Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Két napja kb. háromóránként rámjön a hányinger. Mi lehet ez? Terhes nem vagyok, mert most jött meg a menszeszem fórum

Két napja kb. háromóránként rámjön a hányinger. Mi lehet ez? Terhes nem vagyok, mert most jött meg a menszeszem (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 17. 13:58
nekem is lenne egy kerdesem a menszeszel kapolatosan,a parommal december 24 voltunk egyutt, ra 3 napja egy kis verzesem volt, majd folyton barnazgattam napokig, mig meg nem jott januar 7, de az az erzesem terhes vagyok(nagyon meg vok puffadva,meg a mellem is fajt), lehet ez furcsanak hangzik, ket teszet is csinaltam mind a ketto negativ, szerintetek varjak meg a kovetkezo mensz-ig???lehetek terhes??? mert igazan nagyon szeretnek egy babocat!
2010. dec. 28. 05:29

szia!


Kétgyermekes 34 éves édesanya vagyok, mindkét terhességemet a félidőig "menszeszeltem ", menj nőgyógyászhoz, vagy terhességi tesztet csinálj!

Minden jót !


BUÉK!

2009. nov. 7. 12:26
Nekem az utóbbi 1 évben majdnem minden mensi előtt vannak terhességi tüneteim (émelygés, fémíz). Úgy emlékszem van egy fórum is, ami pont ezt a témát ecseteli.
2009. nov. 7. 12:07

Erről nekem is kapásból a terhesség jut eszembe! De lehet h csak benyeltél vmi vírust!

Csinálj egy tesztet! :)

2009. nov. 7. 11:42
lehet magas a gyomorsavad is...nem kell egyből riogatni...
2009. nov. 7. 10:12
Attól még lehetsz terhes! Csinálj egy tesztet!
2009. nov. 7. 08:08
Unokanővéremnek 5 babából 3-mal megvolt a menzesze. Szóval teszt, ha negatív doki!
2009. nov. 7. 07:59

Na arra ne köss csomót.Vegyél 1 tesztet.Mert az egyik alvállalkozóm is így maradt terhes.És 4 hónapos volt a terhessége amikor elmaradt a mensije.És a baba megmozdult.Addig úgy dolgozott mintha nem lenne semmi gond.Elemelt pakolt stb stb.

Igaz nem lett a picinek semmi baja.De a tesók között nagy a korkülönbség.16 év.De ez van.

Vegyél 1-et.Biztos ami biztos.

2009. nov. 7. 07:58
Attol hogy megjött a menses még lehetsz terhes:)Hacsakhanem tablettàt szedsz,de az se véd 100 szàzalékban...Vegyél egy tesztet.Vagy pedig virust kaptàl el.Szerintem teszt,ha negativ akkor iràny a hàziorvos.
1. filc
2009. nov. 7. 07:51
Két napja kb háromoránként rámjön a hányinger.mi lehet ez?terhes nem vagyok, mert most jött meg a menszeszem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook