Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Két tűz között fórum

Két tűz között (beszélgetős fórum)

11. ina87
2013. nov. 20. 22:43
Hozzd őket újra össze talán eltávolodtak egymástok mert hát egyik a feleségét a másik az édesanyát vesztete el és a gyász eltávolitota őket egymástol,beszélj velük hisz inkább ilyenkor kellene jobban támogatni egymást...
10. Mytusz
2013. nov. 20. 10:16
Szerintem meg jól teszed, hogy segíteni próbálsz. Lehet, hogy a testvéred így dolgozza fel a gyászt. Nem tud beszélgetni édesapáddal, és ez egy kis haragba is átfordult nála. Sajnos elmérgesedhet (szerintem),jó lenne minél többször összehozni a családot. Mondani könnyű, tudom.
2013. nov. 20. 08:24

Felnôtt emberek. Intézzék el egymás között.

Az persze nem baj, ha a "gyermek" felhívja az egedül maradt édesapját.

8. ájrin (válaszként erre: 4. - Boróka37)
2013. nov. 20. 07:47

Szia,

ne akard anyukád helyét átvenni, mert nem lehet. Te a gyereke maradtál apukádnak, és a testvére a bátyádnak/öcsédnek/hugodnak...

Nem kell igazságot tenned, felnőtt emberek, akik felelősek a sorsukért.

2013. nov. 20. 06:30

Tudni kellene, hogy fiú vagy lánytestvérről van szó, fontos lehet abból a szempontból, hogy miként kezeld a kérdést.

Nem tudsz közöttük igazat tenni, de próbálkozni kell, mert az élet rövid és visszafordíthatatlan lehet egy-egy ilyen családon belüli elszakadás.

6. ittmost (válaszként erre: 1. - Boróka37)
2013. nov. 20. 06:07

Ne szakadjon meg a szíved.Nem állsz 2 tűz között.Csak arról van szó,hogy ők nem képesek nyitni egymás felé.Majd megoldják,vagy nem.Neked ebbe nem is kéne beleszólnod,h ők beszélnek-e egymással.Lehet,h vmi oylan sérelem van köztük,aminek még ülepednie kell.Lehet,h tesód csak akkor hívja fel apádat,ha az megbetegszik.Igaziból akkor sem késő.

Csak azt ne hagyd,ha vmelyik esetleg a maga pártjára akar állítani a másikkal szemben. Mondd meg kerekperec,hogy te mindkettőjüket szereted,és tartani is akarod a kapcsolatot,és ne próbálkozzanak azzal,ha másik ellen hangolnak,mert azt nem viseled el.

5. Katinkaboszi (válaszként erre: 4. - Boróka37)
2013. nov. 19. 23:54

Talán sosem volt közöttük olyan jó a viszony, hogy hiányozna, ha netán anyukátok után megy?


Gondolom fiútestvéred van.

4. Boróka37 (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2013. nov. 19. 23:30

Erre mit mondott tesóm: Engem is annyi lenne felhívni........ Ingyen van.



Imádom Tesómat, nagyon, nagyon. De most elcseszte. Szerintem.


Én tudom nem figyelek annyi részletre, mint anyukám tudott, de próbálkozok.


Hogy tud úgy lefeküdni tesóm, hogy aznap nem beszélt az apjával, aki egyedül maradt?

3. forgatos (válaszként erre: 1. - Boróka37)
2013. nov. 19. 23:25
A közös pont a szeretet lesz. Mindkettőjüknek fontos édesanyátok, rá való tekintettel meg kell békíteni őket.
2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Boróka37)
2013. nov. 19. 23:22

A testvéred a gyereke apukátoknak, ha kell, most Ő hívja, hiszen míg ti az édesanyátokat, ő a párját, a szerelmét, élete asszonyát veszítette el, akit egy életre választott maga mellé, és aki szintén így döntött apukátokat illetően.


Most neki nagy szüksége van a kettőtök támogatására, mit lehet tudni, meddig adhatjátok meg neki.

2013. nov. 19. 23:11

Egy éve elvesztettük édesanyámat.


Nyilván ott áltam apám mellett, aki anyukámat gondozta hosszú évekig, velünk együtt.

Ott állok tesóm mellett, akit imádok.



De most édesapám és tesóm közé kerültem.


Mindkettő mondja a maga igazát, Mindkettőnek igaza van, de mégsem.

Nem hív??? Én sem, A másik: Nem hív? Én sem.....

És még hasonló sérelmek.



Ott állok kettőjük közt és a szívem megszakad.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook