Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két kis csoda fórum

Két kis csoda (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Két kis csoda

2010. jan. 18. 14:59
"Kívánok neked mindent, ami csak jó - kiváltképp az újrakezdés képességét. Tanulj a szomorúságból és a hibákból! Aztán indulj tovább! És mindenekelőtt kívánok neked bátorságot! Ez a bölcsője minden másnak!"
2010. jan. 16. 23:48
Szabina le a kalappal előttetek!Gyönyörű családod van és amiken keresztülmentetek az igazán embert próbáló!Jó egészséget és sok sok boldogságot kívánok nektek!
2010. jan. 15. 11:00
Drága Szabina, én már tudtam, de így olvasva még meghatóbb! Remek emberek vagytok és örülök hogy Ákosod meggyógyult!
2010. jan. 15. 09:27
Szabina! Nagyon szépen megirtad a történeteteket. Nekem nagyon tetszett, könny szökött a szemembe. Sok örömet, egészséget, boldogságot a kis családodnak.
2010. jan. 14. 18:29
Szabina! Nagyon szép családod van! Legyetek nagyon boldogok:) És gratulálok, hogy bátrak voltatok és mertétek vállalni fiatalon a babókát:) Jó lehet fiatal anyukának lenni:)
2010. jan. 14. 17:07

Nagyon szépen köszönöm a jeleket, jókívánságokat.

De tudom, a helyemben mindenki ugyan így csinálná...

2010. jan. 14. 16:57

Olvasni fogom a naplót.

Nagyon megható a történet,kíváncsian várom a folytatást.

2010. jan. 14. 13:26

Nagyon nagyon gratulálok nektek és jó volt olvasni a történeteteket csak a felénél jöttem rá hogy ti vagytok :-))Jó egészséget és további boldogságot kívánok a kis családotoknak:-))


egy volt júliusi ..

2010. jan. 14. 13:01

Szia!

Fantasztikus emberek vagytok!!!

Le a kalappal az erő és kitartás előtt amit tényleg csak szülőként érezhet egy ember.

Minden jót kívánok.Aranyos apukád aranyköpése,biztos nagyon jó fej lehetett.

2010. jan. 14. 12:33

Szia!

Nagyon szép történet, örülök, hogy elolvashattam. Szépek vagytok együtt!:) Vigyázzatok egymásra!!!

2010. jan. 14. 10:31

Gyönyörű ez a történet, be is rakom a kedvenceim közé. :) Nagyon szép, gratulálok mindenhez, erősek voltatok, és ami a legfontosabb imádjátok egymást!!!!!!

:) ♥

2010. jan. 14. 10:20
Többször is megríkattál már a történeteddel!Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!:)
2010. jan. 14. 10:03
A mi kis életünk nem épp úgy kezdődött, mint egy mese. Hiányoztak a tervezgetések, csak úgy jött, de így kellett, hogy legyen, semmit sem bántam meg...
Két tizenéves fiatal nem a gyermektervezésen töri még a fejét, de ha már így alakult, hát vállaltuk.

Ugrás a teljes írásra: Két kis csoda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook