Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Készülődés estére. fórum

Készülődés estére. (beszélgetős fórum)


2010. febr. 14. 19:48
Nekem már az is nagy öröm lenne, ha itt volna velem akire a legjobban vágyok és megemlékeznénk a 2 évvel ezelőtti sms-ben elküldött vallomásáról.
2010. febr. 14. 19:39
Az enyém elég jól sikerült.... :D
2010. febr. 14. 15:29
Adig jutottam elkezdtem pálinkázni, hogy könyebb legyen elviselni ezt az egész sz....ságot
6. 8915ea1f00 (válaszként erre: 4. - Re87)
2010. febr. 14. 15:28
Látom nem vagyok egyedül, az én egész napon sőt a tegnapi napom is sz... volt párom nem értett meg nem fogta fel mit szeretnék!!! :-((((((((((((((
5. 84882672dc (válaszként erre: 2. - Simple)
2010. febr. 14. 10:18
és tényleg! :) kár is költeni rá... amint meglátják az jár a fejükben hogyan lehet azt a lehető leghamarabb levenni.... ám, mint a Micsoda Nő c. filmben... esetleg pucéran egy nyakkendővel és egy jófajta piával már egészen jó hangulatot lehet teremteni :) higyjétek el :)
4. Re87
2010. febr. 14. 10:10

Én tegnap elkezdtem titokban becsomagolni az ajándékot(csak egy kis édességet,mert a páromat nem nagyon érdekli ez az egész),erre nekem állt,hogy mit turkálok a cuccai közt.Mérgembe oda vágtam neki:tessék,itt van,tényleg a te cuccod.Remélem megpróbálja jóvá tenni,bár szerinte nem hibázott.

Úgyhogy én már lesz.rom az egész valentín napot:)!

2010. febr. 14. 09:50
Egy a lényeg:Ma este átlagon felül teljesíts,mert ettől a naptól várja,azt amit eddig nem tettetek meg! :))) ma este jönnek elő a titkos szexuális vágyak meg egyéb nyalánkságok! :)) hajráá Szonja! :)
2. simple (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2010. febr. 14. 09:46
Ne tűnjön nyálasnak? Tapasztalataim szerint, ehhez csak egy üveg bor, és némi kedvesség kell. Tuti be fog jönni. A férfiak utálják a gyertákat, rózsaszirmokat, de még csipkés bugyi sem kell nekik, hisz úgyis hamar leveszik.... :-)
2010. febr. 14. 09:21

Mit és hogyan készüljek valentin nap estéjére,hogy az a páromnak ne tünjön nagyon nyálasnak és csöpögösnek?

segítségeket várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook