Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keszthelyi magánhajóst keresek. Tudtok ajánlani? fórum

Keszthelyi magánhajóst keresek. Tudtok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 23. 09:14
este 11, nem eset :)) néha elgépelek, szorri vagyok :)
6. birgi74 (válaszként erre: 4. - Artista bonita)
2011. máj. 23. 09:13

semmi baj, meoldottuk, mivel még se szezon nincsen, meg késői időpont is volt, eset 11, és nem a hivatalos műsoridejükben kellett nekünk a hajó, sikerült jó áron, és jó hajót szerezni :)

még a mahart utódcége,a balatoni hajózási rt is majd' 60%-os kedveményt adott volna :) de mi még annál is sokkal jobb áron béreltünk végül, egy nagyon kedves pártól, nem tudom, h szabad-e ide ilyeneket beírni, íg ynem teszem, de egy kft, akik ezzel foglalkoznak hivatalosan, és egy fiatal pár csinálja, napközben sétahajózásokat, menetrendszerűen, és lehet bérelni tőlük hajót rendezvényre is. a csajszi már a telefonban is olyan kedves volt, h csak na, és személyesen meg egyenesen tündér :)

szóval semmi gond, megoldottuk, és köszönöm azért, h megpróbáltad! :)

na azért leírom, h 30ezer volt egy óra, amúgy 45lett volna, 10en voltunk, úgyhogy ez fejenként 3000, ami szerintem nem sok, tekintve, h nem mindennapos programról van szó, és nem is eg yórát, hanem több, mint másfelet töltöttünk ott, és nem kértek felárat, ittunk fejenként 2 pohár pezsgőt, amire összesen 2500forintot kértek.

szerintem teljesen baráti. ennyit bőven megérdemeltek a szüleim, a 40.házassági évfordulójukon! és mindemellett élveztük a repülő lámpások feleregetését, amiben megintcsak partnerek voltak a hajósok is! :) nem hsizem, h valaha is olvasni fogják ezt, de ezúton is szeretném nekik megköszönni :)

2011. máj. 19. 09:32

Nehéz lesz.

Elég húzósak az árak és szeretik ha legalább 1 napra béreled.

2011. máj. 19. 08:22
tegnap este kiderült, hogy akit ismerek hetekre külföldön tartózkodik...:( annyira sajnálom!!
2011. máj. 16. 11:40
hajóval együtt :)
2011. máj. 16. 10:34
mekkora a hajó?
2011. máj. 16. 10:32

Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet magánhajóst felfogadni? A hivatalos tarifa a balatoni hajózásnál nem a mi pénztárcánknak való...

kitaláltunk egy szép ajándékot, de nincs aki kivigyen minket a vízre. A parttól max 100-200méterre távolodnánk el, nem kell sétahajózást szervezni, és csak kb 12 ember lenne.

Ismertek magánhajóst keszthelyen? péntekig... :oI

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook