Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kevés a szex a házasságban. Ti mit tennétek? fórum

Kevés a szex a házasságban. Ti mit tennétek? (beszélgetős fórum)


1 2
48. libikóka (válaszként erre: 46. - F.frezia)
2021. aug. 11. 21:30
Kitartást:))Drukkolok!
2021. aug. 11. 21:03
Amúgy a kérdésre a válasz: megoldanám magamnak.
46. f.frezia (válaszként erre: 45. - Libikóka)
2021. aug. 11. 21:01

És miután felismeri, hogy egészségügyi probléma van, sajnos onnantól se egy csettintés, mire megoldódik.

Én 1,5 éve ebben vagyok :( az értékeim egyre rosszabbak, gyógyszerváltások, kontroll kontroll hátán, mellékhatások, stb. Talán a mostani hatásos lesz, majd kiderül.

És addig bízom a férjemben, hogy kitart mellettem lelkileg.

45. libikóka (válaszként erre: 43. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 11. 13:15

Írtam hogy nem szólok bele jobban,,,de a válasz azért illendő:))

Az írásod első része (bár nem kizárt)de olyan feltételezések sorozata , amibe én nem ártakozom bele.


A második része az ,hogy egy másik nő belül hogyan működik,,,még nőként sem vállalkoznék rá megmondani.Gyakran a hétköznapok elsodorják az embert ,,,nem szalad rögtön orvoshoz,,,,és tegyük fel,,hogy közelít egy klimax, előbb el kell fogadni ,felismerni hogy gond van,,,akár kapcsolati ,,akár egészségügyi probléma van,,és ez általában nem egy csettintésre megy.

44. Bichi (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 12:49

Szerintem több dolog lehet.

Az egyik, hogy nem ismered a szeretetnyelvét, és neki a szóbeli dicséret pont nem jelent semmit, sokan vagyunk ezzel így. Én ezzel kezdeném, remélhetőleg az 5 szeretetnyelvből 26 év után ki tudod választani az övét.

A másik, bár gondolom ez egy férfinek nem hangzik jól, de a legtöbbnek fogalma nincs az anatómiáról, szóval én utánanéznék, hogy mi is jó a nőnek (hacsak nem vagy 100% biztos, hogy minden maximálisan jó neki).

A harmadik meg a rutin, na az ennyi idő után durván belerondít a dologban, ha a férfi mindig ugyanott, ugyanúgy akarja...

És bizony ott van az is, hogy egy bizonyos kor felett a nők mindenek, csak nem elégedettek a testükkel, sokan már nagyon világosban nem akarják inkább...

Szóval rengeteg dolog lehet, ami segít, de csak akkor ha neki nincs más, akivel viszont akarja, vagy ami miatt nem akarja...

43. 71ddaa07fa (válaszként erre: 38. - Libikóka)
2021. aug. 11. 11:35

Akkor vigyük tovább a vezérfonalat. Én mint kívülálló, megkérdezném az asszonyt, mi váltotta ezt ki belőle? Esetleg a férj, nem lett-e valami miatt igénytelen, ami miatt nem akar hozzá közeledni?

A huszon x év alatt ráunt arra, hogy nem tudta a férfi normálisan kielégíteni, a megjátszott orgazmusokból most lett elege.

Van valakije, aki miatt hanyagolja a férjét.


Mert lehet hormonális probléma, de szerintem ezt a nő is érezné, mert nem csak a szex iránti vágya változna, hanem több dolog a szervezetében, ami számára is feltűnne. Akkor pedig szerintem ő is lépne.

Mert, ha én érzem, hogy elkezd hullani a hajam, izzadni a lábam, ami sosem szokott és mondjuk a szexet is kevésbé kívánnám, mióta az előző két tünet megjelent, magam indulnék orvoshoz. Nem hiszem, hogy egy normálisan gondolkodó hölgy másként tenne.

42. f4a78d5604 (válaszként erre: 41. - Timycat)
2021. aug. 11. 11:32
Biztos így van, mert én minden nap csinálom, ha nincs is kivel, magamnak.
41. timycat (válaszként erre: 40. - F4a78d5604)
2021. aug. 11. 11:29
Van egy 70+os ismerősöm aki szerint annyi a titok, hogy nem szabad abbahagyni, mert nagyon könnyű leszokni a szexről. De ha nem hagyod hogy lassan kikopjon, ha folyamatosan az életed része akkor menni is, meg hiányozni is fog.
2021. aug. 11. 11:24
Én már a 60-hoz közelítek, de nemhogy csökkenne a potenciálom, hanem egyre jobban kívánom. Nem egyszerű összeegyeztetni az igényeket, ha egy nő 50 felett a változó kor miatt nem kívánja annyiszor. Nem tudom mi a jó megoldás erre.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 11. 11:22
A 3. és a 4. verzió teljesen kizárt.
38. libikóka (válaszként erre: 36. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 11. 11:21
Nem:))Mert ráveszi az asszonykát ,,hogy menjen el dokihoz,,megnézetni ahogy már többen írták hormonok,,vérkép,,,,amit lehet ...és egyetértek NomNom írásával 31.NA tényleg ez volt az utsó ,,, csak mielőtt még Fi szótfogadna a férfitársnak és venne egy 100 hektáros birodalmat,,:))
37. timycat (válaszként erre: 36. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 11. 11:14

Kihagytad hogy megoldják egymás között és újra találkoznak az igények.


Én már csak ilyen optimista vagyok.

36. 71ddaa07fa (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 11:08

Én elmondom neked mások hogyan oldják meg.


1.) Belenyugszik, hogy ez van nincs mit tenni. Ismét napi tevékenységé válik a maszturbáció, mint a serdülő korában.


2.) Belenyugszik és keres magának olyan tevékenységet ami után szexuális életet élni nem is lenne ideje. Vesz egy földet és ott tölti a szabadideje nagy részét, vagy felkészül egy maratonira, és örül, ha ágyat lát mikor hazaér és lefeküdhet.


3.) Nem nyugszik bele és a net, vagy a személyes kapcsolatok segítsége révén keres egy szexpartnert. Az asszonnyal vagy férjjel pedig úgy élnek, mint két barát.


4.) Nem nyugszik bele, hanem közli a férjjel vagy a feleséggel, hogy drágám nekem ez így nem jó ezért elválok és keresek magamnak egy olyan embert, aki naponta, de legalább két naponta megdugható, vagy megdug. Mert nekem erre van szükségem.


Azt hiszem minden lehetséges verziót felsoroltam.

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Libikóka)
2021. aug. 11. 11:08
Ahogy írtam meg sem fordult a fejembe a dolog. De teljesen tanácstalan vagyok. Nem vagyok telhetetlen nem napi együttlétekre gondoltam " bár eltudnám viselni" heti 1-2 alkalommal már boldogabb lenék.
2021. aug. 11. 11:03
Meghoznám a kedvét.
33. libikóka (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 11:02
Igazából nem:)))De nem is ez a lényeg. AZt írtad baráti körből többen,,,ajánlották hogy lépj félre,,,,,nos ezek nem barátok!!!Barát nem ajánl ilyet? Vagy de??
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Libikóka)
2021. aug. 11. 10:55
Gondolom a legjobb barátnőiddel te is megosztod a gondjaidat, persze csak ha teljes mértékig meg bízol benne.
31. NomNom (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 10:54

Volt hasonló gond, de mivel én változtatni akartam ezen, így az "éves közben jön meg az étvágy" módszert alkalmaztam. Nem állítom, hogy mindig működik, de többnyire igen. És azt sem akarom, hogy emiatt keressen a férjem mást.


Ha nincs is változó korban, lehet hogy a hormonok már rosszalkodnak.

30. libikóka (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 10:50

Tényleg utoljára!Nem volt szimpatikus amit írtam:)Nem baj, mások vagyunk máshogy állunk hozzá:)


De kibeszélni olyanokkal akik ismerik is ráadásul,,,na az gáz!!!!!

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - NomNom)
2021. aug. 11. 10:50
Még nincs változó korban. Igen sok mindennel próbálkoztam már be ki fogytam az ötletekből. Ezért is fordultam hozzátok, hogy ti női szemmel látjátok a dolgokat, esetleg nálatok is volt hasonló gond és azt miként sikerült meg oldani.
28. libikóka (válaszként erre: 23. - Fisica)
2021. aug. 11. 10:44
Utoljára csak annyit,, a szex csak abból áll hogy d.gunk egyet és kész? Mert szerintem természetes és jóleső, néha csak elfogadni, és csak adni is. Nem valami önfeláldozó muszáj gesztus,,és igen átmenetileg segíthet,,Addíg mindenképp míg FI feleségénél nem renderződnek a dolgok ,,pl elmegy dokihoz és nézet pl hormonok stb.
27. 71ddaa07fa (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 10:39
Popeynek az alkarja a sok spenóttól nőtt meg, nem pedig azért, mer tekert néha egyet a brácsán.
26. d4fd7bb1a9 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 10:34
Úgy fogadd el, ahogy van. :)
25. NomNom (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 10:33

Mindenre amit írtunk azt mondod próbáltad, nem jött be.

Mit lehet még tenni? Esetleg arra nem lehet rábeszélni még, hogy nőgyógyásszal konzultáljon? Lehet a háttérben kis hormonális borulás is. Volt már változó korban?

Ezt látom már kérdezték de nem látok rá választ. Azért az sok nőt megborít.

2021. aug. 11. 10:30
A baráti körben többen ajánlották, hogy lépjek félre. De ezt nem akarom, nem lenne tisztességes.
23. Fisica (válaszként erre: 21. - Libikóka)
2021. aug. 11. 09:32
De ezen a kedveskedés nem fog segíteni.
22. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 09:21
Magyarán nem muszáj szexelni, de azért lesz***hatna? 😀
21. libikóka (válaszként erre: 17. - Fisica)
2021. aug. 11. 09:20

Ezt meg is értem,,ha nincs hozzá kedv ne eröltesd.

DE itt nem arról van szó hogy ,,,,MA nincs hozzá kedvem,,,,,hanem teljesen szétcsúsztak az igények és ezt kellene valahogy áthidalni.

Vagy nézni hogy kínlódik a másik és kerül ide ilyen kérdéssel,,,igen az sokkal jobb,,,Nem arra gondoltam hogy tartsd oda akkor is ha nem akarod,,,de ha már magyarázni kell akkor hagyjuk.

20. NomNom (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 09:05
Ja értem:/
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Ba7da9cfc0)
2021. aug. 11. 09:01
Szinte napi szinten mennek az üzik, higy szeretem, szóba is szoktam dicsérni illetve incselkedni. Virágot és hasonlókat azt nem szoktam. De szinte mindig éreztetem vele hogy szeretem és tetszik.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook