Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
3455. libikóka (válaszként erre: 3451. - Domby)
2020. máj. 5. 23:31
Ja! még annyi jutott ilyen későn az eszembe hogy a folyadékra ügyelj !! igyál sokat :))
3454. libikóka (válaszként erre: 3449. - Domby)
2020. máj. 5. 23:09

Hali Dombi:)Én is eléggé kibuktam amikor 20 napig állt a dolog,és most sem moccan már kb 1 hete.DE én is csak arra ösztönözlek tarts ki ,van aki hamarabb ereszti el a kilókat van aki később.

És máskor ne emészd magad hanem gyere és írd ki magadból,ha megy ,ha nem! Persze ha akarod:)))és abból amit írtál az jön le h. jól csinálod :)))

3453. Ákom-bacon (válaszként erre: 3451. - Domby)
2020. máj. 5. 22:51
Nincs mit, ez így van! Annyit álltam én is így időnként, volt, hogy majdnem egy hónapig aztán hirtelen megindult! Nekem a 60 akárhányaknál kezdődött. Most is csak ácsorgok itt szerintem már nem leszek kevesebb. De én azért úgy érzem a zsírom az még megy lefele!
3452. Ákom-bacon (válaszként erre: 3444. - Vicanna)
2020. máj. 5. 22:46
Kedves Vicanna! Örülök, hogy újabb taggal bővültünk! Ha ahhoz volt elég bátorságod, hogy becsatlakozz a társaságunkba, akkor a ketotól se félj! Igen, hihetetlen hogy egyél zsírt hogy fogyni tudj, de emellett meg feladsz a szénhidráttal úgyhogy éhen nem halsz! Én is olyanokat eszek mint a Szamocav, mondjuk én nagyon szeretem a húst is. Ahogy belelendülsz egyre kreatívabb leszel, és rá fogsz jönni mi a kedvenced! Szóval harca fel a kilók ellen, csini leszel te még az esküvőre! Csak vigyázz az a menyasszony napja lesz, nem ér őt túlszarnyalni! 😉
3451. Domby (válaszként erre: 3450. - Ákom-bacon)
2020. máj. 5. 22:37
Valoszinuleg tenyleg, lehiggadok a hiszti helyett inkabb, es varok turelmesen :)) Koszi Àkom-bacon :)
3450. Ákom-bacon (válaszként erre: 3449. - Domby)
2020. máj. 5. 22:32
Igen, valószínű, hogy csak türelmetlen vagy! Ha keveset kell fogynod akkor amúgy is nehezen enged a szervezet! Csak tarts még ki, ilyenkor adják fel sokan, pedig hosszú távon kifizetődik.
3449. Domby
2020. máj. 5. 22:25

Helloka! latom, hogy mindenki orult energiakkal veti bele magat a fogyiba - ez eleg inspiralo am! :)


En csinalgatom, de nagyon lassan tortenik barmi is. A kaloria 1200 max, a feherje neha 70 g, a ch szuperalacsony (altalaban csak 15 g). Szigoruan merek es szamolok, megis nem latok nagy valtozast, valamint a feherjevel folyton bajban vagyok, mert szinte mindenben van, foleg a husban :)


Szerintetek turelmetlen vagyok vagy rosszul csinalok talan valamit? Az elso 3 kg ota nem tortenik semmi 😭 Ti biztosan okosabbak vagytok, hatha van valakinek tippje :)

3448. libikóka (válaszként erre: 3447. - Libikóka)
2020. máj. 5. 20:20

Írok itt össze vissza!!! frontos szeles időben zizi

vok:))

Helyesen :Hosszú évek óta tartó zabálás után.......

3447. libikóka (válaszként erre: 3444. - Vicanna)
2020. máj. 5. 20:08
Egyén függő ugyan ,de pl 1 hétvége után tudtam hogy ez a nyerő:)) meszűntek az éhség rohamok az éjjeli hűtőlátogatások,,,,, 2 hónapja ámulatban élek:))Persze már tudom miért és hogy van,de az emberben (az asszonyban meg pláne) mindig ott a kétely h.nekem nem fog bevállni!Nos (hosszú)évek óta tartó könnyebbség mikor nem kell állandóan ellenállni ,,,csak mert elég ami van:)) a kisebb kísértéseket meg ki lehet kerülni ,,,,vagy ha nem az sem tragédia csak folytatod tovább nincs ch nincs hízás:))
3446. szamocav (válaszként erre: 3444. - Vicanna)
2020. máj. 5. 19:40
Nézd meg!!! A legnagyobb lépést máris megtetted! A triumvirátusnak volt a legnagyonn szerepe abban, hogy anyakocává fejlődtem 😅
3445. szamocav (válaszként erre: 3439. - Libikóka)
2020. máj. 5. 19:35
Libikóka! Túlértékelsz 😘szerintem bárki más innen hasonlóan gondolkozik, vagyis csak a kollektív tudatunkat vetítettem ki 📢 de azért akkor is nagyon jól esnek a szavaid, nem beszélve arról, hogy mindig vidulok, ha átjön a mondanivalóm 😘
3444. Vicanna (válaszként erre: 3443. - Szamocav)
2020. máj. 5. 18:56

Köszönöm neked és Libikókának a biztatást! Időközben rájöttem, hogy nem olyan ijesztő ez. Talán! :-)

Tanulom a hogyant, mert ma már elhagytam a kötelező kenyér-rizs-tészta triumvirátust, de a lencsesaláta azért lecsúszott!

Már látom, hogy a legnehezebb a hüvelyesek kiiktatása lesz. Mindegy, ha beindul a beindul, akkor úgyis röpködni fogok és nem fog fájni!

3443. szamocav (válaszként erre: 3441. - Vicanna)
2020. máj. 5. 18:47

Na akkor most megnyugodhatsz, millió dolog van a húson kívül. Én ha belegondolok nem is eszek túl sok húst, bezzeg sajtot, tejfölt túrót azt igen. A majonéz is jó barátom 😃 sőt az elejétől kezdve sem vittem túlzásba.

Ahogy Libikóka mondta, sok főzelék, leves is van, amit elkészíthetsz.

Nekem a spenót a kedvencem, amit nem főzőtejszínnel, hanem a sütihez való tejszínnel készítek, mert az zsírosabb. Hozzá tükörtojás, és maximálisan elégedett vagyok 😃

A "valljuk be a tényeket"-nél pedig sokkal nehezebb szembenézni saját magaddal, mint nekünk elárulni. 😃 Tapasztalat 🙈 viszont másik oldalról, ha megteszed, veszett felszabadító érzés!

Nálunk is ha minden igaz, lesz augusztusban esküvő a családban. Van egy kis lila ruhám, megcélzom! Huhh.. ez izgalmas lesz 🤣🤣🤣

Ha bátorságot kell gyűjtened a vallomáshoz, kérj bebocsátást a naplómba... hidd el utána könnyebb lesz. Ha látod, hogy én honnan indultam, és nem csak a centi meg a kiló, hidd el tudni fogod, hogy simán megcsinálod 💪

3442. libikóka (válaszként erre: 3440. - Vicanna)
2020. máj. 5. 15:57
Szó nincs róla h. csak hús a fehérje,és ami azt illeti még az sem igen állja meg a helyét hogy aki ketózik az zsírt eszik zsírral:) Ha meg belejössz később már a zsírt is lehet csökkenteni vagy elrejteni jó kis ketokávéba(nagyon ajánlom ha kávés vagy)Fehérjék: tojás, sajtok, (sokféle) tejszín, tejföl ,halak ,zsíros joghurt,túró,(én ideveszem a gombát és az avokádót is,jobb minőségű felvágottak és igen húsok is ):)) és sok zöld:))
3441. Vicanna (válaszként erre: 3438. - Szamocav)
2020. máj. 5. 15:26

Nézegettem a honlapokat, angol sok van a témában, de a fehérjét szinte csak hússal biztosítja a ketó. Ettől én megkettyennék....egyszer beleálltam Dukan diétába, de már az első akadályt se vettem: 3 napig húúúús?! Másnap már letéptem mindenki fejét...

Holnap reggel (mert akkor barátibb :-))centizni is fogok, ha lesz bátorságom leírom Nektek :-O

Amúgy a próféta szóljon belőled, unokaöcsémék esküvője lett volna jun-ban, de a korona elsöpörte. Most nyár végében gondolkodnak és a hideg kiráz, mit veszek fel? Ha jól meggondolom, kaptam egy kis haladékot :-) :-) :-)

3440. Vicanna (válaszként erre: 3436. - Libikóka)
2020. máj. 5. 15:20

Köszönöm a dietetikust, visszaolvatam (és olvastam, és olvastam és....) és felmerült már itt! Most már csak a lányomat kell kivárni az online suliból, hogy hazatérjen, és akkor tudok én is youtubot nézni.

Összeírom, az nagyon jó ötlet!

3439. libikóka (válaszként erre: 3438. - Szamocav)
2020. máj. 5. 14:53
Már amikor reggel bekukkantottam még félkómásan ,arra gondoltam megírom,,,,, aztán csak néztem ki a fejemből,,,utána meg már összekellett kapni magam. Most már le kell írni,,: hát nem veszett el benned a költő:)) ha épp nem ketóznék akkor most mindenképp ki akarnám próbálni még akkor is ha lövésem sem lenne mi az:))és persze minden így van ahogy írtad:)))
3438. szamocav (válaszként erre: 3435. - Vicanna)
2020. máj. 5. 13:41

Szia Vicanna! Üdv közöttünk! Lám ilyen, amikor az elhatározás beérik 😃 a kiindulási pont elmélete nekem más volt, de az induló adatok rosszabbak voltak a tiédnél.

Gondolkodtam, hogy vajon milyen tanáccsal szolgálhatnék... igazából kaja fronton a többiek biztos, hogy több ötletet tudnak adni, mint én, de szívesen megosztom veled a tapasztalataimat 😃

Az első és legfontosabb számomra: a barátaim 😃 a csajok itt, a kávé tejszínnel, és a sajt 😃

Általában meghalni sincs időm, ezért magamra ritkán főzőcskézek külön. Viszem a vacsiból, amit lehet, vagy csinálok egy sajtos rántottát 😃

De! Te fogod eldönteni, de szerintem sokat segít, ha te is írsz. A kérdéseid, a kételyeid, a kiakadásaid, amikor egy ideig nem mozdul a mérleg, az örömöd a sikered, amit csak akarsz. 😃 hiszen szerintem ezt mindenki megtapasztalta már, a környezetünknek időnként sok, hogy a diétánk egy központi téma. 😃 nekünk viszont fontos 😃 magamból kiindulva, nekem nagyon jó érzés, hogy kölcsönösen meghallgatjuk, támogatjuk egymást. Sőt megkockáztatom, hogy az hogy itt vagyok, szerepet játszik abban, hogy már négy hónapja kitartok. A mostani élethelyzetemben könnyű lenne elnapolni a nekem le kell fogyjak projektet, viszont így hogy azt érzem, hogy a csapatba tartozok, sokkal könnyebb tartani magam a választott utamhoz. 😃

Ha elkezded, és velünk maradsz, szerintem simán meg lesz nyár végéig a célod! 😃

Szóval gyere csináld velünk, menetközben megtanulod!

3437. libikóka (válaszként erre: 3435. - Vicanna)
2020. máj. 5. 12:01

Azért Írok menüt is példaképp de ebben vannak nálam sokkal jobbak is,és magad rájössz hogy ki tudod alakítani magadnak ha megvettél pár főbb alapanyagot!

R:ketokávé,

E. sült oldalas Sali v,svanyú

V: 3 lágytojás +abonett(2)


E:Sajtos brokkoli natúrszelet

v: olajoshal abonett


E.rakott káp(rizs nélkül)

V:Majonézes hús_tojássaláta


kb ilyesmik de rengeteg varia van levesek, főzelékek és sok-sok finom husi,,,,,,,,Lényeg a lényeg CH 20 g alatt!!!!!!!

3436. libikóka (válaszként erre: 3435. - Vicanna)
2020. máj. 5. 11:37

Hali Vicanna:))Kezdj bele bátran :)) Pödör Novák Réka(dietetikus) Keto Heroes, Rácz András ,,YouTube ezeket nézegesd, ha még nem nézted,és hát a fórum olvass jól vissza( nem lehet eleget),Nemrég kezdten én is először lehet h. bonyisnak tűnik ,de nem az.Írd össze az ajánlott alapanyagokat ( ezekben a videókban mindent megtalálsz)

Írj bátran segítünk :)) GYere és fogyj velünk:))

3435. Vicanna
2020. máj. 5. 10:13

Sziasztok!

egy ideje már nézegetem a fórumot, de most eljött az ideje, hogy belevágjak. Legalábbis így érzem... reggel azt mondta a mérleg, hogy "Az egyikőtök szálljon le!" :-(

Elértem a sokadik lélektani határomat, és elegem lett. 162 cm és majd' 90 kg?! ne már! Itt már az sem mentség, hogy pm alulműködésem van!

Szóval minden biztatás, tipp, ötlet jól jönne, mert elég bonyesznek tűnik első látásra a ketó+max.1500 kcal. Pedig olyan jó lenne, ha nyár végre 7-el kezdődne a SZÁM...

Esetleg tud valaki olyan dietetikust, aki otthon van ketóban? Bár kezdetnek egy menüsor is jól jönne :-D

Szuperek vagytok, csak így tovább, akármi történik, hűséges olvasótok maradok!!!

3434. Ákom-bacon (válaszként erre: 3431. - Szamocav)
2020. máj. 5. 07:33
😍
3433. Ancsikancsesz (válaszként erre: 3432. - Szamocav)
2020. máj. 5. 06:45
Én meg azt tapasztalom, hogy egyáltalán nen kívánom az édeset. Vagy ha igen, jöhet egy koffeinmentes desszert kv. Na jó! 8 napja kezdtem... 😁
3432. szamocav (válaszként erre: 3431. - Szamocav)
2020. máj. 4. 22:18

Nem vagyok szkeptikus ember, csak ezzel nyomtam el a magamba vetett hitet, hogy megtudom-e csinálni.


És most vallok is: mostanában nagyon sűrűn nehéz ellenállnom a kísértésnek. Bár ha péntek baklava, szombat torta, vasárnap dunahullám... mindjárt megértőbb vagyok, hogy csorog a nyálam 🤣🤣 de isten bizony nem mertem hétvégén tiramisut csinálni, mert ott végleg eloszlott volna az ellenállásom 🤣🤣

Viszont ma jutott eszembe, hogy eredetileg egy almás háromszöggel akartam ünnepelni a 20 kg-t.. néztem, és meg se rezdített kicsit sem, így ezt kihagytam 😃

3431. szamocav (válaszként erre: 3430. - Ancsikancsesz)
2020. máj. 4. 22:13

Én abban hiszek, hogy a szépség belülről fakad 😃

Láttál, nem vagyok egy klasszikus értelemben vett szépség, még is van rajtam kívül más is, aki szépnek lát, vagy látott 20 kg-val korábban is 🤣🤣🤣 és nem csak a férjem, akinek az előtte-utána kép nyitotta fel a szemét, hogy nini asszonyka tényleg változott 🤣

Azért is csináltam meg képpel a naplót, mert gondoltam motiválhat mást is, nem beszélve arról, hogy itt aki itt van, nem egy idegen előtte utána képet lát, hanem valakiért akit egy kicsit ismer. Bevallom bennem ha előtte utána képet láttam, sokszor felmerült, hogy mire jó a photoshop 🤣

3430. Ancsikancsesz (válaszként erre: 3426. - Szamocav)
2020. máj. 4. 22:04

Megnéztelek, elolvastalak... Tényleg minden elismerésem! És nagyon tetszik, hogy szépnek láttad magad + 20 kilóval is. Na de most! Ilyenek kellenek nekünk!

👍🏿

3429. libikóka (válaszként erre: 3427. - Mil.hun)
2020. máj. 4. 18:04

Hali Mil.hun. Kezdőként még óvatos v.ok a segítséggel,de ahogy Szamóca írta több infó kell. Írjál !!


Bár hozzátenném ez az 5 kg másfél hét alatt nagyon sok,,,,,,, félre ne érts tök jó ha ha jól érzed magad,de lehet hogy a szervezeted visszavett emiatt,és idő kell míg elindul:) ez az amit nem tudunk ,,,,,

3428. szamocav (válaszként erre: 3427. - Mil.hun)
2020. máj. 4. 13:48
Szia Mil.hun. Üdv közöttünk. Az első kérdésem, hogy az azóta semmi, az mennyi időt takar? Mit és mennyit és mikor eszel? Ha ezeket elmondod, könnyebben tudunk segíteni!
3427. mil.hun
2020. máj. 4. 13:40
Sziasztok! Másodszorra futottam neki a ketogén étrendnek. Először óriási eredményt értem el, majd 30 kilót fogytam 7-8 hónap alatt. Aztán jött a boldog megelégedés, és persze a kilók, igaz lassan, de pár év alatt vissza is tértek. Most ismét belekezdtem és 1,5hét alatt leszaladt 5kiló. Azóta semmi. Ötletek,hogy mi lehet? Köszönöm.
3426. szamocav (válaszként erre: 3421. - Ákom-bacon)
2020. máj. 4. 07:42
Ákom-bacon! Minden szavad arany legyen!!! És úgy lesz! Egyszer az is eljön! 😃
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook