Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kéz megerőltetése fórum

Kéz megerőltetése (beszélgetős fórum)


12. Csillagszem38 (válaszként erre: 11. - Lollipop2)
2022. nov. 4. 22:28

😂😂😂

De igen, és abban a fórumban kellett volna feltenned ezt a kérdést🙈 OMG!

11. Lollipop2 (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
2022. nov. 4. 17:24
Itt kicsit más volt a kérdés lényege, lehet, hogy nem jött ez át.
10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - L.luiselotte)
2022. nov. 4. 15:10
Anno még a fekete Remington írógépet kezdtem verni, majd az elektromos írógép már könnyebb volt. Mellette horgoltam és pinpongoztam, teniszeztem... éjszakára csavartam a csuklómat hidegvizes ruhába. De jelzi is az időváltozást. :))
9. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Lollipop2)
2022. nov. 4. 11:52
Mikor a 90-es évek elején dolgozni kezdtem, nagyon sokszor meghúzódott a kezemben az ínszalag, a sok számitógépezéstől ill. akkor még volt elektromos és mechanikus írógép is, a jobb kezem szinte használhatatlanná vált .Akkor anyukám ecetes vizes borogatást tett rá , ami kis időre elmulasztotta, azért kis időre, mert a munkát ugyanott folytattam ahol abbanhagytam. De segitett. Éjszakára próbáld ki !
8. Soufflet (válaszként erre: 1. - Lollipop2)
2022. nov. 4. 10:53
Ha zsibbad, a legjobb a mozgatas:)
7. Soufflet (válaszként erre: 1. - Lollipop2)
2022. nov. 4. 10:51

Szerintem konnyen lehet, hogy rossz iranyban fogsz.


Akarmit megemelsz, elso az egyenes hát. Es sullyal terhelve Soha nem szabad oldalra fordulni sullyal.

2022. nov. 4. 07:35
Akkor is írtam: hidegvizes borogatás, pihentetés, masszírozás
2022. nov. 4. 07:15
Miért írtál ki mègegy fórumot?.🙈🙈🙈
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Lollipop2)
2022. nov. 4. 07:11
ezt pár napja már megkérdezted...
3. Lollipop2 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2022. nov. 4. 04:16
Köszi szépen!
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Lollipop2)
2022. nov. 4. 04:01

Minden bizonnyal meg fogod szokni, csak meg kell erősödnie a kezednek. Nem szednék gyógyszert, hanem külsőleg krémekkel, borogatásokkal próbálnám kezelni.

Hogy ne húzódjanak meg az ízületek kötözném, fásliznám.

2022. nov. 4. 03:47
Sziasztok. Bő egy hete kezdtem el egy fizikai munkát, eddig mindig csak szellemi foglalkozásaim voltak. A kezeimet eléggé megerőltetem, és zsibbad, fáj, egészen a könyökömig. Próbálom helyileg kezelni, de szerintetek ezt majd meg fogom szokni, és egyszer már majd csak nem fogom érezni, vagy akik esetleg ugyanígy voltak, nálatok hogy volt? Mert azért hónapokig fájdalomcsillapítót szedni ezért... hát nem tudom... De a meló meg nagyon kell, szóval ott sem tudom hagyni ezt a dolgot most... köszi szépen a válaszokat, tanácsokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook