Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Keszthelyi kórház vélemény fórum

Keszthelyi kórház vélemény (beszélgetős fórum)


2020. febr. 16. 16:00
Nagyon halas vok ezekert a biztato szavakert
9. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2020. febr. 16. 15:46
Mármint műtét után természetesen, nem közben! :D
8. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Editta2990)
2020. febr. 16. 15:45

Ne félj tőle. Kapsz egy injekciót a karodba. Egy picit lehet bizsereg majd, de fájni nem fáj. Aztán jóêjszakát kívánnak, tesznek rád egy maszkot és már alszol is mint egy csecsemő. :)

Fel fogsz ébredni, mert felêbresztenek, de úgysem fogsz rá emlékezni, mert visszaalszol. Csak megnézik minden rendben van-e veled? :)

7. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Editta2990)
2020. febr. 16. 15:35
Pont hogy az altatástól nem kell félni. Manapság már nem divat nem felébredni belőle.:)
2020. febr. 15. 19:30
Köszönöm
2020. febr. 15. 18:44
Remélem, minden jól alakul és segítenek rajtad. Kitartást Neked!
4. kisj
2020. febr. 15. 18:28

[link]


ezen a fórumon nagyon sok segítőkész ember van

2020. febr. 14. 23:19

Sajnos konkret orvosom nincs.nem idevalosi vagyok.

De rola en is jot gondolok mert verszegenyseggel mar voltam bent .

De nagyon felek a melyaltatastol de mar azt sem birom hogy az egesz eletem a mioma körül forog.

2020. febr. 14. 17:25

Szia,


Saját tapasztalat alapján nem tudok véleményt mondani, de van egy orvos ismerősöm, aki ott dolgozott korábban és ő nagyon jó véleménnyel van Doma Imréről, ő vezeti ott a nőgyógyászati osztályt. Ő az orvosod esetleg?

2020. febr. 14. 11:27

Sziasztok,


Mioma vagyis méheltávolitó műtét elött állok és szeretnék egy pár biztató szót hallani a korhazról.

Sajnos nincs keret arra hogy 1 millioert magan korhazba mennyek ezert kerem azokat akik mar atestek talan ilyen műtéten itt keszthelyen , osszák meg a pozitiv tapasztalataikat velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook