Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Két hetes kúra fórum

Két hetes kúra (beszélgetős fórum)


2012. júl. 28. 11:26

Nekem az első 7 napban lement 6 kg, utána következő 7 napban még 2 kg. De az már kicsit nehéz volt.(akkor úgy gondoltam, hogy bőven elég 1 hét) Sokat ittam. Teát, vizet, topjoy lite-ot, zöldség leveket (bár azok nem ízlettek)

Böjt után úgy lehet megtartani a súlyt, hogy pár napig max 600 kalóriát eszel, és minden héten tartasz egy-két nap gyümi v zöldség napot, esetleg egy nap víznapot. Közvetlen böjt utáni két nap lehet enni reggel almát, v valmilyen gyümit, délben krumplit, esetleg leveseket, vacsira egy kefírt és egy bolti pogit, vagy házi pogit. Lassan kell utána enni mindent alaposan megrágva.


Nekem nem jöttek vissza a kilók, mert még ha sokat is ettem , hetente akkor is volt két három nap mikor kevesebbet ( max 800 kalóriát) így lehet tartani :) sok sikert hozzá ha belvágsz.

6. egyfules (válaszként erre: 5. - Csurmi)
2012. júl. 27. 19:56
És te hogy csinálod? Van valami leírásod esetleg? A 8 kg nagyon csábító. Nekem 4 kg is elegendő lenne. Amúgy utána mennyi jön vissza?
2012. júl. 27. 19:38
Én most léböjtölök, és kb két éve csináltam 14 napos léböjt kúrát, akkor 8 kg-t fogytam, de úgy , hogy nem tornáztam. Most torna is van :) Végén mérlegelek.
2012. júl. 27. 19:34
A citromkúra nekem nem vált be.
3. egyfules (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2012. júl. 27. 19:33
Nem akarok ilyen készítményeket inni. Inkább mozgok meg citromot eszek vagy ami természetes.
2012. júl. 27. 19:28
T*rbó diét*!
2012. júl. 27. 19:25
Két hét alatt szeretnék megszabadulni a lehető legtöbb kilótól. Milyen kúrát ajánlotok? A két hét alatt be tudom tartani amit be kell és mindennap 30 perc kocogást is betudok iktatni. Citromkúra? Léböjtkúra? Mit ajánlanátok? Csak erre a két hétre szeretnék koncentrálni. Mit egyek? Mit ne? Mikor ne? Stb. Köszönöm előre is a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook