Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két missed ab. után újra pozitív a teszt fórum

Két missed ab. után újra pozitív a teszt (beszélgetős fórum)


19. misz (válaszként erre: 17. - Pepe 08)
2009. febr. 18. 20:13

Szia!

Megkaptad karácsonyra a várva várt két csíkot? Remélem igen. Ha mégse bíztatnálak, nem szabad feladni. A történetem kísértetiesen hasonlít a tiédre. 2007. márciusában volt missed ab.-om. A 12 hetes UH-n derült ki, hogy a babánk meghalt 9 hetesen. A következő babát júniusban veszítettük el 6 hetetsen. Mivel már van egy 4 éves kislányom, úgy döntöttünk nem próbáljuk újra. Védekeztünk. de a Jóisten másképp gondolta. Most 17 hetes boldog kismama vagyok.

Nagyon szorítok.

2009. jan. 14. 18:56

Sajnálom ami veled történt:(((

De nekem, ez egy pillanat volt. Egyszercsak éreztem hogy folyik valami, és amikor megláttam hogy vér.... És most lezajlik napok alatt "magától"???? Mármint a petezsákom távozása?

17. Pepe 08 (válaszként erre: 16. - Novehaki)
2008. dec. 19. 22:10

Szia!

Sajnos még nincs kisbabám, pedig már nagyon szeretnék, az évek meg csak úgy repülnek el a fejem fölött:(

Június 6-án, és aug. végén voltak a vetéléseim. Az elsőnél a 12 hetes uh-on vették észre, hogy már nem dobog a kicsi szíve, a második baba még 6 hetes korában ment el. Nehezen dolgoztam fel, talán még most sem vagyok túl rajta igazán, de köszi, ha szorítasz értem.

Azt hiszem egy + teszt lenne életem legszebb karácsonyi ajándéka.

16. novehaki (válaszként erre: 15. - Pepe 08)
2008. dec. 17. 20:44

szia én biztos hogy szorítani fogok, és kívánom neked hgoy pozítiv legyen a teszt.


mikor voltak a vetélések?

hányadik héten?

van már gyerköcötök?

2008. dec. 17. 18:30

Sziasztok!

Ebben az évben sajnos 2 vetélésem volt, az egyik ebből missed ab-al végződött. Most várakozásban vagyok. Várok arra, hogy ne jöjjön meg, és ha minden ok, akkor pont 24-én fogom megcsinálni a tesztet, és a fa alá tehetem:)

Szorítsatok értem, hogy sikerüljön!!

Köszi!

14. Orsi86 (válaszként erre: 10. - Novehaki)
2008. dec. 16. 22:14

Hát igazából semmit nem mondott az orvos,csak azt ,h ennek rengeteg oka lehet... 6napja volt egy missed ab. -om. Pedig minden olyan jól indult, azonnal teherbe estem és az első 7 hét minden probléma nélkül telt. Aztán elkezdtem görcsölni és vérezni. Persze azonnal szaladtunk a kórházba, de ott csak azt mondták, h pihengessek. 3nap múlva viszont már nemvolt szív hangja a kicsinek. :( Sajnos éreztem, mert borzasztó fájásaim voltak előző este. Ugyhogy 8hetesen kaparással kivették belőlem a babámat. . . Nagyon nehéz feldolgozni, de én azzal vígasztalom magamat, h jobb így. Nem lett volna egészséges, ha ki is tudtam volna hordani. Soha nem fogom elfelejteni (az első terhességem volt) de túl kell lépni. :(

Gratulálok a 2babádhoz! És nagyon sok szerencsét, erőt kívánok a harmadikhoz!:)


És neked se tudnak semmit mondani az orvosok,h mitől volt ilyen sok vetélésed?

13. novehaki (válaszként erre: 12. - Ivreni)
2008. dec. 16. 11:14

szia ugyanabban a cipőben járunk

én is két vetélésen vagyok túl, mind a kettő az 5. héten halt el



most léptem az 5. hétbe.

én is nagoyn izgulok azért is jelntkeztem be dokihoz mert a másik ettőnél ilyenkor már letszott a hematoma, ilyenkor már tudtuk hogy műtét lesz a vége


de msot bizakodok mert semmi tünetem nincs a másik kettőnél volt

12. ivreni
2008. dec. 16. 10:53
Sziasztok! Új vagyok ezen az oldalon, de sajnos vetélésekben már van tapasztalatom:( Én 34 éves vagyok (férjem is), van egy 4 és fél éves lányunk és évek óta dolgozunk a következőn, de vagy nem is estem teherbe, vagy elmentek. Mindkettő az 5-7. héten távozott , és a második már nagyon megviselt. Most dokit váltottam, és egyelőre még minden segítség nélkül produkáltam egy két csíkos tesztet. Jelenleg kb. 5 hetes kismama vagyok, de még nincs szívműködés. A jövő héten KELL, hogy legyen. Kapom az Utrogestant 3x2 adagban és most fogok kapni három naponta egy Choragon nevű injekciót. Erről még nem igazán tudok semmit, TI? Persze tele vagyok aggodalommal, hogy most vajon sikerülni fog-e, igyekszem nagyon optimistán hozzáállni, de nyilván Ti is tudjátok, hogy két vetélés után az emberben ott marad a félsz. Viszont jó megosztani a gondolatokat másokkal:).
11. virag0406 (válaszként erre: 9. - Novehaki)
2008. dec. 16. 08:25
Nem igen tudott mit mondani.Annyit hogy lehet nem jól ágyazodótt be,vagy beteg lett volna,és igy "jobb" hogy meghalt a pici.
10. novehaki (válaszként erre: 7. - Orsi86)
2008. dec. 15. 21:26

mit mondott a doki mi volt a baj, mert nekünk nem tudott mondani semmit.

örülök neki hogy ennyire várod a következő időpontot mikor próbálkozhattok, biztos sikerülni fog, azt tudom hgoy nyugalom kell hozzá hogy sikerüljön és nem szabad izgulni



nem az első ha mindenki beleszámolok akkor már a hatodik

az első babónk megszületett ő most 3.5 éves

a második spontán vetélés

a harmadik megszületett ő két éves

a negyedik missed ab.

az ötödik missed ab.



a haatodik pedig most van velünk

9. novehaki (válaszként erre: 8. - Virag0406)
2008. dec. 15. 21:22
nagyon szépen köszönöm a választ akor ugyanabban a cipőben járunk, neked mit mondtak a dokik?
8. virag0406 (válaszként erre: 1. - Novehaki)
2008. dec. 15. 19:25

Szia!

Nekem 2007 nov.-ben és idén márc-ban volt missed ab.-om.A másodiknál én is éreztem hogy sajnos rosszul fog végződni.De júniusban ismét a teszten két csík volt és akkor éreztem hogy a picibaba velünk akar maradni.És ha te is érzed hogy minden ok. akkor az úgy is lesz!!Izgulni úgy is fogsz,de az nem félelemmel teli lesz!Sok boldogságot a kis babához!

2008. dec. 15. 18:42
Nagyon drukkolok! Remélem minden rendben lesz. Ő lesz az első babátok? Nekem sajnos múlt héten volt az első missed ab.-om. Már alíg várom,h újra próbálkozhassunk.
2008. dec. 15. 14:56
Nem lesz semmi baj,m karácsonyra már lehet hogy szívhangot is hallhatsz.
2008. dec. 15. 14:36

köszönöm a biztatást most nagy szükségem van rá, holnap megyek dokihoz (igaz hogy mégy csak 4 hetes a babó) remélem nem mond semi rosszat, mert ilyenkor már monfani szokta hogy hát igen ott egy hematóma 1 hét múlva jöjjön visssza.......


hát ettől félek

2008. dec. 15. 08:15
Nagyon nagyon szurkolok, vigyázz magadra és pihenj sokat.Csak pozitívan.Két ilyen szép kicsi mellé biztos szívesen jön 3.
2008. dec. 15. 07:27

Nagyon szorítok, és látom jó helye lesz a babónak.

Csak jó dolgokra gondolj! Minden rendben lesz!

2. otis (válaszként erre: 1. - Novehaki)
2008. dec. 15. 07:23

Szurkolok!

ne izgulj!!! Az a legfontosabb, hogy NE IZGULJ!


:))) EZ JÓÓÓ!!!!

2008. dec. 15. 07:13

május 9.-én volt a második mised ab-om az első éppen eegy éve karacsony előtt.

most ismét pozitiv a teszt de nem tudom mi lesz , a másodiknál valhogy megéreztem hgoy baj lesz de most jól vagyok és nem izgulok, és ezért vagyok ideges, (tudom hgoy össze vissza beszélek mindenet de.........)

na de most az alényeg hogy 4 hetes a babó a teszt még alig látható pozitív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook