Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kétéves gyerek mellett melyik torna dvd-t ajánljátok? fórum

Kétéves gyerek mellett melyik torna dvd-t ajánljátok? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 11. 20:10
Fitti és Fetti - Meserobik
2009. dec. 3. 11:17

Közös jógázás!!

Bár nekem nincs babám, de ezt biztos csinálni fogom! Nagyon jó ötlet, mindenképp valósítsd meg!!

Google: baba-mama jóga

2009. okt. 21. 15:59
érdemi dolgot én sem tudok mellette csinálni, ezért főzök előző este (vagy hétvégén aztán megy a fagyasztóba), vasalást, takarítást csakugyan nem viszem túlzásba - de valamit csak csináltok azzal a gyerekkel, miért ne lehetne ez egy kis torna? már csak érdekesség gyanánt is, az enyémet a toronyépítés, szöszmötölés nem sokáig köti le, neki spec. mozoghatnékja van. Azt nem gondolom, hogy végigtornázzuk a videót egy szuszra és kifogástalanul:-))
2009. okt. 21. 10:33

Bocsi,csak zárójelben:én nem érek rá tornászni a pici mellett,mellette takarítok,főzök,vasalok,ide ugrok odaugrok stb...úgyhogy ennyi torna elég is.

Örülök,ha este lerakom a seggem.

Irigyellek titeket.

2009. okt. 20. 21:40
téged hagyna a gyerek?én nem tudok vele tornázni,mert nem hagy békén!:D
2009. okt. 20. 21:11
Mivel gyerek nélkül nincs időm (este már erőm) tornászni, arra gondoltam csinálhatnánk együtt. Olyanra gondoltam amitől nem marad vissza a fejlődésben - idegesítő hang, zene (techno szerűség kilőve) miatt stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook