Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két hónapos a baba. fórum

Két hónapos a baba. (beszélgetős fórum)


2007. dec. 18. 12:11

sziasztok!

Tamás 7 hetes, nyugodt, kiegyensúlyozott baba..de ha valami baj van,vígasztalhatatlanul sír..és néha én is! Szörnyű érzés, amikor már 3x kipróbáltam mindent ,és még mindíg rossz valami, amire nem tudok rájönni!!!

A napirendel még mindíg hadilábon állunk. Legyen apának reggeli, ebéd...időre (!) a baba is jól érezze magát...és én is!!! Számomra ez még teljesíthetetlen feladat...sajnos! Én általában lemaradok a sorból. Apa, bébi ok...én hulla fáradt! De majd belejövök, remélem...!

Egyébként éjszaka csak 1x kelünk, így valamennyit tudok aludni...ha szerencsém van! De nem panaszkodom!!! Imádom Tomit, és ha kétszer ennyi "problémánk" lenne, is elviselném!!! Mindent megér a mosolya, a hangja, a falánksága (már 5,4 kg!) !!! :o)

11. ALLICS
2007. dec. 10. 18:56
Hát nekem a kisfiam 3,5 hónapos elég jól bírom,bár nem mondom hogy nincsenek rossz napjaim.Átalussza az éjszakát és sírni is csak akkor sír ha már nagyon éhes.Tündéri baba!!
10. Besi
2007. júl. 19. 21:58
Sziasztok mi 8 hetesek vagyunk. Eddig minden egészen jól ment evés alvás, csak enni kelt fel éjszaka de most ez a meleg teljesen meg gyötörte nem tud egy jót aludni nem tudom milyen lessz a mai éjszaka. Tetőtérben lekunk minden ablak kinyitva ( így meg a szűnyogok jöhetnének a riasztó kiűzi a többségét de azért betéved így is egy-kettő)de semmi légmozgás meg lehet pusztulni ebben a melegben. Ha ez így marad és jövőre is ilyen melegek lesznek el kell kezdenem gyülyteni légkondira ezt nem lehet elviselni.
2007. júl. 18. 07:52
jól :-) igaz néha kiájulok, de olyan hamar eltelik ez a kis idő.. még csak most született, azt már is két hónapos.. pocakfájás eltűnt, nekünk csak a meleg okoz problémát :/ nem eszik, nem alszik rendesen. de fél óránként cicit követel, de csak pár percre. szomjas. vizet is próbálok neki adni. csak túlleszünk ezen a szemét időn valamikor..
8. Kedveske (válaszként erre: 1. - Virginia)
2007. ápr. 29. 21:51
...és Te, hogy bírod?
2007. ápr. 16. 17:43
Sziasztok! Gergőnk kilenc hetes, sajnos mi is pocifájósak vagyunk. Valóban nem egyszerű, mikor az ember nem tud segíteni a fájdalmán. Az erőt, türelmet, kitartást, mi is a jó, nevetős, vigyorgós, gőgicsélős percekből merítjük. Csak így lehet!!! Kitartást és sok-sok erőt kívánok minden ifjú szülőnek!
6. mandy (válaszként erre: 5. - Zazuka)
2007. ápr. 11. 13:42

Ez így van, a szeretet teszi!

Én sose bírtam a kevés alvást, hisztis és morcos voltam másnap. Most viszont boldogan felkelek éjjel, mert tudom, hogy kiért/miért :)))

2007. ápr. 11. 13:39

Sziasztok!

Én meglepően jól!

Nem is értem. Hogy-hogy elég nekem ilyen kevés alvás?

Biztos ébren tart a szeretet :)

2007. ápr. 11. 12:50
Csatlakozom az előttem szólokhoz. Azt még nem tudom honnan de az erőm megsokszorozódott gondolom ők adják.Bár vannak nekem is rosszabb napjaim de azokon hamar túl kell tennünk magunkat....értük.
3. mandy (válaszként erre: 1. - Virginia)
2007. ápr. 11. 12:47

Mi a baj?

Sírás? Hasfájás? Nem-alvás? Nem-evés?

Nálunk az utolsó kettő előfordul. Hogy hogy bírom? Csatlakozom Benvikhez. Csak rá kell nézni és tudom, hogy bármit elviselek Érte. :)

2007. ápr. 11. 09:44
Én mindig a mosolyából merítek erőt, és amikor sír, akkor erre gondolok.
2007. ápr. 11. 09:31
Te hogy birod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook