergrid ride 6 -os tipusu volt.Mindenesetre mar nem erdekel a dolog,tulleptem rajta,csak senki se szereti,ha hulyenek nezik,es mivel en nem vagyok otthon ebben a temaban,nem tudom eldonteni,mi is az igazsag......:-)
16350. secret! (válaszként erre: 16348. - Klisenko32)
2014. márc. 10. 21:08
Pontosan milyen cipőt és abból melyik cipőt vetted? Általános edzőcipőt vagy futócipőt, ez kiderül ha megírod nekünk, hátha van valakinek tapasztalata azzal a cipővel. Attól hogy kirakott darab volt, ugyanaz a funkciója, semmi baja, csak max. koszosabb, vagy mivel többet próbálták, használtnak tűnik, de biztos nem futottak benne kilométereket. Arra gondolok, hogy nem konkrétan futócipőt vehettél.
16349. Erabera25
2014. márc. 10. 14:25
Sziasztok! Van valaki Békéscsabáról, aki szeretnem futni, mozogni a szabadban? Együtt könnyebb lenne.Köszi!
16348. klisenko32
2014. márc. 7. 21:08
Ez a szokasos kezdesi fajdalom tuleroltetes eseten,amire ratesz egy kicsit meg 7-8 kilo plussz.Sipcsont boka kornyeken szokott jelentkezni nalam,viszont a masodik heten maximum a megfelelo pihentetes,enyhe kocogas mellet elmulik.De ez masfajta fajdalom volt,es tobb,mint egy honap elteltevel,ami eleg szokatlan volt.Kezdo futonak minosulok,de regebben is futottam mar,viszont idoszakosan.fel evet,utana kihagytam 7 honapot,megint,es igy tovabb.Nekem az elado azt mondta,az utcara fel lehet venni,de ne fussak benne,mert komolyabb bajok is lehetnek belole kesobb.Nagyjabol ennyi,es nem adtak olcsobban,ugyanugy 27800 ft volt,hogy nem sul le a pofajukrol a bor,es meg jonnek a nagy dumaval,hogy a bizalom a legfontosabb,meg a legjobbat kinaljuk bla-bla-bla rizsa.En hatalmasat csalodtam,es mostmar inkabb megveszem itt dragabban,minthogy beleszaladjak meg egy ilyenbe.
16347. secret!
2014. márc. 7. 17:59

Szó szerint nem továbbértékesítésre/viszonteladásra, az egy polci/mintadarab volt. Ezeket olcsóbban szokták eladni, van nekem is pár futós darabom, de azok ruhák. Outletben vettem.

Fáj a lábad, az mit jelent, hol fáj?

16346. klisenko32
2014. márc. 7. 10:30
Sziasztok.En is nemregiben elkezdetem a futast komolyabb formaban.Hollandiaban dolgozom,munka utani elfoglaltsagkent probaltam ki,es nagyon megtetszett.Kepzeljetek,hogy jartam,azt hittem les..ggelek.Vettem egy cipot egy b.i boltban.Nem irom a markajat,mondjuk legyen s.Interneten megrendeltem,tudvan a meretet.De menetkozben nagyon fajt a labam,es nem tudtam miert.Azota sem mult el,szoval elmentem a legkozelebbi szakboltba,itt Hollandiaban,hogy mondjanak mar valamit ra.A cipot is magammal vittem.A fiatalember,aki megnezte,azt mondja,ezzel nem igazan lehet futni.Mutatja a cimket a nyelveben,do not resale....nem viszonteladasra.Magyarul azt mondta a srac,ezt a polcokra teszik ki,de ez nem biztositja a megfelelo vedelmet.Most nem tudom,atvertek-e vele,vagy sem,Szoval erdekelne egy hozzaerto velemenye,hogy led..htom az elado torkan,ha hazamegyek vakaciora,vagy ez ilyen formaban nem igaz,es a holland mondott nekem hulyeseget?......
16345. énisfutok
2014. márc. 6. 15:22

Judoval vagyok egy véleményen. Én a kevés kaja mellet is futok. Most már nem érdekel egyébként a mérleg sem. El is dugtam. Max havonta fogok mérlegelni.

A múlt hónapban én sem fogytam semmit. Heti átlag 1 zaba nap volt, a többi napokon max 1500 kcal (de inkább bőven alatta), heti 2-3-4 edzéssel.

Ebben a hónapban ráerősítek a kajára is és az edzésre is.

Szerintem fuss, ha jól esik, úgyis változni fog a tested.

16344. Judo74 (válaszként erre: 16342. - Secret!)
2014. márc. 5. 14:26
Én a futást nem hagynám abba semmiképpen! A kevés kaján mit értesz? Nem hiszem, hogy nagy titkok lennének, csak nehéz megtalálni a megfelelő arányt (edzés-pihenés és fehérje-szénhidrát között). Nekem az intervallumos edzés és a fehérjében gazdagabb táplálkozás felpörgeti az anyagcserét (alapból elég lassú), akkor napi csokizás mellett is fogyok (mert belefér) :).
16343. secret!
2014. márc. 5. 13:50
Úristen, visszaolvastam, 6 éve ilyentájt kerültem ide bele, és nagyon nagyon baráti szinte testvéri támogatást kaptam, szóval lilura, többiek, tudjátok miről beszélek. Jó hogy vagytok, és ide bármikor visszajöhetek, ott folytatjuk ahol éppen félbehagytuk, bár azóta annyi minden történt, és a világ más tájain vannak néhányan.
16342. secret!
2014. márc. 5. 13:39

Sziasztok, jó a régi csapatot itt látni, és köszöntöm azokat akik újként vannak itt. Te jó ég, milyen régóta vagyunk már itt.


Szóval van egy kérdésem, nagyon nagy a dilemmám. Keveset egyek és fussak, vagy ne fussak amíg keveset eszek. Mások lefogynak a futással és a kevés kajával, nálam és sok már futónál meg nem működik. Mi lehet a titok???

16341. énisfutok
2014. márc. 4. 14:01

Szia!

Én már nagyon régen nem foglalkozok azzal, hogy milyen időket futok.

Kezdetben idegesített, hogy még az idősebb hölgyek is "lefutnak" mellettem.

Vettem egy pulzusmérő órát és láttam, hogy igencsak magas a pulzusom emellett a totyogás mellett.

7:20-as kilométerekről 1 év rendszeres kocogás mellett folyamatosan lecsökkentem 6:30-asokra.

Nem vagyok futó alkat, most van is rajtam felesleg. Versenyre csak a barátaimmal megyek, 1-re, 2-re, de nem az eredmény, hanem az együtt lét miatt.

Most kielégít, hogy újra bírok 1 órát folyamatosan kocogni és tudom, hogy folyamatosan fejlődni fogok újra.

Ugyanis 2011-ben volt egy hasi műtétem, amikor is elég hosszú ideig nem futottam, felszedtem a plusz kilóimat és megint nagyon lassú lettem.

De nem baj, nem hajt a tatár. :)

16340. Judo74
2014. márc. 4. 10:24

Sziasztok!

Én nem nagyon voltam itt korábban, de mivel futok, kedvencemmé tettem a fórumot. Nekem nem megy jól mostanában, januárban még olyan jó időket mentem, azt hittem onnantól csak gyorsulni fogok, de februárban valahogy lassultam:(. Tavaszi fáradtság:(.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook