Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kéz alól vásárolt dolgok.... fórum

Kéz alól vásárolt dolgok.... (beszélgetős fórum)


20. kleeri (válaszként erre: 1. - 82eae0fd3e)
2014. dec. 26. 20:45

mikor megvette, hazavitte működött?

ez érdekes, akkor mi lett vele

nem lehet, hogycsak valamit elállított és most azért nem működik?


de ha egyik napról a másikra mégis elromlott akkor ezt sajnos benyelheti, mint a nokedlit, használt holmi vásárlásánál nem sokat tud tenni,

főleg igy hogy egy napig működött

2014. dec. 26. 14:38
Lehet egyébként tényleg váletlen is, hogy elromlott.
2014. dec. 26. 14:36
ÁÁ, dehogy! Tényleg olcsón megúszta. Utánakeresgéltem, olyan 3000-5000 körül árulják ezeket a fajta tv-ket. :) Nyilván bosszantó, de hát most mit tegyen az ember. :D
17. siss27 (válaszként erre: 16. - 82eae0fd3e)
2014. dec. 26. 14:34
:D Azt hittem többről van szó.Akkor mondhatjuk úgy is,hogy ahhoz képest még olcsón megúszta.
16. 82eae0fd3e (válaszként erre: 15. - Siss27)
2014. dec. 26. 14:24
Jaj, nem kell ezt a hölgyet sem félteni, nem kicsi pénzű, csak nagyon a fogához veri a garast. Van ennek pénze dögivel, ha most a zsebébe nyúlna kb 3 lcd tv-t tudna venni készpénzzel. Úgyhogy nem kell félteni. :) Csak át szokott botorkálni hozzánk, aztán jött most is, hogy képzeljem el, mi történt. Amúgy bírom a hölgyikét, mert egyébként jó fej, azért is jutott eszembe, hogy mondom itt utánaérdeklődöm,hátha van valami esélye a dolognak. 5000Ft az egész, mert amúgy ez nem olyan őrületes összeg, pláne nem neki, ilyen-olyan csicsákra többet költ 1 héten. :) De akkor látom ezt fújhatja. :)
15. siss27 (válaszként erre: 14. - 82eae0fd3e)
2014. dec. 26. 14:18

Az valószínűleg sose derül ki,hogy vajon igazat mond-e.

Ha igen,akkor meg egyszerűen pech az egész.Végülis van olyan akár az ember saját háztartásában is,hogy az előbb még jó volt,aztán meg már nem.Bár érdekes,hogy pár óra után már nem jó.

Lehet rossz,véletlen egybeesés.

Kár,bosszantó.Ráadásul pl egy kicsi pénzű embernek ez akkor is kiadás,a semmiért.Car dolog az biztos.

2014. dec. 26. 14:04
Na, hát az előbb kérdeztem meg a szomszéd hölgyet, hogy mit sikerült intéznie ezzel az "úrral" és pontosan azt mondta, hogy ha tegnap működött, akkor ma mi baja történhetett? És hogy sajnálja, mert nála sem volt baja a tv-nek. Azért adta el, mert a fia karácsonyra vett neki egy újat, ami most van divatban, egyébként nem adta volna el. Akkor most már semmilyen módon nem tudja visszaszerezni a pénzét? Bár mondjuk ha a koma igazat mond, akkor én sem tudom, hogy mi lett a tv-vel. Pedig nem az a 100 éves.
13. siss27
2014. dec. 26. 13:58

Abban az esetben tudná visszaszerezni,ha az eladónak megszólalna a lelkiismerete.(ami nem fog) Mert több mint valószínű,hogy a tévé már akkor hibás volt mikor eladta.Hát az ilyen meg kapja be.

Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni.Az ilyen vásárlások annyira a jóindulaton múlnak.Sajnos sok ember van,akit ez nem érdekel.Szemrebbenés nélkül átver másokat.

12. Loretta30 (válaszként erre: 8. - Marlenka70)
2014. dec. 26. 13:58
Jaja,mar tervezzuk csak meg nem volt ra idom,de koszi a megerositest ;)
2014. dec. 26. 13:57

Csak újonnan, garancia-jeggyel vásárolt műszaki cikkeknél van lehetőség reklamálni.

Használt cikkek esetében, különösen, hogy az első nap még működött is, szóval reklamációnak helye nincs!


Ha te lennél az eladó helyében, nyugodtan mondhatnád, hogy ki tudja, mi mindent csináltak vele, és azért nem működik... ha akkor jó volt, amikor elvitték, azóta bármi is történhetett...


szóval bukta

2014. dec. 26. 13:56
Sokmindent vettem már használtan eddig nem fürödtem be velük, mondjuk műszaki cikket soha. Ülőgarnitúrát adtam is vettem is nem volt gond.
2014. dec. 26. 13:56
Velunk egyik elado sem allt szoba,hisz nalunk jottek elo a problemak,de nekedeg szerencsed lehet. Mi egyszrr eladtunk szamitogephezz alkatreszt 10ezerert,ami allitolag nem mukodott,mi siman visszavettuk aztan eladtuk masnak akinel meg mindig megy semmi baja. Ilyen is van de sztem nem jellemzo.
8. marlenka70 (válaszként erre: 5. - Loretta30)
2014. dec. 26. 13:54
Vidd el telefonoshoz, nem értek hozzá de valamit kiütnek vagy valami ilyesmi és használható lesz.
2014. dec. 26. 13:51
Nem fogja visszavenni, ez a használt cikkek vásárlásánál előfordul.Ezt a pénzt bebukta.
2014. dec. 26. 13:50
Ilyenkor nincs az, mint a kocsiknál, hogy ha x időn belül jelentkezik valami hiba, akkor köteles visszavenni?
2014. dec. 26. 13:50
Mi telefonnal jartunk igy. Azt nyilvan olcson megvettek reszletre aztan nen fizettek ki vagy bejelentettek hogy elloptak erre a szolgaltato letiltotta az imei szamat. Igy van egy 30 ezres okostelefonunk,amit 20 ert vettunk es 10et sem er,hisz nem talal szolgaltatot es netet sem hiaba teszunk bele sim kartyat . Szamologepnek jo. ;(. A masik hogy butort sem veszunk tobbet kez alol,hasznaltan, mert azual is szivtunk mar,nem is kicsit.
2014. dec. 26. 13:42
Tutira bukta!
2014. dec. 26. 13:42
Tehát minden az eladó jó szándékán múlik. És ha nem veszi vissza, akkor van mit tenni?
2014. dec. 26. 13:40
Én megpróbálnám visszavinni a készüléket és elmondanám,hogy csak egy napig működött.Visszavenni nem köteles,hiszen az első nap még működőképes volt,tehát üzemképes tv-t adott el.Ettől függetlenül még visszaveheti.
2014. dec. 26. 13:26
Olyat szeretnék kérdezni, hogy ha magánszemélytől vásárlok egy használt tv-t, ami elmondás alapján működik, majd másnap kiderül, hogy nem kapcsol be, akkor köteles visszavenni a tv-t? Első nap működött, mikor vásárolva lett, de másnap már nem lehetett bekapcsolni. A szomszéd hölgy üzletelte egy emberrel a tv-t, eszébe sem jutott, hogy helyben kipróbálja, csak örült, hogy olcsón tudott venni egyet. Ezt bukta akkor vagy vissza tudja szerezni a pénzét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook