Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Két meghívást kaptam. Melyik szilveszteri buliba menjek? fórum

Két meghívást kaptam. Melyik szilveszteri buliba menjek? (beszélgetős fórum)

11. frutty
2008. dec. 30. 19:35

én,elmennék mind 2-re!

egyik,helyen éjfélig,útánnameg a másikhoz!

2008. dec. 30. 19:33
Ez sem rossz ötlet h legyen nálad a buli. De a legjobb barátnőd gondolom megértené ha a másik 4 lányt választanád, hisz a legjobbal gondolom gyakran találkozol,nem úgy mint a másik 4 lánnyal. Szóval én a régieket választanám.
2008. dec. 30. 19:19
Maradj otthon és hívd át az összes csajt. X-)
2008. dec. 29. 17:08
jók az ötletek! azon én is gondolkodtam, hogy elvinném csak az apja meg akik meghívtak nem csípik egymást tehát ez a terv kilőve. de a másik terv szuper ezen szintén gondolkoztam. köszi szépen az ötleteket:D
7. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - Bukszus)
2008. dec. 29. 15:37
5 barátnő + te, és király a szilvesztered!!
6. doboska.p (válaszként erre: 4. - J.K. Itza)
2008. dec. 29. 15:16
Ez tök jó ötlet!!! Okos!
2008. dec. 29. 15:16
Egyetértek, amennyiben lehetséges, csábítsd el a legjobb barátnőt a sokrégibarátnős bulira! Érezd magad jól! ;)
2008. dec. 29. 14:56
Vidd el a legjobb barátnődet a két éve nem látott barátnőid bulijába.
3. spinneli (válaszként erre: 1. - Bukszus)
2008. dec. 29. 14:53

Én tavaly ugyanebben a helyzetbe voltam, én a rég látott barátokat választottam.

Idén pedig az "újakat".

Ha nincs lehetőséged a régi barátokkal egyébként találkozni, én őket választanám, és megbeszélném azzal a lánnyal akinek eligérkeztem, hogy ez miért fontosabb most.

2008. dec. 29. 14:53
Nem tudsz mondjuk éjfélig az egyik helyen, utána pedig a másik buliban lenni?
2008. dec. 29. 14:51
Sziasztok! Nagy segítségre lenne szükségem. Közeledik a szilveszter, és két meghívást is kaptam egy-egy buliba. az egyik buliba a legjobb barátnőm hívott el és már előre elígérkeztem neki. A másik buliba 4 barátnőm hívott meg akiket már két éve nem láttam! Melyik buliba menjek el? Abba, ahol a legjobb barátnőmnek már régóta elígérkeztem, vagy abba ahol 4 rég nem látott barátnőim várják hogy nagyot beszélgessünk mi történt velük két év után?KÉRLEK TITEKET SEGÍTSETEK!!! SÜRGŐS!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook