Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kétségbe esetten keresem a boldogságot de... fórum

Kétségbe esetten keresem a boldogságot de... (beszélgetős fórum)


23. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 15. - 8c40921157)
2013. júl. 24. 20:49

Köszi!


Nagyon jó kis film!

22. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Lugas)
2013. júl. 23. 19:11
És miért baj, ha a csiklód is izgatod vagy ő izgatja?
21. 18e79e1970 (válaszként erre: 20. - F758a7200f)
2013. júl. 23. 18:07
:D
20. f758a7200f (válaszként erre: 19. - 18e79e1970)
2013. júl. 23. 17:20

Egy ido utan?? Ha szamit az elvezet, akkor minel hamarabb!;)


Maskulonben csak egymas erogen zonainak kolcsonos bizergalasarol beszelunk...

19. 18e79e1970 (válaszként erre: 11. - F758a7200f)
2013. júl. 23. 17:13
Hát pedig ha jó a szex nehéz csendben maradni. Muszáj levetkőzni a gátlásokat egy idő után, bármiről is legyen szó.
18. ittmost (válaszként erre: 16. - Lugas)
2013. júl. 23. 16:14

"nem bírja tovább"-ezzel gondolom,azt mondod,hogy elsülés következik.

Hát akkor még az előtt,hogy az elsülés közelébe jutna,szórakoztasson el téged a kezével vagy a szájával a te orgazmusodig.

17. ittmost (válaszként erre: 16. - Lugas)
2013. júl. 23. 16:13
nem volna sokkal egyszerűbb,ha az ő kezébe adnád a csiklódat,és akkor lenne orgazmus is, neki pedig meglenne az az érzése,hogy ő csinálta?
16. Lugas
2013. júl. 23. 15:24
Igazából érzelmileg visel meg, mert ő nagyon kedves, a tenyerén hordoz és amikor csalódás éri, vagy már nem bírja tovább, mert olyan is van ( nem 3 perces párom van) látom a szemében az elkeseredettséget, én pedig hiába csitítom, vagy nyugtatom, csak magát okolja. Ez nagyon bánt. Annyiszor próbálom neki elmagyarázni hogy nem tehet róla, vannak problémáim, vagy próbálok neki segíteni, és már amikor orgazmusom van, abban is kételkedik, mintha csak őt akarnám ezzel védeni, és arra gondoltam megosztom itt veletek, hátha valaki járt már hasonló cipőben, és hogy ki tudott e ebből a gödörből mászni, mert én hiába beszélem meg vele, valahogy nem tud nekem igazat adni, és továbbra is rombolja az önbizalmát.
15. 8c40921157 (válaszként erre: 12. - Incó)
2013. júl. 23. 15:15

Minden orgazmus csiklóból indul!

Ezt sajnos afrikai nők is tudják már ősidők óta, nem véletlenül csonkítják meg a lányokat.


Ezt mindenki fegyelmébe ajánlom:

[link]

14. andi6020 (válaszként erre: 1. - Lugas)
2013. júl. 23. 15:09

Örülj neki, hogy egyáltalán képes vagy az orgazmusra. :)


Nincs hiba.

Amúgy meg majd egyre jobban összecsiszolódtok.

13. Incó
2013. júl. 23. 14:58
12. Incó (válaszként erre: 10. - 8c40921157)
2013. júl. 23. 14:54
Jelzem Neked, hogy még a biológusok és a szexológusopk sem tudják, igazán hol az orgazmus gyökere. Sokan állítják, hogy nincs is G pont, hanem a hüvelyi orgazmus is a csiklóból indul...
11. f758a7200f (válaszként erre: 3. - 18e79e1970)
2013. júl. 23. 14:41
Hát nem tudom, de nekem magas, hogy ha a fórumindító már azt is cikinek tartja, hogy megérintse magát a párja előtt szex közben, akkor nem fogja-e még cikibbnek tartani azt, hogy esetleg egy hüvelyi orgazmus közben nagyobbat nyög vagy hasonlók, már bocs, de nekem ez az egész olyan tiniszexes.... Amikor még mindenki fél kimutatni, megmutatni, mit szeret, mitől élvez, annyira gátlásos, hogy mit is gondol róla a másik.
10. 8c40921157 (válaszként erre: 5. - Nbandus)
2013. júl. 23. 14:09

Ez vitatnám, mert igenis! Minden nő képes hüvelyi orgazmusra!!!


[link]

9. Mézes-Krémes (válaszként erre: 7. - F49b154b31)
2013. júl. 23. 14:07
:DDD Ez nagyon jó. Igazat adok neked. :)
2013. júl. 23. 14:07

Szia!


paplicsnak teljesen igaza van. A női orgazmus eléggé összetett dolog és csak is akkor fogod tudni átélni, ha el engeded magad és nem stresszelsz azon, hogy lesz-e, mert ugye agyban dől el.

Fontos, hogy legyen elég időtök egymásra..ez nagyon fontos. Próbálj közben valami szépre gondolni, vagy kívülről látni magatokat ahogyan csináljátok, mikor pedig egyedül vagy, jó lenne ha megtudnád magadon, hogy mi a jó neked, mert akkor a Párodnak is megtudod mutatni, hol jó neked.

2013-ban a prűdség szégyen nem a jó kiadós..:-) sok sikert és bízok benne, hamarosan átéled te is a gyönyört!

7. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Lugas)
2013. júl. 23. 14:01
Nem te vagy az egyetlen aki csak csiklóval tud orgazmust elérni. Teljes értékű szexuális életet lehet így élni. Javaslom a barátodnak hogy tanuljon meg úgy istenigazából nyalni, ő is élvezni fogja!
6. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Lugas)
2013. júl. 23. 13:59
miert kellene, hogy hianyozzon az orgazmus? nem az a lenyeg, hogy milyen modon eritek el :) nekem az nem tunik igazi szerelemnek, amit az orgazmus hataroz meg, es bocsanat, de ilyen butan, hogy jaj, az milyen 'ciki', ha csak igy vagy ugy erem el
2013. júl. 23. 13:56
Nem minden nő képes hüvelyi orgazmusra. Örülj neki, hogy csiklón keresztül képes vagy rá. Emiatt szerintem felesleges stresszelned, vannak olyan pozíciók, technikák, amikkel a csiklódat is impulzus éri, így elmehetsz aktus közben is.
2013. júl. 23. 13:56
Nem baj az, ha csak úgy sikerül, ha valamelyikőtök izgatja a csiklód, azt is lehet "erőltetés" nélkül csinálni.:)
3. 18e79e1970 (válaszként erre: 1. - Lugas)
2013. júl. 23. 13:56

Szia!


Szerintem is nagyjából ez a helyzet: tudat alatt blokkolod magad, ami érhető is valahol.

Nekem is volt ez probléma. Volt több férfi-fiú is akivel intim kapcsolatba kerültem, de egyikkel sem volt orgazmusom, még csak a közelében sem jártam - és igen, lehet így élvezni, de csak addig szerintem, amíg át nem éled, milyen egy rendes szeretkezéssel társuló orgazmus.

Szerintem akkor nekem is az agyam blokkolt. Az egyiknek tudtam, hogy barátnője van (azzal hitegetett, hogy már vége van, mosolyszünet, stb), a másik...hát, az sem volt kutya. Sem a harmadik. Addig amíg a páromat meg nem ismertem. Akivel nem azon kattogott az agyam,hogy úristen, van neki valakije, én meg itt hentergek, hanem azon, hogy szeretjük egymást, ő az én párom.... Őszintén szólva, amikor először szeretkeztünk én lepődtem meg a legjobban, hogy orgazmusom volt. Hüvelyi orgazmus. Azóta is az van, nem kell, hogy a csiklómat izgassa. Szóval amit tanácsolni tudok: oldd fel magadban azokat a gátakat, amik blokkolnak téged.

2013. júl. 23. 13:52

Szia!

Nem lehet,hogy a tested nem lazul el annyira,az agyad meg közben folyamatosan azon pörög,hogy orgazmust akar,és ezért nem sikerül?Mert a vágy benned meg van utána,de valami mégis meggátolja.

2013. júl. 23. 13:47
Lassan fél éve, hogy ő a párom. Az első igazán komolynak ígérkező kapcsolatom és mind ketten szeretnénk ha egyben az utolsó is maradna. Természetesen nem lehet minden könnyű, közénk áll 200 km, amiért van, hogy csak havonta látjuk egymást, de néha sikerül hetente is összehozni egy hosszú hétvégi találkát. Igazából nem éreztem problémának, de már kezd zavarni, ami pedig a legjobban elszomorít, hogy a Kedvest is bántja, hogy nekem nincs orgazmusom. Persze, anélkül is lehet élvezni, én pedig anélkül is élvezem, de néha talán hiányzik az orgazmus. Sokszor érzem azt, hogy erőlködök én is vagy mindketten, hogy összehozzuk és tudom, hogy így nem működhet. Csak úgy sikerül, ha a csiklóm is izgatom közben és én ezt már olyan erőltetésnek érzem. Annyira zavar, nem tudom, hogy mit tehetnénk, már gondoltam annyi mindenre, hogy én ilyen nehéz eset vagyok, vagy a mindennapi stressz teszi tönkre az élményt, tudat alatt van baj, vagy nem fogadnám el magam, nem tudom, félek, hogy valahol megrontja a kapcsolatunkat. Semmiért nem hagynám el, megcsalni sem lennék képes és nem is akarom. Csak töröm magam, vajon hol a hiba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook