Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Készüljünk együtt az inszeminációra. fórum

Készüljünk együtt az inszeminációra. (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 11. 20:59
Mi ma kezdtük el az inszemet (ma kaptam meg az első szurit), hétfőn megyek UH-ra tüszőlesre! :)
2011. ápr. 5. 20:51

Szia!

Az Uh doki azt mondta, minden ok.Az endo doki, meg vérvételre küld,és majd 2-3 hét múlva újra, és igazából csak akkor tud majd többet mondani.Most annyit mondott, hogy lehet kezdődő túlműködés, vagy csak ingadozás.

2011. ápr. 4. 15:45
Majd számolj be, hogy mi volt.
2011. ápr. 4. 15:39
Még nem szedek semmit, holnap megyek UH-ra és az endokrinológushoz.
2011. ápr. 3. 20:38

Jaj

és akkor most mi lesz?

Mit szedsz a pm-re?

2011. ápr. 3. 20:26

Hú, akkor már csak pár nap!Drukkolok!

Voltam vérvételen, alacsony lett a TSH, az FT3 meg magas.És még egy Parvovírust is sikerült beszereznem.

2011. ápr. 3. 19:50

szia

Igen 9 nap múlva inszem. Nagy az izgalom. Veled mi van? Miért mész most endós dokihoz?

2011. ápr. 3. 19:35

Szia!

Hogy álsz az inszeminációval, már közeledik?

Nálam nem igen javulnak a dolgok, megyek endokrinológushoz a héten.

2011. márc. 11. 16:20

szia

mizujs?

2011. márc. 4. 20:05

na valami ilyesmit keresek én is

majd utána járok

csak ezek a szurik kényesek, mert hűtve kell őket tárolni

2011. márc. 4. 20:04
Hát ,nem tudom, hogy van-e különbség a gyógyszertárak közt ezeknél a szuriknál.(A Pannon Reprodukciós Intézet honlapján van egy fórum, ahol a megmaradt szurikat, gyógyszereket szokták hirdetni.)
2011. márc. 4. 17:16

jaj értem

Én meg most keresgélek, hogy hogyan tudnám beszerezni olcsóbban a szurikat:(

2011. márc. 4. 17:05

Az Astrix, tulajdonképpen aszpirin, és az immun választ csökkenti, ha jól emlékszem.

A lombikot folytatjuk, májusra vagyok előjegyezve, így majd március végén-április elején kell jelenkeznem az intézetben.

2011. márc. 4. 09:24

szia

azt mire kaptad azt a gyógyszert?

Nekünk úgy néz ki, hogy április 4.-5.én lesz az inszem

És akkor lesz folytatása a lombiknak? belevágtok megint?

2011. márc. 3. 22:00

Sziasztok!

A dokim, Astrixot írt fel, és paleolit táplálkozást ajánlott.Endokrinológushoz azt mondta, nem igazán tud mivel elküldeni.És még azt, hogy mindenképp érdemes a lombikkal folytatni.

2011. febr. 25. 17:02

Sziasztok

Hatalmas készülődésben vagyunk, következő ciklusban belevágunk az inszeminációra, végre valahára. Kíváncsi vagyok, hogy ki milyen vizsgálatot csináltatott meg előtte? vagy a dokitok milyen vizsgálatot kért előtte?

Nekem most volt laparrom, ott minden rendben, ma voltam hormonvizsgálatom, azt még nem tudom, hogy sikerült. Apa már régen volt vizsgálaton, de neki nagyon nagyon kiváló eredménye lett annó 1 éve mikor nézték.

Volt valaki immunológiai vizsgálaton már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook