Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Készüljünk a várandósságra fórum

Készüljünk a várandósságra (beszélgetős fórum)


1 2
15. lapbarna (válaszként erre: 11. - Nadine81)
2015. okt. 23. 16:38
Most várjuk a 3-ik fiunkat. Mindhárom terhességemnél ELevitet szedtem-szedek. A két nagyobbik fiam fejkörmérete egyaránt 32 cm volt. A kicsiét még nem tudjuk, most vagyok 26+4. Az eddigi uh-ok alapján minden mérete normális.
14. 388b941089 (válaszként erre: 8. - Szkitti.)
2015. okt. 23. 14:26
Igaza van!
2015. okt. 23. 14:25

Szisztok!


Mi is tervezzük a kistesót a férjemmel.

Most lesz az első próbálkozós hónap.

A lányom 11 hónapos,vele femibion 400at szedtem heti 3 alkalommal.

Az elevitről én is hallottam olyat, hohy nagyobb fejjel születtek babák.

Mindenkinek sok sikert kívánok!

12. martha b. (válaszként erre: 11. - Nadine81)
2015. okt. 22. 14:46
Hallottam már én is ilyet, de nem tudom mennyi igaz belőle.Azt is hallottam, hogy csak az első trimeszterben érdemes szedni és azután csak a szoptatás alatt.Nekem a femibiont ajánlották, barátnőm szedte végig a terhesség alatt és határozottan állíthatom hogy nagyon csinos kis koponyája van a kislányának:)
2015. okt. 21. 13:10
Az Elevittel kapcsolatban van valami tapasztalatotok?Én eddig több irányból azt hallottam,hogy óriási fejű babák születtek miatta :O Nekem most 4hét múlva kontroll,utána vércukor terheléses vizsgálat kell,a PCOS-em miatt.3hónap múva szeretnénk újra próbálkozni,persze ha a friss vérkép is engedi majd,de arra szeretném meg tudni,melyiket lenne jó és melyiket érdemes szedni.Ez az Elevit szimpi lenne nekem,de jobb utána járni ezek szerint :)
10. Ageeca (válaszként erre: 9. - Szkitti.)
2015. okt. 21. 11:35
Mi még nem :(
2015. okt. 21. 08:48
Ti már mindannyian próbálkozós hónapokban vagytok?
8. szkitti. (válaszként erre: 4. - Nadine81)
2015. okt. 21. 08:47

Nagyon sajnálom :(


Nekem a folsavat a nődoki ajánlotta, miután mondtam hogy elkezdtem szedni a Gravidát. Azt mondta elegendő lesz a folsav, nem kell engem hízlalni a terhesvitaminokkal. Ne kérdezzétek miért mondta ezt :D

7. Ageeca (válaszként erre: 3. - Martha b.)
2015. okt. 20. 22:21

Szia.

Nem erzem hogy vas hiányom lenne.... De amugy nagyon szeretem a céklát pl, én abban sok vas van. Akkor nem rohanok vasat venni!

Nagyon nagy izgalom van bennem, január siess már!!!

6. Ageeca (válaszként erre: 4. - Nadine81)
2015. okt. 20. 22:18
Sajnalom :(
5. martha b. (válaszként erre: 4. - Nadine81)
2015. okt. 20. 13:32

Szia!

Nagyon sajnálom:(Tudom, hogy mit érzel.Kitartás!

2015. okt. 20. 11:42
Sziasztok.Nekem is Femibiont ajánlott a dokim a Folsav fontossága miatt,de hasonló összetevői vannak a Dr.Czeizel féle magzatvédő vitaminnak is és kb.1000Ft-al olcsóbb volt.Sajnos én múlt héten kezdtem csak el szedni,mikor már kiderült,hogy 5hetes a baba,és sajnos csak szombatig volt velem a szülinapom estéjéig :( Mellé Utrogestant kaptam,de az más,az sárgatest hormon gyógyszer de sajnos az sem segített,hiába futottam egyből a dokihoz a pozitiv teszt után hogy minél előbb jó kezekben lehessünk.A következő bízunk benne,sikeres lesz és azért is írtam én is ide,mert kb 3hónap múlva próbálkozhatunk újra és szeretnék én is a lehető legjobban felkészülni vitaminok stb terén ez úttal és örülök is ennek a fórum témának.
2015. okt. 20. 10:52

Szia!

Én is Femibiont szedek, de a dokim azt mondta nincs szükség vasra hacsak nincs egyébként is vashiányod.Mellette sportolok, sok zöldséget és gyümölcsöt eszem és szedek Inofolicot is.

2015. okt. 20. 10:39

Szia!

Mi nálunk még csak gondolatban van, de már szedek femibion 800-at, és mellé kellene vas mert az nincs a vitaminban...

2015. okt. 20. 10:28

Ki mivel erősíti a szervezetét már az elején amikor a baba még csak a gondolatok között szerepel?

Heti hány alakommal szeretkeztek a párotokkal/férjetekkel?

Gondolatban már a babaszoba is be van rendezve nálunk :) Nagyon várjuk, hogy lakója is legyen de még várat magára.

Folsavat szedek sok gyümölcsöt zöldséget eszek, és próbálom kerülni a stresszt, több kevesebb sikerrel.

Minden másnap tuti hogy szeretkezünk a férjemmel, de nem görcsölünk rá.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook