Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdd belülről, és garantált a siker! fórum

Kezdd belülről, és garantált a siker! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kezdd belülről, és garantált a siker!

1 2 3
2012. okt. 25. 16:17
Nekem is 3 gyerekem van.Ha mindhárom kamasz lenne könnyebb lenne,de azért így is megvagyunk.Az is számít a párunk mennyire működik együtt,de én voltam 2gyerekkel egyedül,mégis volt időm mindenre és 36 évesen 24-nek néztek,azt el sem hitték,h 2 gyerekem van.És nem volt pénzem fodrászra,műkörmökre,szilikonra,márkás ruhákra.Tehát nem ilyeneken múlik a dolog.
2012. okt. 25. 14:01

mindenki a saját életével foglalkozzon...

és igen is lehet mindent kiválóan csinálni...

az egyik nővéremnek 3lánya van lassan mind kamaszok..és főz, most takarít, gyereket nevel...és magával is tud foglalkozni....

nem tudom minek kell bántani a másikat?

2012. okt. 25. 13:07
De savanyú a szőlő,azt a mindenit -.-"
2012. okt. 25. 11:14
igazad van, Melinda:)
2012. okt. 25. 10:41

Csajok!Ezzel a titzivel ne foglalkozzatok...mindenhol ezt csinálja, és össze vissza írogat...már azt sem tudja miket, annyira belebonyolódik...:)))


Csak unatkozik, meg nehéz az élete, nincsenek normális emberi kapcsolatai...én ezzel lezártam,...:)))

60. livuci32 (válaszként erre: 58. - Titzi)
2012. okt. 25. 10:28

"kedves" titzi!

mindig őszintén megdöbbenek rajta, ha valaki ismeretlenül veszi a bátorságot, és elkezdi a másikat ócsárolni, úgy, hogy semmire nincs rálátása. Bár a korábbi hozzászólásaidból kiindulva ez nem meglepő. Minden fórumra azért írtál, hogy másokkal kötözködj! Sajnos minden szavadból és mondatodból az jön le számomra, hogy te egy boldogtalan és elégedetlen ember vagy, és saját sikertelenségeidért mindig másokat hibáztatsz.

1.Igenis az embernek szeretnie kell saját magát, mert csak így lesz boldog, és így fogja szeretni az őt körülvevő világot is.

2. Az, hogy valaki nem foglalkozik saját magával, azt pedig igénytelenségnek hívják.

3. Háromgyerekes anyukaként pedig tudom, hogy ugyan a gyereknevelés nem mindig könnyű, és igen időigényes, de azért lehet mellette magunkra is időt és energiát szánni. És annak meg is van az eredménye, vagy ha nem akkor valamit rosszul csinál az ember.

4. Továbbá minden embernek egyszerre több lovat kell megülnie, hiszen foglalkoznia kell a gyerekeivel, teljesítenie kell a munkahelyén, háziasszonyi teendői is vannak, és nem utolsó sorban a férjének is meg kell felelnie. Sajnálom, ha te erre képtelen vagy, hidd el, hogy másoknak ez sikerül.

5. Álszent is vagy, hiszen korábban a naplódban te írtál arról, hogy konditerembe jársz, nem is értem, hogy ezek után milyen jogon kérsz számon másokat.

Ezek után csak annyit ajánlok, hogy végezz egy kis önvizsgálatot, és mások szapulása helyett próbáld meg a saját életedet rendbe tenni, és próbálj meg saját célokat kitűzni, és azért küzdeni. Lehet, hogy ha nem folyton másokkal foglalkozol, hanem magaddal, akkor ez sikerülni is fog.

2012. okt. 25. 08:20

Soha nem mondtam, hogy önös érdekek vezérelnek, és kikérem magamnak, hogy ismeretlenül közöld velem, hogy szar az életem, és szarul csinálom, amit csinálok. Ha ismernél, nem mondanál pl. olyat, hogy környezetszennyező módon élek, amikor szelektíven gyűjtöm a szemetet, komposztálunk otthon, minél kevesebb csomagolású élelmiszereket veszek, és a gázzal, vízzel, villannyal is spórolunk, nemcsak a költségek miatt, hanem a környezetszennyezés miatt is. És ahova tehetem, gyalog vagy biciklivel, tömegközlekedéssel megyek. Nem hiszem, hogy környezetszennyező módon élnék. És sportolni sem csak fittness gépeken lehet, amikor jártam tornázni, akkor is aerobicra jártam, nem hiszem, hogy a cd lejátszó annyi áramot fogyasztott volna! Nem értem miért érzel kényszert arra, hogy mindenkit hülyének kiálts ki, aki nem úgy él, ahogy te. Ráadásul úgy próbálsz a földbe döngölni, hogy nem ismersz, fogalmad sincs róla, hogyan élek.


Egy mondatban sem írtam, és nem is sugalltam, hogy ÉN vagyok az életemben a legfontosabb. Az, hogy magammal IS törődök, nem azt jelenti, hogy senki mással nem, vagy hogy én lennék az elsődleges. Attól, hogy gyerekem nem lehetett, családom még van, és ugyanolyan szerető családban élek, ahogy te is. Gondosodom az anyukámról, mert sajnos nincs munkahelye. Minden nap főzök, mosok, takarítok, mint bárki más, és a párom két kislányával is kölcsönösen szeretjük egymást. Mindent megtennék (és meg is teszek) az ő boldogságukért. Nem tudom miből gondolod, hogy engem önös érdekek vezérelnek?! És főleg, hogy engem csak önmagam és a felszínes dolgok érdekelnek. Pont az ellentéte vagyok annak, mint amiket rólam leírtál, ha ismernél, ezt te is pontosan tudnád. Én nem bántottalak téged, és nem néztelek le azért, ahogyan élsz, mindenkinek megvan a saját útja. Nem értem, neked miért kell ismeretlenül másokat pocskondiáznod csak azért, mert nem úgy élnek, mint te.


Az életem során soha semmit nem kaptam "ingyen", mindenért megdolgoztam, mindent önerőből értem el, nem kaptam, nem örököltem semmit. Soha nem voltam elkényeztetett, önimádó, cicababa, sem hülye liba. Egyedül most kezdek azzá válni, hogy ezt egy arrogáns, rosszindulatú, ismeretlen embernek próbálom elmagyarázni. Minek?! Részemről lezártam a vitát, meddő dolog ilyesmiről vitatkozni. Akik ismernek és szeretnek, tudják mi az igazság, akik meg nem ismernek, azok véleménye nem érdekel, mert nem tudnak megítélni. Sajnálom, hogy ilyen negatívan szemléled az embereket, nem mindenki olyan hülye és felszínes, mint amilyennek gondolod. További szép napot kívánok!

58. titzi (válaszként erre: 57. - 21acd87fa3)
2012. okt. 24. 20:38

pedig az életben mindig válaszút elé kerülsz,két lovat egy seggel nem lehet jól megülni,ha úgy érzed sikerült,az azért van,mert mindkettőt szarul csinalod ,de minimum az egyikeet:D



én nem irigylem az önmagukért élő embereket sem

mert a családom nagyobb érték,mint önmagam,de ezt te úgysem fogod megérteni,aki még ott tart az életében,hogy önmaga a legfőbb érték,egy ilyen alaphelyzetből nem vezethet másfelé út csak a tornateremben emberek között,de mégis egyedül eltöltött,hosszú ,magányos,unalmas,monoton órák felé,ahol MONOTON ES ENERGIAPAZARLÓ ?KÖRNYEZETSZENNYEZŐ módon probálod ÖNÖS érdekeid kiélni, tekintet nélkül pl a környezetedre (fitness gépek energiafogyasztása) ez a te utad,te ezt választottad-nem irigylem egyetlen másodpercre sem!!!


értékrendfüggő kinek mi az értékes,nekem a gyermekeim gyönyörű,okos arca,önfeledt mosolya,acsaládom szeretete,neked inkabb önmagad és a felszín


én nem érzem a felszínt elsődleges értéknek,ezért nem szeretnék vitatkozni veled,mert két teljesen más értékrendű ember vagyunk


az életben mindenért áldozni kell,a család megteremtése is áldozatot követel

2012. okt. 24. 11:30

Én nem hiszem, hogy minden anyuka úgy él, ahogy te. Nem normális dolog minden nap éjszakába nyúlóan fent lenni, és nem normális 5 órákat aludni sem. Természetesen a hosszútávú dolgokról beszélek. Igen, képzeld, tudom, hogy egy kisbabához fel kell kelni éjjel, de ez az időszak átmeneti, utána valamelyest rendeződnek a dolgok.


Nem fogok vitatkozni veled, nyilván mindketten úgy éljük az életünket, ahogy nekünk jó. Nem hiszem, hogy csak olyan anyák léteznek, akikről te írsz. Az egyik véglet vagy te, aki feláldozod az egész életed és akár az egészségedet is a gyereknevelés oltárán, a másik véglet meg amit az előző posztban írtál. Szerintem igen is van arany középút, több olyan barátnőm is van, aki dolgozik, gyereket nevel, és igen is van ideje mellette másra is. Igaz, hogy egy-egy találka komoly szervezést igényel, mégis tudunk találkozni, és van idő másra is, a gyerekeken kívül. És nem hiszem, hogy attól lesz valaki rossz anya, mert néha-néha saját magával is törődik, és egészségesen él testileg-lelkileg. Nem fogok veled erről vitatkozni, úgy éled az életed, ahogy neked jó. Ettől az én véleményem még lehet eltérő.


A köröm- és hajfestésről meg nem lenne nehéz lemondanom, mert ezeket most sem csinálom. :) És még kozmetikushoz se járok, meg szoliba, meg műkörmöshöz, meg egyebek. Na, számomra ezek az igazi időpazarlások! A magammal való foglalkozáson nem ilyesmit értettem, hanem sportot, sétát, barátokkal való kapcsolattartást. Nyilván nekem sem ezek teszik ki a napjaim nagy részét, de úgy érzem, fontos ezekre is időt szánni. Én csak így tudok kiegyensúlyozott és boldog lenni. Nem érzem magam önzőnek, mert sokat teszek másokért, nem a saját magammal való foglalkozás teszi ki az életem nagy részét. Egyszerűen csak ez is hozzá tartozik. Én így vagyok boldog.


Belém lehet kötni, hogy én nem értem, milyen szülőnek lenni, mert nincs gyerekem. De egyrészről erről nem én tehetek, másrészről meg azért szemem van, és ismerőseim, barátnőim vannak, akiknek van gyerekük, én is látom, hallom, érzékelem, hogy milyen dolog gyereket nevelni. Valóban sok áldozatot követel, és valóban egy anya számára mindig a gyerek lesz az első. Én ezt nem is vitattam soha. De ez még nem zárja ki, hogy az ember néha magára is szánjon egy kis időt. Elfogadom, ha te ezt nem így gondolod, csak nekem más a véleményem, ennyi.

56. titzi
2012. okt. 19. 21:59

van két barátnőm,aki a szemetekben jó példa,ideális anya,mert nem hízott el


de csak én tudom milyen áron


--szuper trendi anyuka no. uno

-7.hónapra megindíttatta a szülést!!!!!,hogy ne nőjön tól nagyra a hasa!!!félt a striáktól---éhezett a terhesség alatt,csak vitamintablettakat kapott be

-nem szoptatott

EREDMÉNY: a fia bekékült,kikapcsoltak es ujrainditottak agyat,szívet,eredmény:kicsit lassabb felfogásaú gyerek,mint a többi

DE A LÉNYEG MOST JÖN: ANYUJA CSINOS KISMAMA volt ES SZULES UTAN lányos alakja volt!!!na megcsinalta:DDD


trendi anyu no 2


-terhesség alatt figyelt az etkezésére,vitamintablettakkal pótolta a hiányos táplálkozást

eredmény:autista ,asztmas gyermek


szerintem,ha ezek a gyerekek csak sejtenék,hogy csini édesanyjuknak köszönhetik betegségeiket,tuti keményen megrugdalnak oket felnott korukban

55. titzi (válaszként erre: 54. - 21acd87fa3)
2012. okt. 19. 21:48

húúúú te,nekem a napi teendőim hajnali egy és kettő között érnek véget, én 15 éve nem fejeztem be a munkaimat éjfél előtt!!


én nem tudom ti hogy vagytok vele,de én hajnali kettőkor zuhanok az ágyba és nem tornázok ,hanem inkabb alszom reggel hétig,öt óra így sem elegendő alvás,próbálom pótolni hétvégén,de nem igazán lehet


teljesen igazad van,de a gyereknevelés önfeladással jár,egy idő után nem,hogy nincs magadra időd,hanem aludni sincs időd,tudtad,hogy egy csecsemő kétóránként szopik?Neked a legszebb álmodból is fel kell kelni ekkor



szülönek lenni annyi,hogy nincs többé magadra időd!


aztán,ahogy nő a gyerek lesz azért,de az hosszú évekbe telik


az anyaság rengeteg áldozattal jár,kezdve azzal,hogy a terhesség alatt nem szedsz gyógyszert,nem fested a hajad,nem festeted a körmeid,mert ez mind a jövendő életben tehet kart

és hidd el ez még semmi,ahhoz képest,ami azután jön!

2012. okt. 15. 09:48

Az előző hozzászólásokra csak annyit mondanék, hogy biztosan nehezebb idősebb korban lefogyni, de nekem van több ismerősöm is, aki három gyerek után, 40 felett is jól néz ki, sikerült lefogynia, és mellette jó anya, és dolgozik is. Szerintem nem lehetetlen.


Ha az ember mindent jól csinál (táplálkozás, mozgás), mégsem indul be a fogyás, akkor érdemes kivizsgáltatni, hogy a hormonokkal, pajzsmiriggyel minden rendben van-e, mert könnyen lehet, hogy ilyen probléma áll a háttérben.


Egy picit bánt az a gondolat is, hogy csak a munkanélküli, nagyon ráérő, fiatal csajszik járnak konditerembe, meg hogy nincs idő semmire. Én dolgozok, háztartást vezetek, tanulok, kertészkedek, kutyákat tartok, és bár gyerekem nincs (nem lehet), de a párom lányaival is sokat foglalkozok. És van olyan (sokszor), hogy nincs időm mozogni, de gyakran előfordul, hogy este tízkor kezdek el tornázni vagy futni, mert akkor végeztem a napi teendőimmel. És ezt nem azért csinálom, hogy valami nőideálnak megfeleljek, hanem azért, mert jól esik. És úgy érzem, hogy annyi munka és másoknak való megfelelés után jár nekem annyi - az a napi fél, 1 óra - amikor magammal foglalkozhatok, és tornázhatok, és kiadhatom magamból a napi feszültséget. Engem a mozgás feltölt energiával, és ha 1 órával később fekszek is le miatta, nem leszek fáradt, mert a mozgás energetizál, kiegyensúlyozott és energikus leszek tőle. Ez nem lehet idő kérdése. Ha az embernek nincs - nem szán - saját magára napi fél órát, akkor mit ér az élete? Szép dolog, és kell, és fontos is a gyerekek nevelése, gondozása, de ha nem marad napi fél óra önmagunkra, előbb-utóbb idegroncsok leszünk. Én legalábbis így érzem, így gondolom. Lehet lehurrogni, hogy csak egy fiatal (?) liba vagyok, akinek még gyereke sincs, mit szájaskodok itt. Lehet, hogy valakinek ez jön le, azt nagyon sajnálom. De szerintem igen is fontos saját magunkra is időt szánni, mert ha kiegyensúlyozottak és boldogok vagyunk, azt a környezetünk, a családunk is megérzi, meghálálja. Az élet így lehet csak teljes. Nekem legalábbis.

53. titzi (válaszként erre: 52. - Krisz42)
2012. okt. 8. 23:14
már Cleopátra is viselt melltartót-ezt a régészektől tudjuk
2012. okt. 7. 11:30
A feketéknek azért lóg,mert a gyerek szopás közben rajta lóg,főleg ha jönnek-mennek,dolgoznak,a gyerek fel van kötve egy kendőben és ha nem "szívná" rá magát lenntről,akkor az âllandó mozgás mellettnem tudna szopni.Kell a melltartó,de nem mindenkinek.Nem adottság,egyértelműen anyám génjeit örököltem,még a mellformám is olyan,bőröm is,de neki 2 gyerek után megereszkedett,pedig ő korábban is szült.
51. titzi (válaszként erre: 50. - Krisz42)
2012. okt. 7. 07:31

ez a mellbevágó infó,anno nekem már mást mondtak,azaz,hogy a mellben nincs izom,csak szalagok,amik gyengék,ha a gravitáció lehúzza,megnyúlik,ha megnyúlt ,lóg és nincs vissza út


nem hiszem,hogy csak kommersz dologa melltartó,mert a tv-ben,ha megnézed a bennszülött asszonyokat,nekik már nagyon fiatalon nagyon lóg, idősebb korra egy bőrdarab lifeg nekik majd a térdig,holott fiatalon szépek..


a lógó mell,löttyedt fenék kötőszöveti gyengeség,alkati adottság,neked erős van ezek szerint,szerencséd van

minél világosabb a bőr,annál valószínűbb a kötőszöveti gyengeség és természetesen lehet genetikailag determinalt,illetve bizonyos anyagok hianya a testben..

2012. szept. 30. 23:21
Na ez az,nekem 2gyerek után még tornáznom se kellett,melltartót se hordtam,holott a lányomat 3éves koráig szoptattam.De ugye nekem még azt tanították,h csak annak kell melltartót viselnie,akinek nagyon nagy mellei vannak,de egy átlagos mellet,főleg,ha az izom is rásegít,megtart a kötőszövet és a bőr,viszont ha melltartót hordunk,akkor nincs munkára fogva semmi,ezért lóg sok nő melle.De jött az üzlet mindenek előtt és kitalálták,h a melltartó miért jó mindenkinek,na a mai lányok melle ezért is lóg,viszont afehérnemű üzletek virágzanak.Mi még azért harcoltunk,h lehessen nőknek is félmeztelenül strandolni,ma meg egyre nagyobbak a fürdőruhâk és kendőt is vegyêl,h eltakard magad.Régen bárki volt a strandon,nem bámulták,vagy szólták le,ha gyerekes anyukaként nem volt tökéletes,nem azért jártak strandra az emberek,h egymást kritizálják.Manapság kinéznek,ha nem te vagy a fittneslady,bár röhejes,h Siófokon a koktélos srácnak kiesett a szeme,mikor két nő-huszonévesek-vettek koktélt és a strandon magassarkúban ,tanga alsóban ellejtettek.Csak egy szépséghibájuk volt,már most kezdett löttyedt lenni a fenekük.Úgy látszik mozogni már lusták voltak és még nem jutottak el odáig,h pénzért legyen jó fenekük-biztos még nem sikerült elég gazdag pasit találniuk.De én szégyelltem volna ìgy mutogatni magam ilyen fenékkel.
49. titzi (válaszként erre: 43. - Rózsa70)
2012. szept. 28. 13:41

erre van élő cáfolat

az én anyum!,aki közel a-hez szült engem és soha nem volt súlyproblémája,főleg nem a hasán,nagyon nőies alkata van még most is, 15 évet siman letegadhatna

ő CÉLZOTT MOZGÁSSAL NAGYON RÖVID IDŐ MÚLVA A SZÜLÉS UTÁN VISSZANYERTE LÁNYKORI ALAKJAT ,BÁR A TERHESSÉGBEN SEM HÍZOTT EL

48. titzi (válaszként erre: 42. - Krisz42)
2012. szept. 28. 13:35
ja bocs most olvastalak vissza ésa anélkül,hogy ismételni akartalak volna veled egybehangzó véleményen vagyok
47. titzi (válaszként erre: 46. - Krisz42)
2012. szept. 28. 13:34

ez az!Krisz!

A tronaterem önimádó szinglikkel van tele,illetve itt olyan fiatalaokkal,akik munkanélküliek,de nagylelkű segélyben részesülnek az államtól,élnek a szülő nyakán,na ők járnak a tornaterembe


egy átlagember 18-23 óra között végez a napi munkajával errefelé,a tornaterem 23 -kor zár,tehát néha elméleti lehetősége megvan,hogy tornázz,de a kisgyereked miatt sietsz haza a munkából,azt hiszem ez nem szorul különösebb magyarázatra....


egyébként nem értem,hogy mit ünnepeljük ,mi itt a fiatalaokat,hogy le tudtak fogyni,fiatalaon az még azért könnyen megy,sőt elhízni sem illene még:D

na mindegy,írom inkabb azt,hogy hol az a többgyerekes dolgozó anyuka,aki megszabadult X kilótól életmódváltással....remélem van ilyen

46. Krisz42 (válaszként erre: 45. - Titzi)
2012. szept. 27. 19:37
Pontosan!Én délután már elfáradok,de nem úgy,mint fiatalon,h este bedőlök az ágyba és emiatt egy jót alszom,hanem fáj a lábam,közben mind a három gyereknek hallgassam meg búját-baját,a kisebbet lássam el,a végén szellemileg is kimerülök,de este 10-kor tudok csak lefeküdni ès akkor is jár az agyam,mert probléma mindig van.Ez nem lenne gond,de ne mondja senki,h mindenre lehet időt szakítani,főlegha reggel hely ett,csak este lenne,mikor már mozdulni se tudok a kimerültségtől.
45. titzi (válaszként erre: 42. - Krisz42)
2012. szept. 27. 19:17

pontosan így van,a kor előrehaladtával lassul a z anyagcsere és minden egyes újabb gyermek után valamiert jobban tartalékol a szervezet,nehezebb lefogyni


itt többen úgy képzelik,hogy mi 3-4 gyerek után bizonyára minden éjjel pörköltet eszünk kenyérrel,este 10-től éjfélig,soha nem mozgunk és főleg három gyermek mellett még ugyanolyan ráérős szingli módjára élünk,hogy belefér minden nap éjfélkor hazatámítani a tornateremből:D

44. Krisz42 (válaszként erre: 43. - Rózsa70)
2012. szept. 26. 11:41

Kedves Rózsa70!

Igazad lehet,én is erre gondoltam.Valószínűleg lelassul az anyagcsere,de nem adom fel és örülök,h neked már beindult.Hétfőn kezdem az edzést,majd kiderül mire jutok.Neked is kitartást és további jò fogyást:-)))

43. Rózsa70 (válaszként erre: 42. - Krisz42)
2012. szept. 26. 11:14

Kedves Krisz!

Szerintem ott van a kutya elásva, hogy 38 évesen szültél. Nekem is 3 gyerekem van, de a 20-as éveimben szültem őket. Volt főnökasszonyom viszont (aki mindig is nagyon vékony volt)szintén közel a 40-hez szülte második gyermekét, és azóta nem tud visszafogyni. Tudományosan nem tudom megmagyarázni, de szerintünk ilyen korban már mások a hormonok..., más a szervezet...

De szerintem ne add fel!

Nagyon helyes, h rászántad magad a kardióra, kitartás...

Én az utóbbi 3 hónapban fogytam kb 10 kilót. Szinte mindennap tornáztam (tornázom), és természetesen odafigyelek az étkezésre.

(A mérlegelőben benne vagyok, ha gondolod, olvasd el.)

Szorítok Neked!

2012. szept. 25. 18:03
Lehet,h az én véleményem nem fog annyira tetszeni,bár örülök,h van aki boldog és sikerült lefogynia.Csak soha nem találok 40 feletti több gyermekes anyukákat,akik lefogytak.Én soha nem voltam kövér.Fiatalon imádtam mozogni és mivel rengeteget sportoltam,ez később jól jött.38 éves koromig karcsú,csinos,fiatalos nő voltam 2gyermekes családanyaként.Jólesett,amikor 20 éves fiúk szólítottak le.Fiatalnak èreztem magam,tele energiával,boldog voltam,pedig akkor jöttem el a volt férjemtől Kanadából.Egyedül 2 gyerekkel nem volt könnyű,de nem számított,küzdeni mindig tudtam.Aztán új párkapcsolat,majd 38 évesen megszületett a 3.gyerekem.4 éves és én azóta képtelen vok visszafogyni,ráadásul néha 60 évesnek érzem magam.Tavaly lejártam konditerembe.Megizmosodtam,de a combomon a zsírréteg ugyanúgy megmaradt,csak alá izmok rakódtak.Nyaranta sikerül 1-2kg fogynom,mikor kb.12 kg-t kellene.Az akarat megvan,de szinte semmire nincs időm és ne jöjjön senki azzal,h ez csak kifogàs.Nekem nincsenek zabálási rohamaim,talán menstruâció előtt 2 nappal kicsit többet eszem,ennyi.Mivel enni nem eszem sokat,most megpróbálok egy kemény kardiós programot,de rengeteg időmet elvette az is,míg idáig eljutottam,mert semmi nem használt,ezt is úgy keresgéltem,magyarul meg sincs,úgy töltöttem le mások által megadott oldalakròl.Persze az ember úgy gondolja,mindent megèr,h lefogyjon,de én nem értem miért nem használ az,h egészségesen éltem eddig is.Szerintem 40 felett megváltozik a testünk és igenis nagy segítség lehet,havki leírja,mit hogy csinált és igenis van olyan,h vki nem tud lefogyni,mert nem tudja mit tegyen,de lehet ésszerűen is,a szemetet kihagyni,csak az értelmes dolgokat figyelembe venni.Én is most megpróbálom ami szerintem jó,remélem menni fog.Sajnos én csak akkor leszek elégedett,ha kb.egy fittness versenyző izomzata lesz rajtam,mert akkor 60 évesen-ha ezt tartani tudom-nem kell majd gyògyszereken élnem,örökké fájlalva valamimet.Na eza realizmus-hiszen elmúltam 40 ;-))
41. titzi (válaszként erre: 40. - 21acd87fa3)
2012. szept. 25. 15:20

az a legfontosabb,hogy Te érezd jól MAgad!

Ügyes vagy,hogy meglépted!

én azt akartam kérdezni,hogy aki esetleg bántó volt előtte,az nem váltott át kedvesbe vagy normális szintre?

nekem volt ilyen tapasztalatom és sosem értettem,hogy a modor miert nem emberség és miert külsőségek függvénye

40. 21acd87fa3 (válaszként erre: 39. - Titzi)
2012. szept. 25. 11:09
Nem tudom hogy viszonyulnak hozzám, mert nem tartom a kapcsolatot velük. :) Az ismerősök közül többen megdicsértek, többen meg kijelentették, hogy "túlfogytam". Már egyik sem érdekel. Csak az, hogy én így érzem jól magam! ;)
39. titzi
2012. szept. 25. 10:53
szabad megkérdezni,hogy a gúnyolódok most,hogyan viszonyulnak hozzád és te hozzájuk?
38. 117b1693d0 (válaszként erre: 36. - 21acd87fa3)
2012. szept. 17. 16:31
Szép munka, sose hízd vissza! :)
37. 117b1693d0 (válaszként erre: 4. - Be4a208763)
2012. szept. 17. 16:29

Az már fél siker, ha leírod magadnak, mert már keresed a féket. Jól húzd be!

Sok sikert!:))

2012. szept. 16. 19:58
Az irodalmi azért túlzás, de köszönöm, nagyon kedvesek vagytok! Örülök, hogy ilyen sok embernek tetszett!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook