Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Készítettél már fülbevalókat? fórum

Készítettél már fülbevalókat? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 7. 22:40
Igen, de csak unaloműzés gyanánt, szétszedtem a meglévőket, rájuk raktam valamelyik karkötőmről vagy nyakláncomról megtetsző mütyürt és kész is volt:D:D De jó is volt akkor még :)
2011. júl. 7. 20:57
Gyöngyből talán elsőként, aztán ha van sikerélmény akkor mást is megpróbálnék.
2011. júl. 7. 16:04
igen
2011. júl. 7. 16:03
igen gyönyökből
2011. júl. 7. 13:24

Régen én is nagyon sokat csináltam. A hozzávalókat például a blahánál lévő gyöngyházban meg lehet venni, ez elég nagy, de van több helyen is gyöngyös, ahol alkatrészeket árulnak.


Fából készült gyöngyökkel lehet jópofákat csinálni, akár sólisztgyurmából is, amit befesthetsz, utána le kell lakkozni, hogy ha pl izzadsz, ne legyen színes a nyakad.

De akár drótra is fűzhetsz összevissza gyöngyöket, meghajlítgatod, és kész a garantáltan egyedi fülbevaló.

Vagy egy régi fülbevalódat is átalakíthatod, rávarrsz színes organzát, és ráhímzel gyöngyöket, a lehetőségek végtelenek :)

2011. júl. 7. 13:23
igen, égethető gyurmából :-)
2011. júl. 7. 13:12

Miből szeretnéd?

Én gyöngyözök.

2011. júl. 7. 13:02

Úgy csinálnék valami egyedit, de egyenlőre még egy kis noszogatásra lenne szükségem....

Segítenétek??

Köszönöm!

2011. júl. 7. 13:01
Készítettél már fülbevalókat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook