Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Készülékváltás a T-mobile-nál fórum

Készülékváltás a T-mobile-nál (beszélgetős fórum)

11. Xella
2012. okt. 8. 10:56

Sziasztok,


Véleményeket kérnék, tapasztalatokat.

24hónapra írtam hüségnyilatkozatot a T-mobile-nál, és részletre vettem egy készüléket, melynek törlesztése mostanra letelt.

Szeretnék új készüléket, vásárolni a jelenlegi elöfizetéshez, csak készüléket, kártya nélkül, de szintén részletre.

Erre szerintetek ad lehetőséget a szolgáltató?

Akár a vásárlás napjától megújíthatnák az előfizetsem szintén 2 évről indulhatna.


Várom válaszokat.


Köszönöm

Minden Jót!

2011. aug. 15. 18:06

Szerintem részletre csak uj csomaggal tudsz venni telefont, ami azt jelenti, hogy ujra indul a 2 év.

Én most hasonló cipőben járok, 2009. szeptemberében vettem a nagyfiamnak egy telefont, mert a régit ellopták tőle, az is még hűségidős volt, de a telefon részletfizetése csak egy év. Ujraindult a 2 év hűség idő.

Nekünk is most fog lejárni szeptemberben.

Akkor ezt igy mondták el a T-mobilnál.

Csomagot bármikor válthatsz a 2 éven belül is, mi is váltottunk a gyereknek kedvezőbbre menet közben, mert sok volt a számla.

9. Kriszti0711 (válaszként erre: 8. - Sunflower90)
2011. aug. 15. 17:53
Hát azt a T-mobilnál tudakold meg, én nem tudom, hogy mennyi...
2011. aug. 15. 16:38

És azt még meg tudja valaki nekem mondani,hogy a Nokia C3-01 telefont hogyan tudnám a legkedvezőbben megvenni úgy,hogy 3ezernél ne legyen több a havidíj?

Én ezekhez nem nagyon értek:S

7. Kriszti0711 (válaszként erre: 6. - Sunflower90)
2011. aug. 15. 16:13
Hát, passz! Mi mindig hazahozzuk a régit is. Szerintem már nincs ilyen akció.
2011. aug. 15. 16:06
Úgy látszik kevertem.Volt olyan akció még valamikor,hogy ha leadtad a régi telefonodat,akkor olcsóbban kaptad meg az újat.Ez már manapság nem létezik?
2011. aug. 15. 16:04
Simán, lecseréled a telefonodat:) Aztán már 2-vel mész haza:) Vagy mit szeretnél tudni?
2011. aug. 15. 16:03

Én Nokia C3-01-et szeretnék venni olyan díjcsomagban,ahol 2700-at fizetnék havonta. De az interneten nem mutatják,h ha ebbe a díjcsomagba lépnék be,akkor mennyi lenne a telefon.

Másfelől erről a készülékcseréről nem tudtok esetleg valamit,hogyan is működik?

3. KLMárti (válaszként erre: 1. - Sunflower90)
2011. aug. 15. 16:00

Szia!


Pontosan nem tudom, hogy a hűségpontokkal hogyan történik ez, de én is 2 hete vásároltam új készüléket a T-Mobile-nál. Egyszerűen csak kikeresték egy adatbázisban a telefonszámom alapján az előfizetést, hogy milyen csomagban vagyok, mennyi pontom van, és ez alapján milyen kedvezményre vagyok jogosult. Mondjuk én nem változtattam díjcsomagot, de készüléket minden további nélkül vehettem kedvezményesen.


Remélem, segítettem.

2011. aug. 15. 15:58

Ahány pontod van annyi Ft-ot váltanak be, tehát 1764-et.

Bármit tudsz váltani, nem csak készüléket, de tarifát is.

2011. aug. 15. 15:53
Sziasztok!Vettem 2009.augusztus 17én egy Samsung SGH-L700-as telefont 2 éves hűségnyilatkozatra. Mivel most fog lejárni,így szeretnék új telefont vásárolni. A díjcsomagot nem szeretném megtartani(Mix díjcsomagom van jelenleg),hanem a Kaméleonra szeretnék áttérni. Van 1764 hűségpontom,és hallottam készülékváltásról. Be tudom váltani a hűségpontjaimat úgy,hogy közbe készüléket is váltok?Vagy egy ilyen hogy zajlik? Valaki tudna nekem ebben segíteni?? A hűségpontokat mennyi pénzbe számítják át,valamint a telefonomat??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook