Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kevesebb :( fórum

Kevesebb :( (beszélgetős fórum)


11. Jasmine24 (válaszként erre: 10. - Lady Danii)
2010. dec. 2. 14:20

De legalabb nem vagy egyedul, az is valami. Sok embernek egyedul kell ilyen dolgokkal megkozdenie.

Ez is lehet egy kiidulo pont pozitivumnak.


Amugy tortent valami ami miatt kevesebbnek erzed magad?

10. Lady Danii (válaszként erre: 9. - Jasmine24)
2010. dec. 2. 14:14
Van és próbál is segíteni, de ehhez ő "kevés".
9. Jasmine24 (válaszként erre: 5. - Lady Danii)
2010. dec. 2. 13:54
Nem tudom hogy jelenleg parkapcsolatban elsz-e, de ha nincsen megfelelo partnered, aki biztat es oszinte lehetsz vele, akkor nehez dolgod lesz.
2010. dec. 2. 13:48
És akár 1-2 alkalom is elég, nem kell hosszú hónapos kezelésekre gondolni.
2010. dec. 2. 13:47
Lady!Szerintem érdemes lenne elmenned egy kineziológushoz, ő különböző oldási technikákkal biztos tudna a helyzeten javítani.Saját tapasztalat.
2010. dec. 2. 13:33

Eleinte nekem is kevés önbizalmam volt. Aztán jöttek a sikerélmények, na attól úgy megnőtt az egom, hogy nem győztem visszavenni magamból.


Sikerélmény...ez a titka.

De azért tenni kell, nem repül a szádba..

5. Lady Danii (válaszként erre: 2. - Dr.Barna)
2010. dec. 2. 13:33

Nem külsőleg, inkább belsőleg.

Munka, párkapcsolat. Úgy érzem bármennyire is szeretnék dolgokat nem tudok teljes "vállszélességgel" odaállni. Ezzel meg is tévesztek embereket, mert ők csak annyit látnak, hogy nem érdekel a dolog pedig ez nem így van csak nem tudom kimutatni és tettekben bizonyítani azt amit érzek amit szeretnék. :(

4. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Lady Danii)
2010. dec. 2. 13:32

Szerintem nagyon fontos, hogy soha ne hasonlithassuk magunkat mashoz, ami tudom nagyon nehez, hiszen az ember lepten nyomon szinte megteszi.

Probalj meg tobbet foglalkozni magaddal, lasd kivulrol a dolgokat, keresd meg azt amiben jo vagy es azt probald megjobban erositeni. Most pl hobbyra vagy munkara gondolok, esetleg tanulas. Amitol sikerelmenyed lesz es hidd el elobb utobb megfordul a kocka.

2010. dec. 2. 13:28
Én is így voltam nagyon sokáig, de aztán elkezdtem tudatosan a pozitív gondolkodást és mára sokat javult a helyzet..:)
2010. dec. 2. 13:25
Szia Lady!Miben érzed magad kevesebbnek? Kinézet? Munka terén?
2010. dec. 2. 13:15

Érezted magad kevesebbnek más emberektől? :(

De nem átmenetileg, hanem tartósan. Mert ezt érzem nagyon régóta. Az eszemmel tudom, hogy nem jobb nem különb, de mintha másnak könnyebben összejönnének a dolgok. Nincs önbizalmam nagyon sok esetben és az utóbbi időben még azt is megkérdőjelezem amit tudtam.

Szeretnék valami kapaszkodót, hogy kimásszak ebből a gödörből. Hogy tudnám magamból kihozni a maximumot? Illetve legyőzni a vélt- valós félelmeimet? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook