Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Készülődés a nőgyógyászhoz. Ki milyen előkészületeket tesz? fórum

Készülődés a nőgyógyászhoz. Ki milyen előkészületeket tesz? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 19. 09:05

ugyan úgy mint máskor: tisztálkodás, rendesem felöltözök.

semmiben nem különbözik mint egy átlagos nap.

ugyan olyan ápolt vok mint egyébként.


max kissé izgulósabb vok.

19. PNóri
2009. ápr. 9. 15:52
Persze-persze az ember igényes és minden nap tisztálkodik, de amikor reggel dolgozni megyek akkor a zuhanyzás, az öltözködés és a smink kész van egy negyed óra alatt. De ez a mai reggel majd egy órát tartott. Szóval máskor csak egy pasi tud belőlem ilyen izgatottságot kiváltani. De úgy látom nem csak én vagyok így ezzel. Valaki furcsálta a parfümöt, de ez nálam a mindennapok része. Kis luxus, amitől szebbnek érzem magam.
18. Burkuska (válaszként erre: 17. - Burkuska)
2009. ápr. 9. 14:24
elnézést:hasizomzatomat
2009. ápr. 9. 14:22

Hali!

Hasonlóakat elvégzek én is,én akkor érzem magam hülyén,amikor tizedszerre rám szól,hogy lazítsak,ne feszítsem a has izomzatomat...na,ekkor derül ki,hogy kicsit izgulok:)De amúgy nem félek tőle:)

16. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 14. - 064abada22)
2009. ápr. 9. 14:21
Milyen rendesek a kispapák! ;)
2009. ápr. 9. 14:05

Én is így készülök, de mindig szoknyát veszek, ha cicit is vizsgál még a felsőt ledobom, és még sem állok ott mesztelenül:-)Én csak otthonról megyek nőgyógyászhoz. Tudom csúnya, de ha nem tudom így kivitelezni, akkor inkább eltolom az orvost.

Ez az igényesség.

Azért ha jobban bele gondolunk majd mindennap végig csináljuk ezt, ugye? Csak más az uticélunk:-))

14. 064abada22 (válaszként erre: 13. - 52d3e0b8a8)
2009. ápr. 9. 14:03
nálunk is:-)
13. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 9. - 3a92f8d690)
2009. ápr. 9. 14:02
Ebben a párom segített be. :)
2009. ápr. 9. 14:02

De ééédes: "egy szál seggben végigmászni"

Ez tetszik Nekem :o)

2009. ápr. 9. 13:57

A fehérneműt nem értem. Hisz azt nem látja senki, a vetkőzőben hagyod! vagy valahol nem így van? Én mindig rendeset hordok, külön nem figyelek oda.


Viszont mindig szoknyában vagy tunikában megyek, nem lennék képes egy szál seggben végigmászni az asztalig!

2009. ápr. 9. 13:55

A fülbevaló azért furcsa:)

Amúgy a szőrtelenítés, fürdés, fehérnemű stimmel. Ha nem otthonról megyek, akkor mindig viszek törlőkendőt. És mindig figyelek arra, hogy hosszú felső legyen rajtam, mert kellemetlen, amikor meztelen fenékkel vonulok ki az öltözőből az asztalig. :)

9. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - PNóri)
2009. ápr. 9. 13:54
Nálam is így van de a borotválkozás lassan mutatványszámba megy:-)24 hetes vagyok ma:-))Óriási a pocóm!!!
2009. ápr. 9. 13:54

Szia!


Szerintem teljesen normális vagy!!

Egy nőnek mindig igényesnek, és tisztának kell lennie.

2009. ápr. 9. 13:54
Nálam kimerül az alaposan tisztálkodom, és tiszta fehérneműt veszek fel cselekedetekben.
2009. ápr. 9. 13:53

Ez tényleg elég mosolyogtató! Még ha pasi lenne... :-)

Én is igyekszem a szép "oldalamat" mutatni olyankor, de szerintem azok inkább alapvető dolgok. Tiszta fehérnemű (amit a doki nem is lát), nem csupa szőrös láb, frissen tisztálkodva, ilyesmi. De pl. parfümöt nem fújok csak miatta!

5. 22d5615669 (válaszként erre: 1. - PNóri)
2009. ápr. 9. 13:52

Szia Nóri!

Mintha magamról olvastam volna az előbb:))

Én is pont így szoktam,nem is tudom miért van ez így,kíváncsian várom ki-mit fog írni:)

4. 064abada22 (válaszként erre: 1. - PNóri)
2009. ápr. 9. 13:51

szia Nóri

a szőrtelenítés nálam is megvan, zuhanyzok előtte, ja és a fehérnemű se mindegy, igaz a dokit nem is érdekli:-)

3. emagdi (válaszként erre: 1. - PNóri)
2009. ápr. 9. 13:51
szerintem normális:)) nem a doki miatt, hanem magad miatt. azért fontosak mindezek, mert így jól érzed magad, ami szükséges ahhoz, hogy kompenzálja az orvosi vizsgálat kellemetlenségét (márminthogy azért kellemetlen, hogy le kell vetkőzni, és vizsgálgatnak).
2009. ápr. 9. 13:51
Szerintem ezzel sokan vagyunk így, hogy nőgyógyászhoz ápoltan szeretünk menni.
2009. ápr. 9. 13:50

Ma délelőtt nőgyógyászhoz mentem, és azon kaptam magam, hogy legalább olyan izgatottan és "alaposan" készülődtem, mintha randira mentem volna. Mindent megtettem azért, hogy a lehető legtökéletesebb legyen minden. Amibe beletartozik a borotválkozás, lábköröm lakkozás, testápoló és parfüm használat, kedvenc fehérnemű, felső és nadrág, fülbevaló stb...

Senki ne gondolja, hogy el akartam csábítani a dokimat (mellesleg megjegyzem, nő). Ráadásul mindezek az előkészületeket nem hiszem, hogy a doki egy percre is méltatta volna. Hisz nem is azért mentem hozzá, és mintegy 5 percet töltöttem nála a vizsgálóban. Szóval a készülődés időtartalma bőven meghaladta a vizsgálatét. Ez azért olyan furcs, mert csak akkor töltök ennyi időt a szépítkezéssel, ha randira készülök, vagy épp csábításra.

Más is így van ezzel, vagy csak én nem vagyok teljesen normális? Ki milyen előkészületeket tesz egy vizsgálat előtt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook