Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kétségek között fórum

Kétségek között (beszélgetős fórum)


12. Tyna02
2015. ápr. 24. 08:52
Szerintetek normàlis dolog, hogy vetèlès utàn 3 napig vèretzem csak? Ennyi idő alatt ki tud ürülni a szervezet ?
11. Tyna02
2015. ápr. 22. 18:47
Sajnos igen. Tegnap is ès ma is voltam ultrahangon.Maradt mèg bent szövetmaradvàny ,de vèrzèkeny vagyok egyenlőre nem merik műszeresen befejezni. Pènteken ès jövőhèten ismèt megnèzik akkor döntik el, hogy mikor műtenek. Nagyon rossz èrzès :(
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Tyna02)
2015. ápr. 22. 18:36
Sajnálom :( Biztos, hogy elment?.. nem akarok reményt kelteni, de megesett, hogy vérzett valaki és a baba megmaradt .
2015. ápr. 22. 18:14
Hètfőn töltöttem be a 7 hetet ,de tegnap reggel elment :'(
2015. ápr. 14. 16:57
Akkor valószínű, hogy terhes vagy. Legalábbis én ezt mondom. De ha ennyire izgulsz és szorongsz az nem tesz jót, sem neked sem a babának. Mi lesz még később? Nyugi.
2015. ápr. 14. 16:40
Vettem ma mèg egy tesztet ami sokkal èrzèkenyebb,nagyon halvànyan ,de van màsodig csík. Nègy hónapja elvetèltem ezèrt jobban fèlek nehogy megint elmenjen a bèbi . Első teszt pozitív volt aztàn 2 negatív most megint pozitív. Èrthetetlen ...
2015. ápr. 14. 13:02
Szia!Nekem 2 gyerekem van.Az elsőnel 8 napos késésnél csináltam tesztet egyből pozítív lett.A kicsinél 6 napja késett mikor a tesztet megcsináltam nála is egyből pozitiv lett.Az is biztos hogy nem mindegy hány napos a ciklusod.Nekem 26.
5. Tyna02 (válaszként erre: 4. - Anihorgol)
2015. ápr. 14. 10:35

Köszönöm :)

Igyekszem az lenni és türelemmel várni a következő vizsgálatot.

2015. ápr. 14. 10:11
Tudom,hogy szörnyű a bizonytalanság,de azontúl,hogy vársz mást nem tehetsz... :( 12napos késésnél illene erős +at tesztelni,de ha nem félidőben lettél pl,terhes akkor ugye ez sem törvényszerű. Gondolkofj pozítívan. Szorítok!
3. Tyna02 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. ápr. 14. 09:33

Ezek szerint azóta már pozitív ?

Mennyi idős terhességet képes kimutatni a teszt?

Létezik, hogy pozitív után negatív legyen?

Van olyan , hogy sajnos nem lesz belőle bébi, ha ez így van akkor kilökődik. Honnan fogom tudni? Vérzés nincs szerencsére. Jövőhét szerdán kell visszamennem és ez a bizonytalanság szörnyű :(

2015. ápr. 14. 09:10

Gondolom ha azt mondom, hogy nekem a mellem elviselhetetlenül fájt, de a teszt még negatív volt, az neked nem segítség.

Miben tudnánk segíteni?

2015. ápr. 14. 09:01

Sziasztok :)


Nagyon el vagyok keseredve remélem Ti tudtok segíteni egy picit.

12 napja késik volt egy nagyon nagyon halvány pozitív tesztem utána három negatív. Nem egyforma tesztek voltak és most reggel negatív volt.

Pénteken voltam dokinál az ultragang szerint a méh üregében van egy 3,5 mm-es folyadékkal teli képlet. Ami terhességre utal, de akkor miért lett negatív a teszt?

Járt már így valaki?

Köszönöm a válaszokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook